Sign in to follow this  
CONY

BRIARD

Recommended Posts

Evo javljam se iz Slovenije...kupila sam u Vrnjačkoj banji briarda, Benija!!!.... :P

Već je par dana kod mene u Mariboru.Strašno sam ponosna da sam ga kupila i gospodinu Rajku koji mi ga je prodao se zahvaljujem za svaki trud koji je uložio da je Beni došao u Sloveniju!!!

Prvom prilikom ću stavit i njegovu kakvu slikicu.... :)

Preputovao je verovatno najteži put u životu...7-8 sati u autobusu do Sombora i onda još 7 sati do Maribora...ali sad uživa...vozimo zajedno mog sina u školu,svađamo se oko loptica i njegovih igračaka,svađamo se sa mačkom ali i delimo sa njom hranu!!!

A sad kad vam ovo pišem Beni spava ko beba... umori se brzo ...he he....

Pozdrav svima !!!

Pozdrav svima, moja porodica(majka) je postala vlasnik briarda, muzijak je i zove se Berzerak ali ga zovemo Zak, kupljen je od gospodina Rajka iz Vrnjacke Banje, skoro pa je 3 meseca star.

2s68rwo.jpg

Nažalost mi ovde nemamo sneg,tako da je naš Beni na travi....vuče igračke po dvorištu,grize nam noge,nervira mačke i ugojio se za dve kile! Stavila bi i ja slike ali ne znam da jih dam dole sa telefona,ne mogu da pratim više ovu novu tehniku! Beni šalje svom bratu veliki pozdrav!!!

Evo javljam se iz Slovenije...kupila sam u Vrnjačkoj banji briarda, Benija!!!.... :P

Već je par dana kod mene u Mariboru.Strašno sam ponosna da sam ga kupila i gospodinu Rajku koji mi ga je prodao se zahvaljujem za svaki trud koji je uložio da je Beni došao u Sloveniju!!!

Prvom prilikom ću stavit i njegovu kakvu slikicu.... :)

Preputovao je verovatno najteži put u životu...7-8 sati u autobusu do Sombora i onda još 7 sati do Maribora...ali sad uživa...vozimo zajedno mog sina u školu,svađamo se oko loptica i njegovih igračaka,svađamo se sa mačkom ali i delimo sa njom hranu!!!

A sad kad vam ovo pišem Beni spava ko beba... umori se brzo ...he he....

Pozdrav svima !!!

Zdravo,jako vam je lepo stene!!Koliko je star?

Kako ste uspeli da uvezete psa u Sloveniju?Cula sam da je to nemoguce zbog granice i da se psi iz Srbije i zemalja koje nisu u EU nemogu vakcinisati protiv besnila da je potreban ugovor?

Aleksandra, gospodin Rajko je sve potrebno nabavio za psa...veterinarski pregled , pasoš na moje ime itd....nismo pravili neke probleme,uglavnom da je pas zdrav i to je to! Prolazili smo granice ko po maslu.Hrvatske i naše Slovenačke carinike je samo zanimalo da li švercamo cigare!!! A Beni je spavao ko beba...uopšte nije ni dizao glavu na te znatiželjne carinike!

Lp. Isidora

Napokon imacemo drustvo na ovom forumu,jako lepi su vam stenci !Videcete kako su slatki,dobri i vrlo brzo ce porasti. Evo kako je nasa Belly spava sa macom

kepek_001.jpg

I meni se sviđa da sam kod vas na forumu,jer ovi ovde u Sloveniji se samo svađaju i prepucavaju oko kučića,a ovde je sve smireno .Svaki pas je karakter za sebe i mogu samo da napišem kako napreduje moj Beni i kako raste u pravog dečka.Ima probleme samo sa jednom malom gospođicom Pupy (laso apsa) koja mu ne dozvoljava da spava kad bi on spavao.Skače mu po glavi ,grize mu uši,čupa ga...uglavnom žive komedije!!! Lep pozdrav svim vlasnicima ovih predivnih čupavih bebica!!!

21. U okviru jednog meseca na pasminskoj temi mozete postaviti najvise tri fotografije svojih pasa, odnosno pasa iz vlastitog uzgoja. Izuzetak su rezultati sa izlozbi i utakmica, odnosno fotografije iz ringova koje se mogu postavljati u vecem broju. Nije dozvoljeno uzajamno postavljanje fotografija pasa u korist drugog clana. Molimo clanove da prijave postove ako primete da je ovo pravilo naruseno. Zbog velikog broja clanova i tema moderatori nece biti u mogucnosti da vode evidenciju o svim postavljenim fotografijama.

Molio bi moderatora da mi objasni zasto su slike izbrisane, prethodne moje slike su bile postavljene u martu tako da sam imao pravo da postavim tri slike ovog meseca, plus sam postavljao slike drugog clana koji nije mogao da se snadje oko postavljanja forografija, znaci slike nisu bile od moga psa. Takodje smatram da pravilo nije pametno primenjivati u temama u kojima ucestvuje mali broj clanova, kako bi se bolje prikazala rasa.

Član Pantovac je stavljajo slike mog psa na moju molbu...pošto se baš ne snalazim na toj strani...molila bi da vratite slike!!!...

Pantovacu pa se zahvaljujem za trud. LP.Isidora

Bili smo na izlozbi 11-og sept. u Hodmezővásárhely-u Sudija je bio Jesper Anderson iz Svedske, Annabella je dobila odlicnu ,CAC, R.CACIB.

Teddy-Belli_022.jpg

CAC CACIB BOB je dobio Cognac Vesely Dvor iz Madjarske

Teddy-Belli_002.jpg