Petite

American Pit Bull Terrier - 3. dio

Recommended Posts

Aris,super!Mali ludak... :wink: Treba ti samo spoljasna guma od bicikle jer se teze kida :wink:

pozdrav! 8)

Hvala...... 8)

Probao sam sa spoljasnjom od bicikle, ali je tvrda pa mu malo smeta da je zagrize lepo....dok jos malo ojaca vilicu...posle ce i nju da probamo, opet! :D

Evo jedan klip kako Aris visi na gumi.......! 8)

Pa prokomentarisite!? :wink: :D pozzz

To je to :!:

Pecanje na gumi :lol:

Netreba ti nikakva spoljanja guma ovde je efekat jos bolji..ako "mu klizi " guma mozes da zavezes cvor od unutrasnje da se bolje zakaci...

Samo nastavi tako... Do 3 godine ima da se registruje za iron Dog 8)

To je to :!:

Pecanje na gumi :lol:

Netreba ti nikakva spoljanja guma ovde je efekat jos bolji..ako "mu klizi " guma mozes da zavezes cvor od unutrasnje da se bolje zakaci...

Samo nastavi tako... Do 3 godine ima da se registruje za iron Dog 8)

Znaci dobro je!? :D 8)

Ma ne klizi mu guma, on visi na njoj dok ona ne pukne, slaba je guma......da je neka jaca sto se teze kida i cepa mislim da bi mnogo duze visio! Probacu da smislim nesto! :wink:

Iron dog, hehehe :D :wink:

Hvala...... 8)

Probao sam sa spoljasnjom od bicikle, ali je tvrda pa mu malo smeta da je zagrize lepo....dok jos malo ojaca vilicu...posle ce i nju da probamo, opet! :D

Uzmi onu tanku od bicikla (neznam kako se zovu).

http://www.limundo.com/slika-Trkacki-Bi ... 67x400.jpg

ne bi trebalo da bude problema a ovom

Mozda probam i sa tom gumom, da vidim kako ona funkcionise....dobra ideja Borise :shock:

Ona ima zicu u sebi, nemoj.... imas one stare od traktora unutarnje te bi trebale moci ;) !

Pa ta od traktora bi bila super, ali gde da je nadjem?! :D 8)

Dodji u BIJELJINU i naci ces koliko ti dusa zeli - ima traktora vise nego automobila :wink: :wink: :wink: , posebno po noci na cesti :roll:

ARIS samo izbegavaj beton, to ti ne valja nikako. I ako hoces da guma traje duze, samo vezi krajeve gume kanapom i onda tako vezi to na drvo, sipku sta god. Znaci krajevi gume se nalaze malo vise od sredine (mesto gde ce pas da grize), tako da imas kao mali luk, a sa kanapom kojim si vezao krajeve gume vezes sve to na drvo ili sipku il gde vec hoces. (ako nisi shvatio kad nadjem vremena slikacu pa cu ti pokazati :mrgreen: ) Tako ce ti pas mnogo teze pokidati gumu. I nemas potrebe za spoljasnjom gumom, unutrasnje su mnogo elasticnije sto je dobro. ako bi stavljao spoljnu gumu trebao bi da imas oprugu iznad toga, bar ja tako radim. :) a gume, prosto odes kod vulkanizera :D

Dodji u BIJELJINU i naci ces koliko ti dusa zeli - ima traktora vise nego automobila :wink: :wink: :wink: , posebno po noci na cesti :roll:

Mozda se prosetam ovih dana..... :D A kad vec dolazim uzecu ceo traktor, ne samo gumu! :wink: 8)

ARIS samo izbegavaj beton, to ti ne valja nikako. I ako hoces da guma traje duze, samo vezi krajeve gume kanapom i onda tako vezi to na drvo, sipku sta god. Znaci krajevi gume se nalaze malo vise od sredine (mesto gde ce pas da grize), tako da imas kao mali luk, a sa kanapom kojim si vezao krajeve gume vezes sve to na drvo ili sipku il gde vec hoces. (ako nisi shvatio kad nadjem vremena slikacu pa cu ti pokazati :mrgreen: ) Tako ce ti pas mnogo teze pokidati gumu. I nemas potrebe za spoljasnjom gumom, unutrasnje su mnogo elasticnije sto je dobro. ako bi stavljao spoljnu gumu trebao bi da imas oprugu iznad toga, bar ja tako radim. :) a gume, prosto odes kod vulkanizera :D

Znam da beton nije bas dobar, ali nemam gde za sada! U park da odem, uhapsice i mene i Arisa... :D Stavim mu ispod jedan tepih, pa ublazava pad koliko toliko....videcu da nadjem neko drugo mesto gde je trava i zemlja!

A ako mozes to da slikas, bio bih ti puno zahvalan!? :D :D :wink:

Bio sam malopre kod vulkanizera...nema vise....svaki dan uzimam po 2-3....idem opet kasnije, mozda dodju! :D

Arise sve je super i krasno, pas odlicno radi na gumi. :wink: Jedina mana je BETON BRE :!: Mici ga oidatle i podhitno nadji neku meksu podlogu :wink:

POZZZ :!:

Arise sve je super i krasno, pas odlicno radi na gumi. :wink: Jedina mana je BETON BRE :!: Mici ga oidatle i podhitno nadji neku meksu podlogu :wink:

POZZZ :!:

Hvala Di kanio......! :wink:

Znam za beton, znam.....necemo vise tamo da treniramo, moracu da nadjem neko drugo mesto! Ona sipka je iza zgrade, ali jbg kad je beton ispod....! :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.