Recommended Posts

samo sad neko da mi ne zameri ali bully mi je tipa eng bulldog tako ga zamislja hrce, prdi, po malo balavi ali mi je pravi nekako kucni pas...

samo sad neko da mi ne zameri ali bully mi je tipa eng bulldog tako ga zamislja hrce, prdi, po malo balavi ali mi je pravi nekako kucni pas...

TO SU PRAVI KUCNI LJUBIMCI....ZA AMERE DA IM MOGU STAVIT OKO VRATA BJESNE OGRLICE..? NEVJEROVATNO KAKO TI LJUDI SVE ISKOMERCIJALIZIRAJU, A NAJJACE JE DA SPECIJALIZIRANE UZGAJIVACNICE KAZ KAKO SU ONI GENERACIJAMA SELEKTIRALI PSE TIPA PIT, AMSTAF.. DA BI DOBILI BULLY- JE..MOZES MISLIT...

ovaj mi vise lici na engleskog buldoga...

http://bp1.blogger.com/_J9W3rGQLZcc/R5J ... 0/blue.jpg

Po meni je on malo bolji od eng. buldoga.. malo lakse dise :S imam predstavu da je to pas koji se onako bori za vazduh stalno dahce i balavi, presiroke grudi kratke noge, velika misicna (salo) masa, kratka njuska ogromna glava, grudi plitke....... :S i onda to zovu pitom :( al sta cete ne treba tako posatrati moze taj bully da bude nekome dobar prijatelj

Ameri su veliki cirkusanti i BULLY im sluzi za ljepo vidjet, ali daleko od toga da ne moze biti dobar kucni ljubimac tipa -spavac na kaucu...i svakako dobar prijatelj. Iskreno simpa mi je vise nego engleski buldog... :mrgreen:

ameri vole da prave karikature od svega .....

da,u ovom slucaju napravili su kucnog ljubimca koji izgleda mocno lici na pita ali to nije, ali dovoljno da svojom pompoznom pojavom plasi neupucene i sluzi kao modni detalj za tktv. gangov-e ili kompleksase...koji se i sami furaju na izgled.

A i kod vas mislim u srbiji ima takvih momka onih sa izbrijanim glavama i naduvanim misicima iz teretane koji uglavnom kupuju amstaf-e, one krupnije pa se secu i misle da su mocni.... :mrgreen:

ALI meni su bully-i simpa psi pravi kucni ljubimci... :mrgreen:

"A i kod vas mislim u srbiji ima takvih momka onih sa izbrijanim glavama i naduvanim misicima iz teretane koji uglavnom kupuju amstaf-e, one krupnije pa se secu i misle da su mocni..." ima ih po celoj bivsoj Jugoslaviji...a i sire ... :mrgreen: , a sto se tice ove 'rase" ja bih pre kupio ogromnog kakadu papagaja...njega mozes da naucis da rezi....

"A i kod vas mislim u srbiji ima takvih momka onih sa izbrijanim glavama i naduvanim misicima iz teretane koji uglavnom kupuju amstaf-e, one krupnije pa se secu i misle da su mocni..." ima ih po celoj bivsoj Jugoslaviji...a i sire ... :mrgreen: , a sto se tice ove 'rase" ja bih pre kupio ogromnog kakadu papagaja...njega mozes da naucis da rezi....

:mrgreen: :mrgreen: posteno, pazi svatko ima svoje misljenje, ali mimo zezancije ovo je cisti naduvani fikus....

a daleko je od pravog psa....poz..

Bully jeste najvecim delom pit,ali je mix i selektiranjem se dolazilo do svakakvih pasa.Nije ni svaki bully los,da se razumemo :wink:

Bogami ovo je dobro.

Bully jeste najvecim delom pit,ali je mix i selektiranjem se dolazilo do svakakvih pasa.Nije ni svaki bully los,da se razumemo :wink:

Bogami ovo je dobro.

da, dobro.. :mrgreen: ali ono sto uzgajivaci prodaju i reklamiraju nema veze sa rijetkim iznimkama koje ne cine pravilo :D

pravi :idea:

da, jer steta za bully-e generalno malo su previse zdepasti previse da ne kazem debeli...ali to je standard za amere.Oni vole takve kucne ljubimce ili gheto privjeske-maskote,,,, :D

American Bully je nastao genetskom mutacijom. to su psi koji su u stvari bili pitovi ali mutacijom su u stvari 'dwarfs'.

American Bully je nastao genetskom mutacijom. to su psi koji su u stvari bili pitovi ali mutacijom su u stvari 'dwarfs'.

jasno mi je to steta, mislim da su mogli ispast nes bolji,,,,, :mrgreen:

jeste, mogli su biti totalno nepokretni... ali priroda eto ne pravi savrsenstva...

:mrgreen: :mrgreen: nije kriva priroda nego ljudi kao i u vecini slucajeva.