Tomic1995

Cane Corso , razvoj stenadi

Recommended Posts

Pozdrav ljudi ako moze neko da mi pomogne , kupio sam zenku cane corso staru 3 meseca. Kod mene je 3 nedelje , kad je dosla imala je oko 8.50 kg a danas to jest 3 nedelje kasnije ima 15 kila. Zanima me da li je to normalan napredak i razvoj prema kom idemo , inace roditelji su joj jako krupni posebno majka koja ima 65 kila , otac nesto manje oko 55 , ali mi je jako cudno , jer sam vec imao cane corso zenku i ona nije ovako brzo napredovala :)

On 7/21/2018 at 8:18 PM, MarkoJankovic123 said:

Pozz. Naravno da je normalno da stenci napreduju. Neki brzo napreduju neki sporije. Sve je to do steneta i naravno genetike. Nemojte ni da ima previse kila,da se ne bi pocela da krivi itd. 

Hvala puno , ima sad 23 i 4 meseca , dobro stoje noge za sada :D

Preporucujem da ides na temu o CC. Verujem da ce ti dati preciznije misljenje. 4 meseca 23 kg? Zenka.A razvijaju se do 2 g. veci primerci. Cini mi se da sam citao negde da do 5og meseca dostignu 50 posto tezine odraslog psa. Tvoj ce izgleda biti bas krupan/na. Takodje neki CC odgajivaci zagovaraju odnos tezine i visine psa o,65 do o68 kg po cm visine. Znam ovo jer sam i ja razmisljao o tom psu pre, daleko da se mozes osloniti 100 posto na moje reci, ali cini mi se da ne gresim...

Edited by olikan

On 7/30/2018 at 7:15 PM, olikan said:

Preporucujem da ides na temu o CC. Verujem da ce ti dati preciznije misljenje. 4 meseca 23 kg? Zenka.A razvijaju se do 2 g. veci primerci. Cini mi se da sam citao negde da do 5og meseca dostignu 50 posto tezine odraslog psa. Tvoj ce izgleda biti bas krupan/na. Takodje neki CC odgajivaci zagovaraju odnos tezine i visine psa o,65 do o68 kg po cm visine. Znam ovo jer sam i ja razmisljao o tom psu pre, daleko da se mozes osloniti 100 posto na moje reci, ali cini mi se da ne gresim...