Sign in to follow this  
giga

DRŽAVNO PRVENSTVO NEMAČKIH OVČARA SINO 2018-MOROVIĆ,16.09.2018.g

Recommended Posts

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA NEMAČKE OVČARE

                SINO 2018 – „Morović“


 

Državno prvenstvo za nemačke ovčare SINO-2018“Morović“,održano je 16.09.2018.g na prelepim terenima Vojne ustanove Morović kod Šida.

Generalni pokrovitelj prvenstva je Kinološki Savez Republike Srbije,a organizator Klub nemačkih ovčara Srbije i KD Bogatić

U katalogu je bilo upisano 218 pasa ,kako iz Srbije tako i iz više Evropskih zemalja.Mužjake je sudio Jiri Zavadilik iz Češke,ženke
Biro Zsolt iz Madjarske,odbranu i napad Slobodan Radosavljević iz Srbije.Delegat prvenstva je bio Dr.Mahmud Al Daghistani generalni sekretar Kinološkog Saveza Republike Srbije, koji je pozdravio sve izlagače i otvorio ovo prvenstvo.
Obezbeđen je veoma bogat nagradni fond u vidu prekrasnih pehara i hrane za pse sponzora Husse Srbija.Tri prvoplasirana psa u svakom razredu kako mužjaci tako i ženke dobijali su pehare i hranu.
Takođe su nagrađeni  mužjak i ženka koji su bili najbolji u odbrani i napadu.

Viđen je veoma veliki broj kvalitetnih pasa i ovo prvenstvo je jedno od najboljih kako po organizaciji,nagradama,kvalitetu u regionu pa i šire.Uz nesebičnu pomoć Kinološkog Saveza Republike Srbije i generalnog sekretara ovo prvenstvo već tradicionalno pokazuje brojnost nemačkih ovčara u Srbiji i prisustvo velikog broja odgajivača i ljubitelja ove rase koji daju podršku svojim prisustvom i učešćem na njemu.


Svim učesnicima se zahvaljujemo na sportskom i fer-plej takmičenju,čestitamo svim pobednicima i naravno vidimo se i naredne godine.

Rezultati sa Državnog prvenstva za nemačke ovčare SINO 2018 – Morović

 

MUŽJACI ; Sudija: Jiri Zavadilik ( CZ )

 

 

Razred 3 – 6 meseci

 

   ..1.   NANDO ZEDESEN DOG, vl. Serdar Nenad, Beograd

2.  2.   FRED RIM TROTTER, vl. Vukićević Marko, Novi Sad

3.   3.  BRUNO VOM TEAM KUMILS, vl. Kučak Ivan, Žabalj

 

Razred 6 – 9 meseci

 

1.  1.    LORD OD ZOLIKE, vl. Uri Zoltan, Temerin

2.   2.   DEX TEAM FALVAVOLGYI, vl. Der Ištvan, Mađarska

3.   3.   ASTON VOM TRAVUNIA, vl. Krunić Miša, Ruma

 

Razred 9 – 12 meseci

 

1.   1.   UDRO VOM TEAM PANONIANSEE, vl. Jovović Marko, Crvenka

2.    2.  ARES GRUNEMONT, vl. Tadić Nemanja, Podgorica

3.    3.  T – FRANCO VON HAUS SELIA, vl. Šarac Bogdan, Rumunija

 

Razred 12 – 18 meseci

 

1.   1.   VULCAN NOSTER AMICUS, vl. “Noster Amicus”, Jagodina

2.   2.   XANTINO GRUNEMONT, vl. Radulović Ilija, Podgorica

3.   3.   BILL TEAM TITANIC, vl. Karolj Zemanko, Čantavir

 

Razred 18 – 24 meseca

 

1.  1.    FEDOR RIM TROTTER, vl. Vukićević Marko, Novi Sad

2.   2.   BRED VOM RADHAUS, vl. Radukić Željko, Beograd

3.    3.  TILL OD RANKETA, vl. Ilić Nenad, Prnjavor

 

Razred preko 24 meseca

 

1.   1.   SHADO DELL’ AMBRA SELVAGGIA, vl. Milanović Ratko, S. Palanka

2.   2.   WALDO STAROĐURĐEVAČKI, vl. Buvač Zlatko, Temerin

3.   3.   HECTOR GRUNEMONT, vl. Ceković Dejan, Podgorica

 

Razred radnih

 

1.   1.   V1 DUMAS VON PANONIANSEE, vl. Manalo – Stević,Amerika ( USA )

2.   2.   V2 AJAKS OD SLANKAMENA, vl. Ivanišević Goran, Stari Banovci

3.    3.  V3 HAUS VOM TEAM PANONIANSEE, vl. Kosanić Dragan, Ub

 

Najbolji mužjak u odbrani i napadu je HAUS VOM TEAM PANONIANSEE,

 vl. Kosanić Dragan, Ub

 

ŽENKE; Sudija: Biro Zsolt ( HU )

 

 

Razred 3 – 6 meseci

 

1.   1.   FRIDA RIM TROTTER, vl. Vukićević Marko, Novi Sad

2.   2.   WENUS NOSTER AMICUS, vl. “Noster Amicus”, Jagodina

3.   3.   BETY-BLY VOM TEAM KUMILS, vl. Kučak Ivan, Žabalj

 

Razred 6 – 9 meseci

 

1.  1.    PELLA OD PETKOVIĆA, vl. Nedeljković – Petković, Aranđelovac

2.   2.   OLYMPIA SPLITBERG, vl. Siručić – Krstulović, Bratunac

3.   3.   ZARA OD ZOLIKE, vl. Uri Zoltan, Temerin

 

Razred 9 – 12 meseci

 

1.  1.    AICHA GRUNEMONT, vl. Radulović Ilija, Podgorica

2.  2.    OXSA VON DEM HERRSCHER, vl. Pavlović Vladan, Šabac

3.  3.    BJANKA VOM HAUS NEOPLANTUM, vl. Josimović Borisav, Novi Sad

 

Razred 12 – 18 meseci

 

1.  1.    VISA NOSTER AMICUS, vl. “Noster Amicus”, Jagodina

2. 2.     PANTERA VON KONTRA HAUS, vl. Dejanović – Kyriacos, Ruma

3.  3.    OLGA FIXFRUTTA, vl. Đukanović – Golinger, Ub

 

Razred 18 – 24 meseca

 

1. 1.     AQUA VOM RADHAUS, vl. Radukić Željko, Beograd

2.  2.    FALVAVOLGYI TABATA, vl. Der ištvan, Mađarska

3. 3.     SINDY HOUSE OF GRUMIL, vl. “House Of Grumil”, Kraljevo

 

Razred preko 24 meseca

 

1. 1.     ANI VOM AURELISBRANDT, vl. Pantić Dejan, Beograd

2. 2.     CALISI WINNER LINE, vl. Milenković Jovan, Kraljevo

3. 3.     WITARA VAN CONTRA HAUS, vl. Norbert Mari, Mađarska

 

Razred radnih

 

1. 1.     VA1 PARGA NOSTER AMICUS, vl. “Noster Amicus”, Jagodina

2.  2.    V1 ZANA FEETBACK, vl. Slijepćević – Prelević, Trebinje

 

 

Najbolja ženka u odbrani i napadu je ZANA FEETBACK, vl. Slijepćević – Prelević, Trebinje

 

 

 

NEMAČKI OVČAR – DUGE DLAKE

 

MUŽJACI:

 

Razred 3 – 6 meseci

 

1.  1.    FANTOM, vl. Zafirović Slobodan, Beograd

 

Razred 6 – 9 meseci

 

1.  1.    EXIT WINNER LINE, vl. Milenković Jovan, Kraljevo

2. 2.     KRON ARMANDIA LIDDERDALI, vl. Grujić Nenad, Trstenik

3. 3.     ATILA – MAX HOUSE OF ILINEN, vl. Petrović Mladen, Šabac

 

Razred 9 – 12 meseci

 

1.  1.    RIS LUNA PLENA, vl. Jolić Miško, Kraljevo

2.  2.     BRONX VOM HAUS NEOPLANTUM, vl. Marinković Vladimir, Veliko Orašje

3.  3.    DENZY VOM TEAM PANONIANSEE, vl. Ilić – Dakulović, Loznica

 

Razred 12 – 18 meseci

 

1.  1.    VOLGAN VOM IGEL HOF, vl. Radojković Marko, Trstenik

2.  2.    LION VON YUGERSCHOF, vl. Lukić Ivan, Beograd

 

Razred 18 – 24 meseca

 

1.  1.    NERON – SCAR TIGBACK HOF, vl. Mitrović Marko, Jagodina

2.  2.    ROKI VOM BRUMMENLAND, vl. Pantić – Nikolić, Beograd

3. 3.     ERIK KNEZ HOF, vl. Dakulović Željko, Loznica

 

Razred preko 24 meseca

 

1. 1.     APOL OD ŠEHERA, vl. Pekić Larisa

2.  2.    ZAK NAISSUS JEWELS, vl. Zlatković Miodrag, Niš

 

Razred radnih

 

1.  1.    VA – 1 WILLAS VOM AURELISBRANDT, vl. Stevanović Dejan, Jagodina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEMAČKI OVČAR – DUGE DLAKE

 

ŽENKE:

 

Razred 3 – 6 meseci

 

1. 1.    MAKKA OD PETKOVIĆA, vl. Pavlović Uroš

2.  2.    FIBI, vl. Zafirović Slobodan, Beograd

 

Razred 6- 9 meseci

 

1.  1.    HERA WIZARDS FROM HILL, vl. Marinković Vadimir, Veliko Orašje

2.  2.    FINA KNEZ HOF, vl. Gradić Dušan, Novi Banovci

3.  3.    KIA ARMANDIA LIDDERDALI, vl. Dobričić Dragan, Batočina

 

Razred 9 – 12 meseci

 

1.  1.    JENNY DE LA MADONINA, vl. Bojović Željko, Požega

2.  2.    HERA ARMANDIA LIDDERDALI, vl. Ristić Branislava, Trstenik

3.  3.     DAMIANA GOOD TEAM LOZNICA, vl. Kovačević Darko, Klupci

 

Razred 12 – 18 meseci

 

1.  1.    PANDORA FIXFRUTTA, vl. Đukanović Miloš, Ub

2.  2.    NANNY VON DEM HERRSCHER, vl. Vasiljević Stefan, Smederevska Palanka

3.  3.    ENEL VOM RADHAUS, vl. Simić Nenad, Svilajnac

 

Razred 18 – 24 meseci

 

1. 1.     SANSA HOUSE OF GRUMIL, vl. Grašić Nađa, Požarevac

2. 2.     ERIKA VOM HAUS BOGATIĆ, vl. Tanasijević Ivan, Valjevo

3. 3.     TISA NOSTER AMICUS, vl. “Noster Amicus”, Jagodina

 

 

PLASMAN ODGAJIVAČNICA

 

1.  1.    GRUNEMONT

2.  2.    NOSTER AMICUS

3.  3.    BOGHAUS

 

PLASMAN GRUPA POTOMAKA

 

1.  1.   DUMAS VON PANONIANSEE

2.  2.   ULKAN VON MAIKHUS

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Registruj novi nalog

Prijavite se

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this