Trisha82

moguci problem sa bubrezima

Recommended Posts

Postovanje dobri ljudi.

u pitanju je Bišon star 6 godina pazen je vise nego sto pazim sebe ali u poslednjih nedelju dana je dosta povucen i samo sedi i gelda u jednu tacku.

bio je kod veterinara i na prvi pregled je dijagnostikovana povreda kicme, dobio je inekcije, ali sutradan je povratio jedno 10 puta pa smo ga odveli na analizu krvi i gde je dobio infuziju i opet terapiju.

dok ne odnesem veterinaru da pogleda rezultate zamolio bih vas ko zna neka mi ih malo rastumaci.

najbitnije mi je da ga izlecim ako treba naci cu nacin i da mu se presade bubrezi, ako mozete da mi date nekakav savet , bilo sta bio bih vam stvarno zahvalan

Un.jpg

I parametri bubrega i jetre su dosta povišeni, kao i leukociti (ukazuje na potencijalnu infekciju). Vet će vam reći kako šta dalje ali bih ja na vašem mestu tražila da se uradi 4D test (srčani crv, erlihija, borelioza i anaplazmoza). 

Nažalost transplataciju bubrega kod pasa ne znam da li neko kod nas uopšte radi... 

Edited by Berna22

hvala

isto i slicno mi je odgovorio i veterinar u koga imam mnogo poverenja posto ga je taj isti spasao od posledice napada velikog psa a i samo ga on leci.

nadam se da je samo neka infekcija posto kako sam citao po internetu on nema ni gubitka telesne tezine niti i jedan simptom sem tog bola u predelu gde su bubrezi i to sto je povucen i tuzan.

za sada je na terapiji i na infuziji.

nadam se naboljem a predlozicu da se uradi sve to sto ste naveli.

hvala :)