Sign in to follow this  
sukikula

XD CACIB NOVI SAD 29.09.2019.godine

Recommended Posts

Kinološki savez Vojvodine , organizuje XD Međunarodnu izložbu pasa
svih rasa - CACIB Novi Sad 29.09.2019.. godine, u prostoru
Novosadskog sajma .
Kinološke sudije predviđene da ocenjuju pse su
:
ŠABANOVIĆ MIRSAD ( BIH) - I FCI I DEO II FCI GRUPE
GEORGIEVA LASLO BONKA ( SRB ) - DEO II I IV FCI GRUPE
EVGENIJ JERUSALIMSKI ( RUS ) - DEO II I III FCI GRUPA
PALUMBO ALEKSANDRA ( SRB ) - V I VIII FCI GRUPA
LOLIĆ ZORAN ( SRB ) - VI I VII FCI GRUPA
SMOLIĆNIKOLA ( HR ) - IX I X FCI GRUPA

KRAJNJI ROK ZA PRIJAVU : 22.09.2018. do 12h
Program izložbe:
Uvođenje pasa ...........................................7.00 do 9.00
Otvaranje izložbe.........................................9.30 do 10.00
Ocenjivanje pasa .......................................10.00 do 14.30
Podela nagrada i proglašenje pobednika........14.30

Prijave vršiti
http://cacibns.e-kinologija.com
ili na e-mail:cacibns@gmail.com
Upisnina za prvog psa iznosi 1500.00 dinara,a za svakog sledećeg psa istog vlasnika 1300.00 dinara
Uz prijavu kao dokaz uplate obavezno dostaviti i kopiju uplatnice.

UPLATU IZVRŠITI NA TEKUĆI RAČUN KINOLOŠKOG SAVEZA VOJVODINE
160-920263-04 ,poziv na broj 40-18 i naznakom za izložbu pasa.
U slučaju uplate na dan izložbe upisnina iznosi 2.000,00 dinara ( svaki pas )
Strani izlagači plaćaju upisninu u visini od 30 E za svakog psa.
Bez dokaza o uplati nijedna prijava neće biti uvrštena u katalog
KINOLOŠKI SAVEZ VOJVODINE ,Jovana Đorđevića 4 21000 Novi Sad

Za detaljne informacije obratite se na telefone: 021/457-619 radnim
danom od 9 do 16 časova ,062/586-461 i na telefaks : 021/457-408 ili
e-mail:cacibns@gmail.com
www.ksvns.rs

USLOVI IZLAGANJA:

Na izložbi se mogu izlagati svi rasni psi, koji imaju rodovnik izdat od KSS-a (JKS) ili rodovnik izdat inostranih kinoloških organizacija
koje su priznate od Međunarodne Kinološke Federacije (FCI) Ne mogu se izlagati: bolesni psi, slepi psi, gluvi psi, visoko skotne
kuje, kao i kuje koje se teraju i psi koji ne poseduju potvrdu o zdravlju i potvrdu o vakcinaciji protiv besnila.

Molimo izlagače da oštrim psima stave zaštitnu korpu. Za sve štete koje učini pas ili vlasnik odgovornost snosi isključivo vlasnik psa.

Posebno obaveštenje:

Ako se izložba usled više sile ne bi mogla održati priređivački odbor je ovlašćen da nastale troškove pokrije iz sredstava uplaćenih od prijava.

14 hours ago, sukikula said:

Posebno obaveštenje:

Ako se izložba usled više sile ne bi mogla održati priređivački odbor je ovlašćen da nastale troškove pokrije iz sredstava uplaćenih od prijava.

Stara dobra izložba na kojoj sam postizao najveće uspehe sa psima ikada pa sam posebno emotivno i vezan! Takođe i prva izložba na koju su me roditelji vodili još kao klinca, pre nabavke ličnog prvog psa. Takođe volim i grad Novi Sad u kojem sam proveo mnogo lepih trenutaka.

Zato mi je zasmetala poslednja rečenica. Molio bih objašnjenje za citirano. Istina, dugo nisam izlagač i napisano je verovatno standard za današnje organizatore, ali meni potpuno strano i nejasno kao kinologu i kao pravniku. Bio sam i u organizaciji nekih beogradskih izložbi i nikada se tako nešto nije ni pominjalo.

Pitam se glasno zašto bi izlagači snosili troškove neodržane izložbe ako za to ne snose krivicu!? Vis major nikako ne može da se pripiše uplatiocima! Meni ovo zvuči krajnje nelogično. Jedino je logično da organizator vrati pare uplatiocima ako nije bio u stanju da pruži unapred plaćenu uslugu bez obzira na razlog. Zašto bi mene kao izlagača uopšte zanimao razlog zbog kojeg organizator nije bio u stanju da organizuje manifestaciju!? Nije mi pružio unapred plaćenu uslugu, to je jedino što me zanima. Istina, kada uplatim prijavu prihvatio sam tkzv. ugovor po pristupu i saglasio se sa uslovima, ali čini mi se da ovaj uslov nije pravno održiv.

On 9/8/2019 at 10:11 AM, Sava said:

Stara dobra izložba na kojoj sam postizao najveće uspehe sa psima ikada pa sam posebno emotivno i vezan! Takođe i prva izložba na koju su me roditelji vodili još kao klinca, pre nabavke ličnog prvog psa. Takođe volim i grad Novi Sad u kojem sam proveo mnogo lepih trenutaka.

Zato mi je zasmetala poslednja rečenica. Molio bih objašnjenje za citirano. Istina, dugo nisam izlagač i napisano je verovatno standard za današnje organizatore, ali meni potpuno strano i nejasno kao kinologu i kao pravniku. Bio sam i u organizaciji nekih beogradskih izložbi i nikada se tako nešto nije ni pominjalo.

Pitam se glasno zašto bi izlagači snosili troškove neodržane izložbe ako za to ne snose krivicu!? Vis major nikako ne može da se pripiše uplatiocima! Meni ovo zvuči krajnje nelogično. Jedino je logično da organizator vrati pare uplatiocima ako nije bio u stanju da pruži unapred plaćenu uslugu bez obzira na razlog. Zašto bi mene kao izlagača uopšte zanimao razlog zbog kojeg organizator nije bio u stanju da organizuje manifestaciju!? Nije mi pružio unapred plaćenu uslugu, to je jedino što me zanima. Istina, kada uplatim prijavu prihvatio sam tkzv. ugovor po pristupu i saglasio se sa uslovima, ali čini mi se da ovaj uslov nije pravno održiv.

Vrlo kvalitetan i afirmativan tekst,ako vam je to najbitnije u ovoj objavi a ne ostale stvari onda predpostavljam da je vas komentar zlonameran i narucen. Hvala na zapazanju,predpostavljam da necete izvesti psa bez obzira na vremenske uslove,isto tako da objasnim dobronamernim ljudima da sam tekst kopirao iz nekih prethodnih godina...

Nikada ovo nisam napisao ni na jednom forumu, ali sada moram: vaš komentar je izrazito glup i besmislen! Meni neko da kaže da je moj komentar naručen i zlonameran!? Baš ništa gluplje niste mogli da napišete! Meni koji sam bio veliki izlagač! Stidite se! Ako ste vi glavni organizator onda žalim tu nekada veliku izložbu!

Za vašu informaciju nemam psa već godinu i po dana posle 49 punih godina sa njima, a prvi put sam izlagao još 1968.g. Da imam psa ne bih ga izlagao, ne u Novom Sadu već bilo gde jer sam se izložbi zaista zasitio. Komentarisao sam samo jednu glupost javno napisanu od strane organizatora i to vrlo mekano i dobronamerno, ali vi ste suviše uski da to razumete.

A to što radite resavsku školu samo govori o kvalitetu današnjih organizatora!