Petite

EURO DOG SHOW 2020 - Slovenija - upitna lista sudaca

Recommended Posts

Sve izjave gdje Dijane su prenesene uz njenu dozvolu. Napominjem da je forum javan, i da svi mogu da komentarišu (bez psovki, vrijedjanja i slično, moliću)

Ako neko nije registrovan, a želi da komentariše, neka se registruje. Ako je neko već registrovan, a zaboravio(la) je lozinku - pasword, neka mi se obrati, da to riješim. Ukoliko neko želi prevod tekstova, neka napiše, uradiću. Hvala.

''Notification: The CCS (KZS) has been informed of the proceedings against Judge Miodrag Vretenčić for the crime of torture and killing of animals. The CCS was not aware of the matter before drawing up the list of judges at the EDS, so mr. Vretenčić was included in the list. In next few days CCS will obtain credible information and then decide on further procedures. We kindly ask you for your patience and understanding. Thank you.
P.s. Any inappropriate comments will be deleted

Obvestilo: Kinološka zveza Slovenije je bila obveščena o postopku zoper sodnika Miodraga Vretenčića zaradi kaznivega dejanja mučenja in ubijanja živali. KZS pred sestavljanjem liste sodnikov za EDS z zadevo ni bila seznanjena, zato je bil g. Vretenčić nanjo uvrščen. V naslednjih dneh bo KZS pridobila verodostojne informacije in se nato odločila o nadaljnih postopkih. Vljudno vas prosimo za potrpljenje in razumevanje. Hvala!
P.s. Vsi neprimerni komentarji bodo izbrisani.''

Informacije preuzete sa fb stranice Kinoloskog Saveza Slovenije.

eurodog show'20d.jpg

eurodog show'20c.jpg

Ovom gore napisanom, je prethodilo ovo. Uzrok.

eurodog show'20.jpg

eurodog show'20a.jpg

30.11.2019

''Nisam Facebook ratnik ili aktivista za prava životinja. Ja sam pravnik i uzgajivač pasa. Bila sam krivični odvjetnik preko dvadeset godina. Kriminalci su bili moje stranke, nisu mi bili prijatelji. Bila sam prvi odvjetnik u jednom od timova obrane pred Haškim sudom. Tako da jako dobro poznam značenje pojma nitko nije kriv dok se ne dokaže suprotno i pravomoćne presude. Nakon pravomoćnosti presude, više nema rasprave o krivnji. Naravno da će osuđena osoba o tome raspravljati do kraja svog života sa rodbinom i prijateljima. Sa mnom neće. Neće sigurno. Jesam li za dobrobit životinja i imam li među prijateljima aktiviste za dobrobit životinja? Naravno da imam i time se ponosim, upravo kao što je Predsjednik FCI rekao u jednom od svojih intervjua:"Namjeravam jasno pokazati da su uzgoj pasa i dobrobit životinja teoretski povezani i tako treba biti i u praksi." Jesam li pomogla nekim uzgajivači a kad si bili lažno optuženi? Jesam. Oni znaju koji su i među mojim su prijateljima na fb. Jesam li se borila na Državnoj televiziji protiv aktiviste za prava životinja? Jesam, pokušavajući zaštititi uzgajivače i pasmine. I opet bi. Bez obzira na posljedice. Ali u isto vrijeme volim pse i boriti ću se za njihovu dobrobit. Također, bez obzira na posljedice. I odbijam biti u istom društvu sa kriminalcima. Dolje imate link na pravomoćnu presudu. Time je moja završna riječ završila.'' nakon toga, prevod na egleski dijela presude koja je u donjem linku pravosudja CG.

eurodgoshow'20a.png

eurodgoshow'20b.png

http://www.tuzilastvo.me/me/web/pravosudje/osbr/o?id=wd7Pw&fbclid=IwAR3tcIvF5PSc02fxJ2ZU05TdBj9taabQwn9pZG1nmnEXCkUCxl03bJn1yio