busdriver

Madjarska ostrodlaka vizla

Recommended Posts

bus kada bolje razmislim i bolje da mi stručnjaci kao što su pojedinci na ovom forumu i nedaju nikakve savete i komentare,jer sada kada čitam kako se kolju međusobno vidim da su to sve ljudi koji imaju problema sa kompleksima i razno raznim muljažama.Čast izuzetcima.Pozdrav :D :D :D

Normalno čim kolege požele nešto,to mora i da bude :D .Samo za moje vižlare bez obzira na dužinu dlake :D .

Moja kujica sa osam meseci 8) visina 56cm,ušla u standard po visini,a slika je nakon rada u vodi jer po ovoj vrućini najviše voli :D da pliva kao i sav normalan svet :D :D :D.Komentari poželjni i potrebni,normalno i kritike prihvatam oberučke jer sve je to za naše dobro :lol: :!:

33xyiyd.jpg

pozdrav

zoranp :arrow: sta reci i komentarisati slika sve kaze meni se svidja mozda cu jednog dana biti i ja vlasnik ostrodlake vizle

ja sam video mnogo ostrodlakih nemaca jer im pratim prolecnje i jesenje ispite ali meni se vise svidjaju oni koji imaju manju bradu i dlaku ne da su jako cupavi i dlakavi ko je video tu razliku do sad zna o cemu pisem

zoranp :arrow: Kujica je prelepe gradje, stav si uradio bas kako trebe. Kao sto kazes nema veze koja je duzina dlake Vizla je Vizla. Odlicno radis posao, samo napred.Pozdrav

Evo još koja sličica.

1z6qouf.jpg

uamf.jpg

Ovo je kuja od mog kolege iz Lapova koji po mom mišljenju sada momentalno jedini izlaže ovu rasu kod na izložbama.Žao mi je što je to tako :( ,ali valjda će biti bolje. :D :D :D

2yvpjk8.jpg

na terenu je odlična,pre neki dana uveče po ne baš nekom lepom veremenu,dva sata nespušta tempo po jako teškom terenu.Glava ide gore i rezultat sedam prepelica i dva fazana :D .Jedino me malo živcira što nema još marku,ali kad krene odstrel pred njom biće i to.Zanimljivo je da je zeca markirala pre mesec i više,ali sa pernatom divljači nema iskustva pa me to teši :mrgreen: :mrgreen:

Reci te mi kako se OV pokazala u suretu sa svinjom ili lisicom?Ima li tu ostrine kao na primer sto je kod NOD-a,NLT-a...Da li su sledoglasne?Unapred zahvalan!

pozdrav ostrodlakovci pa gde ste ovo sto sam video danas je ekstra svako bi pozeleo da ga ima

vlasnika znam kao vrsnog odgaivaca kratkodlakih vizli ali sad ima i ostrodlake

1553tzb.jpg

z4zme.jpg

pozdrav

DejanLa :arrow: imao sam prilike da vidim uzivo prvi put ostrodlakog vizlana a i u radu jako radan pas u okolini Vrsca koliko sam ja upucen ovo je prvi primerak ostrodlake vizle bar za sad

a kolko sam ja upoznat Dejane ti imas ostrodlake pa izvoli i stavi koju sliku

DejanLa :arrow: sto da ne samo da nadjemo ostrodlakovce zar je moguce da niko vise nema ostrodlake vizle i ne prate ovaj forum

gledao sam pre par dana na Digi TV na programu fishing hunting lov fazana i zeca u Madjarskoj imali su 7 ostrodlakih i 1 kratkodlaku vizlu sta reci praznik za oci kamo srece da ih ima vise i kod nas

stvarno jako lep muzijak Dejane jeli je to tvoj pas i koliko imas ukupno pasa

fred :arrow: Ovaj muzjak je iz Madjarske, a ja sam ga slikao jednom prilikom na izlozbi u Novom Sadu,od kada je i krenula moja zelja da ih i ja imam u boksu.

Inace od kerova imam trenutno tri kratkodlake, i na zalost samo jednu ostrodlaku.