Petite

American Pit Bull Terrier - 3. dio

Recommended Posts

mihajlo,ne mogu da verujem da si me pohvalio.Hvala...Da je guma spustenija,imao bi veci oslonac na nogama,pa aris ne bi imao strah da ce pas da povredi zube.Znaci ako hoce da mu da davisi,a boji se za psece zube,neka spusti gumu da ima oslonac na nogama.Tako ce vezbati vrat i vilicu

Pa moram kad si dobar.. :lol:

Pas nije toliko tezak da iskrivi zubalo a i "uzilavljen" je vec (formiran je)..moze da pocne polako da radi snjim takve vezbe...

Zato sam mu predolzio da pocne sa pecanjem...

Pas nije toliko tezak da iskrivi zubalo a i "uzilavljen" je vec (formiran je)..moze da pocne polako da radi snjim takve vezbe...

Hvala na savetu....radimo uveliko....visio je na gumi pre pola sata...! :D :D 8)

Ala ste se raspisali. Kako je krenuo ovaj topic ce za koji mesec preteci one sa sarcima. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pa sad smo nesto bas druzeljubivi i pricljivi! :D :D :D 8)

Ala ste se raspisali. Kako je krenuo ovaj topic ce za koji mesec preteci one sa sarcima. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ne bih da se hvalim ali mislim da smo hornet,mihajlo i ja najzasluzniji :P

ne bih da se hvalim ali mislim da smo hornet,mihajlo i ja najzasluzniji :P

E to si u pravu! :D

Taj pas ima 10 meseci i 25 kg.To je dosta tesko za odraslog,a kamoli za mladog pita,ali zaista neznam o tome da li su mu zubi formirani.Pas se razvija do 2.god mislim?

Taj pas ima 10 meseci i 25 kg.To je dosta tesko za odraslog,a kamoli za mladog pita,ali zaista neznam o tome da li su mu zubi formirani.Pas se razvija do 2.god mislim?

25 kg cistih misica, ni gram sala! :D 8)

Pozz.svima.

Imam jedno pitanje posto se razmisljam da ovog leta uzmem pita i najverovatnije cu ga i uzeti,sa koliko vremena je najbolje stenetu seci (ne kupirati)usi i koliko veterinari naplacuju.

I jos jedno pitanje za vlasnike dva ili vise pitova da li smeju u dvoristu da ostave dva pita bez nadzora a da nedodje do konflikta,to pitam jer vec ja imam nemackog lovnog terijera sto mu dodje na isto :D .

Unapred hvala

Pozz.svima.

Imam jedno pitanje posto se razmisljam da ovog leta uzmem pita i najverovatnije cu ga i uzeti,sa koliko vremena je najbolje stenetu seci (ne kupirati)usi i koliko veterinari naplacuju.

I jos jedno pitanje za vlasnike dva ili vise pitova da li smeju u dvoristu da ostave dva pita bez nadzora a da nedodje do konflikta,to pitam jer vec ja imam nemackog lovnog terijera sto mu dodje na isto :D .

Unapred hvala

Mozes ih drzati tako godinama i da ne bude nista i jednog dana kad se vratis kuci da ti nlt bude zaklan. (prijatelju iz sombora se to desilo upravo sa nlt-om)

t415580_DSC00844.JPG

neodjw meni se ovaj pas uopsce ne svidja(nema vrat,preduge noge,barell prednica itd)ja ne bi nikad sa ovakvim pas pario,dok onaj na tvoji avatar je nesto drugacije :wink:

evo kakav je bio moji bebus

Photo-0175.jpgPhoto-0173.jpg

evo i bebicu

sad.jpgwecdwe.jpg kod meni

100_0272.jpg kod njega :evil:

evo i pit moga druga

samo jedan poraz na prvi mac

IMG_0075.jpg

p.s. ARISE sta da se kaze o tvoga pasa :?: samo produzi tako!

ako ti je nlt muzjak onda uzmi pit zenka ili obratno!

pozdrav

ako ti je nlt muzjak onda uzmi pit zenka ili obratno!

pozdrav

U svakom slucaju je bolja opcija ali ne garantuje nista. Taj moj prijatelj iz sombora imao je nlt- muzjaka i dve zenke pita. Pitovi su bili vezani a nlt je bio pusten, i nikad se nisu "kacili" a nlt je bio sve vreme alfa tamo. I samo se jednog dana vratio sa posla, i zatekao ga zaklanog... Tako da moras naci resenje da ti psi ne mgou doci jedan do drugog dok si ti odsutan.

Nisam lud sta cu posle sa stenicima :D

Sa kolko je meseci je najbolje stenetu seci usi,neko panije mi je rekao da moze bez anestezije dok su bas mali,ali mislim da su to samo price.

Za kakvaksce znam da im se usi seku sa do nedelju dana starosti bez anestezije. Ne znam sto to ne bi vazilo i za pitove.

Naravno, ne da se secenje bude kucna radinost,vec kod veta u ambulanti.

pozdrav

Guest
This topic is now closed to further replies.