Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nestao.com

Izgubili ste ljubimca? Mozda mozemo da pomognemo...

Recommended Posts

Cao,

ja sam Vladimir. Nedavno sam bio izgubio macora Gedu koga sam posle 11 dana intezivnog traganja pronasao na sasvim drugom delu grada. Tom prilikom sam kreirao sajt na kome sam oglasavao njegov nestanak. Nakon sto smo ga pronasli sajt je ispunio svrhu, pa mi je zelja da ga iskoristim da pomognem i drugima koji imaju isti problem. Pogledajte savete kako smo ga trazili i oglasite svog izgubljenog ljubimca.

www.nestao.com

Zelim vam svu srecu u potrazi!

Vlada

Sajt je odlican ! Svaka cast .

Drago mi je da ste pronasli vaseg ljubimca .

ps. temu sam postavila kao ''lepljiva'' kako bi stalno bila na vrhu ostalih, dostupna da je svi brzo uoce.

Boze dragi ,rasplaka me ,nadam se da ce se desiti neko cudo i da ce Geda prohodati.

Sajt je odlican, svaka cast.

Bas vam hvala svima. Verujem da nam tako nesto treba i posto postoji vec divna podrska posetilaca da moze da bude zaista vrlo efikasno. A i meni je lakse da verujem da ta nesreca koju smo imali ima i neku dobru stranu. Zato se radujem ako ce taj sajt i drugima pomoci. Bas smo prosli pakao, i jos uvek nam nije lako... zato cu se potruditi iz sve snage da drugi to ne dozive ili da im makar bude sto lakse i da sto pre nadju svog ljubimca.

Srdacan pozdrav!

Cao,

ja sam Vladimir. Nedavno sam bio izgubio macora Gedu koga sam posle 11 dana intezivnog traganja pronasao na sasvim drugom delu grada. Tom prilikom sam kreirao sajt na kome sam oglasavao njegov nestanak. Nakon sto smo ga pronasli sajt je ispunio svrhu, pa mi je zelja da ga iskoristim da pomognem i drugima koji imaju isti problem. Pogledajte savete kako smo ga trazili i oglasite svog izgubljenog ljubimca.

www.nestao.com

Vlada

Vladimire,svaka cast!

Upravo sam oglasio svog davno izgubljenog papagaja,ko zna,mozda mi se posreci :D .

Ako sam dobro razumeo,jako mi je zao zbog tvog macora :( .

Jos jednom,sajt je ODLICAN,a tvoja ideja i kreacija zasluzuju najvece pohvale!

Ne mogu,a da se ponovo ne oglasim.

Sada mi je sve jasno i UZASNUT sam,o osecanjima da ne govorim.I sam sam gubio ljubimce,sto zbog starosti,sto zbog naprasnog uginuca,ali ove scene sa klipa Gedinog pokusaja da hoda su me dotukle.

Nisam osvetoljubiv,i u principu volim i ljude i zivotinje,ali sam i te kako pomislio sta bi bilo kada bi ta baba,koja je pustila tj. izbacila Gedu iz zgrade,skoncala na slican nacin,ali bez brige svojih najmilijih.

Dragi Vladimire,budi jak,ucinio si sve sto si mogao,a kako se osecas znam,tu ti ne mogu pomoci.

I dan danas se najezim kad pomislim na svog prvog psa,kako je skoncao,suze poteku i posle nekoliko decenija,a da ne govorim o onom "p[oslednjem" koji je morao da bude uspavan,sa svojih 10g,pre nekih pet godina ...

Vladimire,ti gubici su trajni,tu utehe nema,ali ostaju predivna secanja i novi ljubimci,koji nikada nece zameniti nase stare,ali su bica,individue za sebe i zauzimaju neka nova mesta u nasim srcima i domovima.

Jos jednom Vladimire,hvala ti za predivan sajt i zelim ti sve najbolje!

Dragi prijatelji,

puno hvala na svim komentarima kao i moderatorima koji su ovaj post stavili kao "sticky" jer je mnoge vlasnike ljubimaca uputio na nestao.com. To je dosta doprinelo da se neki od izgubljenih ljubimaca pronadju. Sajt je za ovih pola godine porastao i trenutno trazimo blizu 100 ljubimaca, a pronasli smo ih jos oko 30 do sada.

Zelim da vas zamolim za korak dalje. Naime, pre neki dan sam kreirao novi bener sajta koji je dinamicki i koji umesto da reklamira sajt sam po sebi, dinamicki prikazuje slike ljubimaca koji se jos traze. Pored toga, automatski se azurira svakih sat vremena novim slikama.

Bener je standardnih dimenzija 468px × 60px. Insertuje se ubacivanjem koda

Detalje, i kako bener izgleda, mozete pogledati i na

http://www.nestao.com/o-ovom-sajtu/kako-da-pomognem/

Zelim da zamolim kako administratore ovog foruma, tako i posetioce koji poznaju administratore drugih sajtova, da pomognu da se ovaj bener postavi gde je moguce. Mislim da direktnim prikazom slika izgubljenih zivotinja na mnogim sajtovima, znacajno povecavamo sanse da se izgubljeni nadju.

Sajt i dalje funkcionise sa istim entuzijazmom i jedinom svrhom da se resi sto veci broj slucajeva izgubljenih zivotinja.

Vladimir

nestao.com

U ZETI KRAJ PODGORICE,TACNIJE KOD MARKETA KLIKOVAC IZGUBLJENA EPANJEL BRETONKA CRNO-MELIRANE BOJE.

POSTENOM NALAZACU SLEDI NAGRADA

068344286

Nestao nemački ovčar u Barajevu, smeđe boje sa paležom. Pas je čipovan, odaziva se na ime Niče. Čip br: 191100000240507. Sve informacije na broj: 060/356 41 22. Hvala unapred

162616_1762352656062_1156452604_3702041_2192723_n.jpg

Ljudi pomozite danas mi je pobegao Bigl Simon iz Panceva ! Ocajan sam , ne znam sta da radim , da li neko zna da li mogu da ocekujem da se vrati . Star je 7 meseci

:cry:

Da li je mali cipovan?

Odmah ga oglasi na http://www.nestao.com

Nastampaj oglase sa njegovom slikom i lepi svuda po gradu gde ste uglavnom

setali i gde se uglavnom skupljaju kuckari ako postoji takvo mesto.

Ja cu preneti oglas na drugi forum ali moras okaciti i njegovu sliku i

broj telefona na koji mogu ljudi da te kontaktiraju.

Zelim ti puno srece da ga pronadjes i javi sta ste uradili.

Ljudi pomozite danas mi je pobegao Bigl Simon iz Panceva ! Ocajan sam , ne znam sta da radim , da li neko zna da li mogu da ocekujem da se vrati . Star je 7 meseci

:cry:

Ovde je skoro nešto postovano u vezi nekog mladog bigla, ako se ne varam.

u Naselju Nova Galenika u Zemunu, BG, u nedelju 13.02. dosetao je odrastao muzijak Haskija, pepeljaste boje, sa oba plava oka!!!! izuzetno je umiljat! ukoliko znate nekopga kop trazi ovakvog lepotana..javite se!!!!

Cao,

www.nestao.com

Vlada

Upravo sam postavio svoj oglas tamo. Odličan sajt, čestitam!

sajt koliko je dobar toliko je los jer sam sestog uvece poslala oglas o nestalom haskiju i na mejl mi je stigla poruka da je oglas proveren i da ce uskoro biti postavljen na saj medjutim i posle dva dana nema ni trag od oglasa......

Odusevljena sam :grin: .Trebalo je nesto ovako sve na jednom mestu pa da ljudi ne gube vreme pretrazujuci po netu.Vama zelim puno vracenih ljubimaca kao i dosta udomljenja za kuce koje nemaju vlasnike (y) .