Guest Veca

Nesto o Lhasa Apso

Recommended Posts

Ako Bog da, ove godine planiram pariti NuЕЎu (Isztar) sa Quanom (Paber's Parlami d'Amore). Mislim da bi to mogla biti interesantna kombinacija.

Jednog deДЌka od svojih malaca moram prodati, jer je u planu novi vanjski muЕѕjak (o tome kad bude aktualno) - a imati doma 5 muЕѕjaka bi bilo malo too much (ДЌak i za mene).

Moze li neko ovo da mi objasni :oops: ja sam nekih 6. godina u svetu Lasa Apso ali stvarno nikada do sada nisam videla

ovakvo stene u leglu :?: Toliko sam sajtova posetila i svi stenci su bili normalno odlakani.

Ovo je leglo iz odgajivacnice "KaSu" iz nemacke.

Sta vi mislite o ovoj pojavi ?

Kuerbis4.jpg

http://www.lhasa-apso-kasu.de/images/su ... _kopie.jpg

Oj!

Vidim ,da je sve što sam napisala prije nekamo otišlo a :shock: a nema veze.Vidim Jovana ,da ti ide vrlo dobro :wink: .Bravo!

Delodi ja sam za stari tip i takve imam kod kuče jednog momka i dvije cure :wink: .Ako mislim pravo mi smo se vidjeli na izložbi u Ljubljani i čini mi se da ti i Marion nešto ste pričali da bih možda pario svojo curu sa Taffyjem.Neznam ali imam pravo?Budite dobro i ljep pozdrav!Simona

Delodi ja sam za stari tip i takve imam kod kuče jednog momka i dvije cure :wink: .Ako mislim pravo mi smo se vidjeli na izložbi u Ljubljani i čini mi se da ti i Marion nešto ste pričali da bih možda pario svojo curu sa Taffyjem.Neznam ali imam pravo?Budite dobro i ljep pozdrav!Simona

Pogresili ste Simona, ja sam u Ljubljani zadnji put bio 1987. godine. Samo sam ljubitelj lhasa koji vec dugo pokusava da nadje odgovarajuce stene. Kako nemam mogucnosti da sebi to priustim odustao sam. Svidja mi se jos nekoliko rasa iz IX grupe, a za sada imam tri persijske macke, pa videcemo kad cemo se naci moje stene i ja....

A da li mozda i ti imas macke??MuSiCat???

Delodi se izvinjavam očigledno sam nešto zamjenila :oops: .Vidjela sam slike iz Beograda koje si dodao i činilo se mi da si bio u Ljubljani.Kod nas nemamo mačke imamo samo 3 lhasa apse i jednu maltezerku.Persijske mačke su mi vrlo ljepe i imajo nešto posebno u sebi tako kao i lhasa apso.Sviđa se mi kako razmišljaš i odabiraš sebi primernog pasa.Uvjek treba dobro promisliti što želiš izabrati i želim ti da pronađeš svog kućnog ljubimaca.

Pa i ja mislim da su izložbe skupe i tako idem samo tada kad znam ,da budu na izložbi moji prijatelji i da čemo preživjeti ljep dan.Nekako nisam baš tip čovjeka kojem bi sve one titule CAC,CACIB i neznam još šta imaju ,značile puno.A ipak imamo nekoliko ovih naziva i JCh.Prošle godine dobili smo u Portorožu i za Crufts sa mojom curom a nismo išli jer GB predaleko mi je.

A koji tip lhase imao bi ti?

Budi ljepo!

Simona

Meni je perfektan stari tip, ali sa obavezno ravnom ledjnom linijom i malo duzim vratom.

Kod novog tipa mi se nikako ne svidja kad ledjna linija strmo pada kao kod boksera.