Sign in to follow this  
Petite

Epagneul Breton (FCI: 7.1.2-95) 2. dio

Recommended Posts

Baraz 5.dana u Cacku tj.danas-takmicari(Aca,Panta i Milan sa svojim bretonima),sudije i gledaoci.

3005443_bigthumb.JPG

Foto

Zorzy :)

Zorana :arrow: cestitke i tebi na ostvarenim rezultatima! Ovo ti je prva takmicarska sezona? Odlican pocetak nema sto!

Hvala Igore od srca! :D

Artu Del Canaletto mirno posmatra turnus najmladjeg psa takmicara utakmica u Cacku-Vira od Pantica i ceka svojih "5 minuta". :D

3005560_bigthumb.JPG

Roksi danas posle turnusa ,nazalost bez divljaci.Jedina zenka u barazu za ovih 5 dana i ako se ne varam pored Ombre(cerke Artu-a del Canaletta)jedina zenka uopste na utakmicama u Cacku ove godine.Mica ce me ispraviti ako gresim.

3005560_bigthumb.JPG

Roksi danas posle turnusa ,nazalost bez divljaci.Jedina zenka u barazu za ovih 5 dana i ako se ne varam pored Ombre(cerke Artu-a del Canaletta)jedina zenka uopste na utakmicama u Cacku ove godine.Mica ce me ispraviti ako gresim

Gresis. Aca je takmicio sa tri kuje u Cacku.

Zorana sve cestitke!!

Hajde daj jos slika!! Pakuj sve sto imas , ima se sto videti svakako!!

Hvala puno !To je nazalost sve sto imam,mi smo bili u Cacku 4 dana,u subotu nisam isla da gledam baraz jer je vreme bilo ocajno,dosta mi je bilo po onakvom vremenu i turnusa,tu su svi ostali barazi,sem jucerasnjeg sa Roksi i Kajenom za koji nemam slike jer ne mogu da slikam sama sebe :) .

SVE CESTITKE ZORZI ZA POSTIGNUTI USPEH, PRIZNAJ DA VREDE CIKA MICINE KRITIKE, PRVA UTAKMICA ODMAH REZULTATI........... BRAVO, DUGUJES PICE....... :P

Mico kako ti se svidjaju Artu-ova deca tj.Ombra i Os posto si imao prilike da ima sudis u subotu?

Ne bih o njima javno. Svoje misljenje sam rekao Banetu i zabelezio u svojoj svescici na samoj utakmici. Samo mogu reci za Ombru da joj jos puno rada treba do titule,a kako je trcala i markirala kad je dobila titulu u to ne ulazim. Os je najbolji stilski od svih Banetovih pasa,a Raul najtacniji i najspremniji za utakmicu,ali mi se njegova mehanika ne svidja.

Moje skromno misljenje,mozda gresim.

Ne razumes se Ti Cakicu u bretone. Magnumu je svaka titula namestena,ali za one koji tako misle ima snimaka kako je pokraden predzadnji dan u Nisu i dobio R.CACIT.

Hajde postavi nam taj snimak da vidimo kako je Magnum pokraden.Bas me zanima.Moze i jedan snimak Tomasa.

Mico kako ti se svidjaju Artu-ova deca tj.Ombra i Os posto si imao prilike da ima sudis u subotu?

Ne bih o njima javno. Svoje misljenje sam rekao Banetu i zabelezio u svojoj svescici na samoj utakmici. Samo mogu reci za Ombru da joj jos puno rada treba do titule,a kako je trcala i markirala kad je dobila titulu u to ne ulazim. Os je najbolji stilski od svih Banetovih pasa,a Raul najtacniji i najspremniji za utakmicu,ali mi se njegova mehanika ne svidja.

Moje skromno misljenje,mozda gresim.

Nismo se razumeli.Ja sam te pitala samo za Ombru i Oza.Normalno da je Raul najspremniji jer je i najiskusniji.A i mislila sam ovako o urodjenom potencijalu tih pasa a ne o njihovoj dresuri.To su mladi psi.

Na mene su Ombra i Os ostavili utisak kakav nije ni jedan tudji pas skoro,narocito Os.

Nismo se razumeli.Ja sam te pitala samo za Ombru i Oza.Normalno da je Raul najspremniji jer je i najiskusniji.A i mislila sam ovako o urodjenom potencijalu tih pasa a ne o njihovoj dresuri.To su mladi psi.

Na mene su Ombra i Os ostavili utisak kakav nije ni jedan tudji pas skoro,narocito Os

Napisao sam da Os ima najbolji galop i njemu sam dao ECC1 tog dana u bateriji.

3055347_bigthumb.jpg

ovo je sin magnuma bivsi vlasnik djordje majski, i taj pas je isto djordja majskog i zanima me od kojih pasa je tacno, zna li neko, i ma li neko br tel od djordja majskog, hvala

Ko je bio danas u Jagodini?Mene je grip nazalost sprecio ali moje kuce su bile.Hoce li neko da napise rezultate i utiske sa izlozbe o psima,sudjenju i ako neko ima slike da postavi.

Rezultati bretona odgajivacnice "od Pantica":

1.Ben -CAC

2.Artu del Canaletto -CAC

3.B-Vir od Pantica-CAC

4.Roksi-CAC i RCACIB

5.Irvin-CAC i RCACIB

Hajde bretondzije dajte izvestaje ,slike ,utiske sa izlozbe :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this