Sign in to follow this  
Diana

Labrador retriver NOA

Recommended Posts

Drugari, da se predstavimo:flekica je Noa, labradorka, sad vec 4 meseca stara.Mozda je neki vec znaju, s` obzirom da imamo pse predstavljene u raznim rubrikama. Za pocetak, ovako je izgledalo malo djavolce...

e2181f6982.jpg

30e6ac96e3.jpg

e8de34e044.jpg

Noa, inace, zivi u kuci sa drustavncetom koje cini: Puf, mesanac sarplaninca, Zuca, mesanac kojecega, i macak Cici. Puf je ljubi, grli, otima joj kanap za zvakanje, ali je i beskrajno, beskrajno voli i sve joj dopusta. Jedva ceka da dodjemo iz setnje da je izljubi i pozeli joj dobrodoslicu, place kad ga ostavimo da "cuva kucu",...

Zuca je prvi drugar za igru, i zahvaljujuci njemu smo sasvim bezbolno preziveli ono "nedostaje-mi-moja-mama" vreme. Sad se vec pomalo povlaci,valjda nije odusevljen njenom neartikulisanoscu.

Cici iliti Grof od milja, je njena najveca ljubav. Posle 15ak dana apsolutne agonije, proganjanja, siktanja, sapetanja, i sl. sada je milina gledati ih, njega-kako prvo s` vrata trci njoj da se umiljava, nju-kako ga besomucno ljubi po glavi i vratu.

Najbolji drugar nam je Anuk ili Ani, malamut, 13 dana stariji, ali mnooooogo veci... Noa i Ani su od pocetka "zimskog raspusta" kako zovemo ove sve neradne dane bez prestanka zajedno. Posto smo pregurali pocetno rastelovano spavanje, piskenje, igranje i sl. sad je milina pustiti ih da se izjurcaju do mile volje, a onda spavaju kao jaganjci.

To bi bilo to za pocetak. Evo jos slikica, da se jos bolje upoznamo...

bdcfff583d.jpg

5cabda4f6e.jpg

559e59fa57.jpg

80ff58bbf8.jpg

6a659d5432.jpg

8291d578aa.jpg

7e7df310c5.jpg

e9fc42d6d8.jpg

8ba1ef46c7.jpg

Hvala Luthiena, bez lazne skromnosti, i ja mislim da su jaaako slatki, posebno ovako na okupu... Milina je kad ih je puna kuca...

Sto se tice Noinih roditelja, objavicemo to cim budemo imali pravu informaciju, jer jos nismo uzeli papire, ima vremena...

Milane, ti mozda jesi NJEN, ali je ona definitivno Anijeva! Muskarci...

A evo još malo pitbul žabe:

Diana voli ove makrofotografije njuške :)

noa9we0.jpg

Kako provode 99 odsto vremena..

noa8to7.jpg

Kako vole da se uvaljuju spavačima..

noa7gv2.jpg

Lovi ga:

noa6ly1.jpg

...

noa5zf9.jpg

Ne koristi samo ljude za spavanje:

noa4gd9.jpg

noa3kg9.jpg

Zašto je žaba:

noa2qp4.jpg

noa10ac8.jpg

I jedna sa Zvezdare-još-uvek-pod-snegom:

noa1cv6.jpg

hmm..rasni hrt jeste, al sad koji je..mislim da je ruski, možda lupam.

Inače savesni vlasnici su je ostavili u otvorenom dvorištu vezanu lancem, a u teranju je..i sad je tamo haos, ali njih to ni najmanje ne tangira. End of off.

Aska je Vipet, i to nekog extra rodovnika, ali eto... Tuga i zalost!!! Pas je bio namenjen detetu, dete uslo u pubertet i eto lanca!

Elem,cvrsto obecavam da cu bar pokusati da ove nedelje uzmem napokon Noine papire i da javno imenujemo mamu i tatu.

Hvala svima na lepim recima u ime crne njuskice.