Sign in to follow this  
agrestis

XIII CACIB Bačka Topola 30. septembar 2018.

Recommended Posts

Poštovani kinolozi i vlasnici pasa, hvala što ste svojim prisustvom uveličali našu izložbu. Sledeće druženje zakazujemo za subotu, 21. septembar 2019. na XIV CACIB Bačka Topola! Link za slike iz BIS-a možete naći na kraju posta.

Rezultati BIS programa:

Najlepši pas opštine Bačka Topola - sudija Slavoljub Andrić
1. Doberman BRANDO V DUNAM STAM, vl. Vladimir Rašeta 
2. Američka akita BETTY, vl. Jovan Kolundžija 
3. Nemački ovčar ASSI VON HAUS HERBUT, vl. Herbut Ištvan & Lidia

Najbolji mladi vodič - sudija Jelena Radulović 
1. Aleksandra Živanović i patuljasta pudla
2. Andrija Rašeta i doberman
3. Tornai Janka i patuljasti kratkodlaki jazavičar

Najlepši odgajivački par - sudija Orčik Ištvan 
1. Šarplaninci, vl. Varga Ištvan 
2. Samojedi, vl. Karácsony Petra & Lestár Ildikó Nóra 
3. Bostonski terijeri, vl. Katalin Józsefné Csurka

Najlepša odgajivačka grupa - sudija Anna Tiets 
1. Šarplaninci, vl. Varga Ištvan 
2. Argentinski psi, vl. Slobodan Lazić
3. Bostonski terijeri, vl. Katalin Józsefné Csurka

Baby BIS - sudija Siniša Sančanin
1. Engleski koker španijel WYNCASTLE'S COCO CHANEL, vl. Varga Andrea
2. Doberman ANGEL OF SHAYTAN VASIL, vl. Svetlana Božović 
3. Bostonski terijer GOLD GELB BOX DARLING, vl. Katalin Józsefné Csurka

Puppy BIS - sudija Kardos Vilmos
1. Puli - beli PÖRGELÓCI FEHÉR HOLLÓ, vl. Dorottya Crkvenjakov 
2. Baset CASPER YUNIOR, vl. Zolarek Ákos 
3. Srednjeazijski ovčar JANKA, vl. Ivić Bojana

Veteran BIS - sudija Orčik Ištvan
1. Maltezer CHRISTOFER STAR MAGIC MALTESE, vl. Sona Mlezivova 
2. Kavkaski ovčar KŐHEGY-SZÉPE ZIZZY, vl. Pereczes Zsolt 
3. Škotski ovčar duge dlake DRAGON GOLD LACE OF LEGENDS, vl. Angyal Mónika

Junior BIS - sudija Slavoljub Andrić
1. Srednjaazijski ovčar VELIKI VOIN PIZON, vl. Bojan Kostić
2. Engleski seter ARTURIUS, vl. Goran Blagojević
3. Bedlington terijer WALTZ GARDEN CALYPSA, vl. Bölöni Olga

I FCI grupa BOG - sudija Nagy István
1. Komondor SOLT ÓHUNGARICUM, vl. Nagy István
2. Puli - crni PÖRGELÓCI LILIOM, vl. Dorottya Crkvenjakov
3. Nemački ovčar BILL TEAM TITANIC, vl. Karolj Zemanko

II FCI grupa BOG - sudija Vladimir Žižakov
1. Rotvajler WEGAS OD DRAGIČEVIĆA, vl. Dragičević Jovan
2. Doberman HAZAR DI ALTOBELLO, vl. Malbaša Dejan - Odg."Altobello"
3. Tibetski mastif DON JUAN "THOMAS" OF WANABY BAY, vl. Benko Klara

III FCI grupa BOG - sudija Lokodi Csaba Zsolt
1. Američki stafordski terijer PLATINUM OF COLLATERAL DAMAGE, vl. Collateral Damage
2. Skaj terijer SKYELUCK EMPERIOR OF ELITE, vl. Csontos Annamária
3. Kern terijer EXPERT OF PODHAY, vl. Lenka Vojačkova

IV FCI grupa BOG - sudija Orčik ištvan
1. Oštrodlaki jazavičar TARA Z RYDLEWA, vl. Anna Siejkowska Rybarczyk
2. Patuljasti jazavičar kratkodlaki BLACK VELVET THE CHERRY ON THE TOP, vl. Tornai Vajda Zsófia
3. Dugodlaki jazavičar RENNY OD RAVANGRADA, vl. Goran Sapožničenko

V FCI grupa BOG - sudija Jelena Radulović
1. Nemački mali špic KEKEC ALEN BRUNSKI, vl. Mirjana Živanović
2. Sibiski haski JERSEY MAY OF SIBERIAN LADY, vl. Mirjana Prpić
3. Samojed MOONLIGHT MELODY ABSOLUTE FIRST, vl. Karácsony Petra & Lestár Ildikó Nóra

VI FCI grupa BOG - sudija Siniša Sančanin
1. Bigl IRINSTYLE CAKE BY PATTY AT FANTA'S BRAND, vl. Paunović Dušan & Anastasia
2. Baset CHARMER CHIMMY VAN GRUNSVEN, vl. Lakatos Livia & Rey Rodrigez
3. Rodezijski ridžbek BOBO-MINION, vl. Danilo Uzelac

VII FCI grupa BOG - sudija Nagy István
1. Irski crveni seter ARWEN ABURUN MY SPELL RED NOKOMIS, vl. Karmen Latin
2. Nemački kratkodlaki ptičar MICSKEI USGYI, vl. Fábián Péter
3. Mađarski oštrodlaki ptičar - vižla MEZŐFÖLDI KAJTATÓ NAPSUGÁR, vl. Braun Balázs

VIII FCI grupa BOG - sudija Anna Tiets
1. Engleski koker španijel BLUE WHISPER JOINTLY YOU AND ME, vl. Varga Andrea
2. Labrador retriver SINDIA'S FLASH MOB, vl. Lantos Szabolcs
3. Toling (pačiji) retriver RED HOT CHILLI'S HIGH LIFE, vl. Klaudia Maluj
 

IX FCI grupa BOG - sudija Kardos Vilmos
1. Pudla velika - crna FABULOUS BLACK DREAM'S MAKE LOVE AT PARIS, vl. Kitty Fok-Bakker
2. Čivava kratkodlaka MICROSCHIHUAS CHIC DANCE, vl. Paunović Dušan & Anastasia
3. Kovrdžavi bišon MIKEY, vl. Giurgiuca Florin

X FCI grupa BOG - sudija Lokodi Csaba Zsolt
1. Avganistanski hrt BARAKAH ZAIM MIN SZITAR AL FIDDA, vl. Emanuel Pop
2. Irski vučji hrt HUNTER IW AUS SPATTHAUSEN, vl. Ursula Parzer
3. Saluki FAWAD AL ZAHRA, vl. Valeria Černakova

BIS - sudija Slavoljub Andrić
1. Pudla velika - crna FABULOUS BLACK DREAM'S MAKE LOVE AT PARIS, vl. Kitty Fok-Bakker
2. Komondor SOLT ÓHUNGARIKUM, vl. Nagy István
3. Američki stafordski terijer PLATINUM OF COLLATERAL DAMAGE, vl. Collateral Damage

Slike iz BIS-a: https://www.facebook.com/pg/kinoloskodrustvo.backatopola/photos/?tab=album&album_id=1148165235338962

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Registruj novi nalog

Prijavite se

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this