Sign in to follow this  
Tigar

Siroko Trazenje jarebica Nis 2009.

Recommended Posts

Ja idem u subotu.Za one koji ne znaju od 8.-14. marta Italijanski CACIT-i u Nisu...Pravi spektakl...Najbolji psi Evrope...Nikako propustiti!!!!!!!!!

Ja idem u subotu.Za one koji ne znaju od 8.-14. marta Italijanski CACIT-i u Nisu...Pravi spektakl...Najbolji psi Evrope...Nikako propustiti!!!!!!!!!

Ako si bio da gledas reci mi ciji ti se pas najvise svideo i koji je vodic

Ako si bio da gledas reci mi ciji ti se pas najvise svideo i koji je vodic

Pa,Branko,bio sam u dva navrata i najveci utisak je ostavila Meta,poenterka vodica Traine,a bivse vlasnistvo-MOJE. :lol: :lol: :lol: :D :D

Salu na stranu,ove godine sam prvi put gledao Baldonija,jer je prvi put stigao u Srbiju na utakmice i nije me razocarao...stavise.Doti i dalje ima ubedljivo najbolje trajlere(Kendy,Kos,Zabbeta...itd...),a prvi put sam gledao i Paipera od Lombardija...Ker,nema sta...Za razliku od ostalih mene Diesel i nije bas pretrano odusevio mada je baraz zadnji dan istrcao impresivno.Stvarno,baraz Sirokog trazenja zadnjeg dana je bio spektakularan i sigurno najbolji koji sam ja gledao.CACIT Paiper,Rezerva Diesel ili Caster od Girandole ne secam se bas najbolje.

Psto nisam znao ko si,postavio sam ti pitanje da vidim koliko se razumes,sad kad znam stvar je drugacija,nego stvarno slazem se sa tobom za Paipera,a Dotijevu zenku sam gledao drugi dan u barazu i usrao sam se kad sam video kako ide a taj dan je bilo 5 poentera u barazu po prvi put da su seteri bili nadjacani jer je bio samo Bekam,ali je bilo dobro.Sa Giarandolinim kerovima nisam nesto bio odusevljen kao i sa Targetijevim dok Doti i Pezzota su druga prica.DA LI CES DOCI U OBRENOVAC?Danas Zika pobedio u Lipama,bili su samo on i Sestic,ja nisam mogao zbog posla.

Psto nisam znao ko si,postavio sam ti pitanje da vidim koliko se razumes,sad kad znam stvar je drugacija,nego stvarno slazem se sa tobom za Paipera,a Dotijevu zenku sam gledao drugi dan u barazu i usrao sam se kad sam video kako ide a taj dan je bilo 5 poentera u barazu po prvi put da su seteri bili nadjacani jer je bio samo Bekam,ali je bilo dobro.Sa Giarandolinim kerovima nisam nesto bio odusevljen kao i sa Targetijevim dok Doti i Pezzota su druga prica.DA LI CES DOCI U OBRENOVAC?Danas Zika pobedio u Lipama,bili su samo on i Sestic,ja nisam mogao zbog posla.

Jel su opet Zikinog kera vadili iz bunara? :lol:

Dolazim u Obrenovac,a mozda i u nedelju u Soko Banju.Vidimo se...