Sign in to follow this  
max56

Zlatni retriveri - EVANGELINAS

Recommended Posts

LO je Brenda, ako sam dobro skontala? Cini mi se da mi rece da je ono ona danas, nisam sigurna. :oops:

Jel ono ona dobi BOB?? Odlicna je kujica stvarno, gledali smo vas dok ste bili u ringu, cestitam! A sarac Buster, dosao je kombijem, bili su parkirani do nas (malo je falilo da se pokolju on i Ghandi) :oops: , on je isto tvoj??

Pozz :wink:

Jeste, ono na izlozbi je bila LO-brenda of Golden Duck, koja je ostvarila odlicne rezultate i ja sam prezadovoljan. :)

Hvala vam sto ste nas gledali ;)

Brenda of Golden Duck-LO PRM, Junior BOB, BOB, BOG i Junior BIS3

dsc5848.jpg

Hvala, ona je stvarno jedna divan mladi pas :)

Vodio sam nju i jos francuskog buldoga od prijateljice, koji je isto odlicno prosao CAC, BOB, BOG3 :)

Hvala drugarice :)

Evo par slika sa kupanja :)

Linda ne izlazi iz vode, zivi za plivanje :)

21652318979637626091047.jpg

LO, ona tako pozira to joj je draze nego plivanje :giggle:

brendalk.jpg

LO-glavonja (rofl)

brendaof.jpg

CAC Banja Luka 03.04.2011./ LO- PRM, Junior BOB, BOB, BOG i Junior BIS III :)

20876319202465621881122.jpg

LO i Andrea :inlove:

20876319202466421901122.jpg

Gonzzo i ja/ crazy face (rofl)

CAC BL/ CAC, BOB, BOGIII

20876319202466021891122.jpg

Jeeeej konacno, kupanjac....joooj mogu misliti kako su uzivali njuskice slatke :inlove: :inlove: .....njihove srece.

Poslednja slika je (y) (y) (y) extra...imamo i mi par takvih :giggle:

Pozzzz

Konacno, a danas idemo u prirodu da uzivamo :)

Hehe, ja obozavam te lude sface na slikama (rofl)

Izgubljena LO, poslije prvog dodira sa vodom :D

20829218979640826171047.jpg

Ja sam Kapi(Lindin sin) :) mala bebaca, ja se davim vodom i ganjam ove dosadne baloncice sto su oko mene :)

20654218977535173531047.jpg

Hvala Anja, uzivali smo do juce, Linda je imala nezgodu, rasjekla je kozu citavom duzinom prepone na zadnjoj lijevoj nozi, pa je vet. mislio da nece uspijeti zasiti, izgledalo je kao da fali komad koze ali na svu srecu uspijeli smo to odraditi vise nego dobro, danas cak se i oslanja na nogu, tako da se nadamo brzom oporavku i vracanjem na stare aktivnosti,Izlozbe smo sve otkazali, ovaj proljetni dio sezone, a za ostalo cemo vijdeti.

Evo jedna fotke mene i naseg drugara Madzara koji zivi u Beogradu :)

Int. CH, Jun CH , CH SHAMROCK STORMY SKIES- Paco

dscf0440pn.jpg

Ajoj, jadna....Al drago mi je da je bolje sad. Srecan joj oporavak, i da nam se sto prije vrati na izlozbenu scenu! Zadnje dvije slike su extra :P

Cujem, bice u junu u Prijedoru CAC, ocete li dolaziti?? Mi nesto kontali doci, ali nisam sigurna.

Pozz :wink:

Hvala Anja sto brines , divna si :wink:

To su slike avgust 2008. godine :p

Pa u Prijedor dolazimo vjerovatno, sad koga cu izlagati to cemo vidjeti, mozda Lo i Tedija, a mozda nam i Linda bude podrska kraj ringa :inlove:

Pozzzz

Kako je Lindina rana sad sam tek videla da se povredila? Bas mi je zao :( sirotica

Stvarno su ove poslednje dve slike lepe, narocito ova crno bela, kao razglednica (y)

Pozdrav Zafi,

Mi smo upravo od vet.-a stigli, isli smo na boce i kontrolu, pukla su nam 3 sava, od 36 savova :( Vet. je rekao da je to bilo za ocekivati jer je to ipak prepona i kako god pomjeri nogu, savovi se zatezu i mora da sto vise lezi ali njoj se nikako ne lezi, stalno bi da hoda, ali sad nema mrdanja, sutra idemo ponovo i jos ako bi koji konac pukao da se zasije, ona se super osjeca,jede, pije i uziva, godi joj velika paznja od svih ukucana, svi su okupirani samo oko nje. :inlove:

Meni su posebno drage, zato sam ih i stavio :)

Hvala drugari :wink:

36 savova :shock: :shock: :shock:

to nije za salu :X , dobro da nije neki unutrasnji organ povredila, pa sta je radila da se tako rasekla :( ?

Pa da, nezgodno mesto jeste, treba da se ogranici kretanje ili da je non-stop pod nadzorom. Bas mi je zao :(

Imali smo i mi takvih nezgoda sa savovima posle carskog reza, samo je kod nas problem bio sto ih je kerusa pocupala kad je krenulo da zarasta, verovatno ju je jako svrbelo. Mi smo na smenu dezurali 24h, ali eto promaklo nam je i desilo se sta se desilo (wonder) Kad smo isli do veta da je ponovo usije, od straha se upiskila u autu, jadna, prepoznala je put.

da 36 :(

Ma na neke siljke,dok smo bili vani. :mad: Nista nije povrijedila, nego kako je isla tako je zakacili i napravila stravican rez, pod nazovorom je stalno, pukli su kad je vrsila nuzdu :/

Pa da, malo je problematicno mjesto..... :(

Mi nemamo problema sa tim, cak bi i ostala u ambulanti, vetetinar nam je komsija i da mu se ovom prilikom ZAHVALIM,jer stvarno je fenomenalan i veoma pazljiv, Hvala Zorane :inlove: