Sign in to follow this  
micazr

BASETI- Ursulla i Ulrika Benedeky

Recommended Posts

Hvala Vam svima na lepim zeljama, a sto se nasih zelja tice u vezi stenadi to je da odu u prave ruke kod ljudi koji ce ih zaista voleti jer oni to i zasluzuju. :D

Pre neki dan se ostenila nasa jedna zenkica, ali na zalost samo 1 stene je ostalo... :(

Vise informacija i slike cu postaviti za koji dan.

Bila su ukupno 3 steneta i svi su bili izuzetno krupni. Kada je kuja pocela da se steni to je bilo oko 23h prvo stene koje je izbacila je bilo mrtvo... :(

E sad ona je izgledala skroz ok, cak je dolazila i da se mazi i malo je setala tako da sam ja to shvatio kao nesto sto je tako moralo biti. Medjutim drugo stene je krenulo par sati kasnije i onda se videlo da tu ustvari postoji problem.

Nikako nije mogla sama da ga izbaci ali na srecu on je krenuo nozicama napolje i ja sam ga polako izvukao iz nje. E to stene je jedino i zivo.... Posle tog izvlacenja znao sam da ona u stomaku ima jos odmah sam pozvao veterinara koji mi se prvo nije uopste javljao na mobilni... :evil: Posle dva sata njenih muka i moje panike veterinar se konacno javio ali mi je rekao da sacekam do 7h ujutru pa ako ni do tada ne izbaci stene onda ce raditi carski rez!!!!! :shock:

Naravno ona je nekako uz velike muke izbacila i poslednje stene (uguseno) isto jaaako krupno ali ja joj tu nisam mogao pomoci jer nekoliko sati uopste stene nije ni provirilo a onda je za 5 minuta ispalo ali na zalost i ono vec gotovo.

Hvala dragom Bogu da je kuja skroz u redu i da je barem ovaj jedan malisan spasen oni su sad srecni i debeli.... :mrgreen:

Za koji dan cu postaviti slike cekam slike muzjaka i rodovnik pa da sve kompletno objavim.

Pozdrav

FlekiiLora.jpg

FlekiiLora2.jpg

Na slikama je muzjak sa kojim je nasa kuja bila uparena i ostenila nam tog prelepog malisana....

Slike steneta ce biti uskoro postavljene! Otac steneta se zove Fleki JCHSRB inace pas je osvojio dosta puta prm, bob, cac itd pobedjivao je na svakoj izlozbi gde se takmicio i kod nasih i kod sudija iz inostranstva! On je iz kombinacije (Edmond of Riverside 3xcacib, 9xcac, 5x derbi winner x Aranyos excll (5) )

Stene 04.08. puni mesec dana ali stavicu slike kad je imao 3,5 nedelje uskoro cu ga ponovo slikati i postavicu nove fotografije.....

Basetstene1.jpg

Basetstene.jpg

O: JCH SRB Fleki ( Edmond of Riversajd x Aranyos)

M: Ursula Benedeki prm, bob (CH Rufusz Benedeky x Efendi Donna Desdemona)

Dog Chow, uvek stencima dajemo tu hranu naravno bas za stenad jako je mali na toj slici dvadeset i neki dan sad cu ponovo da ga slikam da stavim slike sa mesec dana dosta se promenio.

Mada moram priznati da generalno malo slabije jede jos uvek dosta sisa... Jedinac je... :mrgreen:

(A mozda i zbog vrucine malo bojkotuje hranu.)

BasetiLolasadetetom.jpg

Ursula sa sinom

Ursulasasinom.jpg

Muzjak55nedelja.jpg

Little Bridge for Montenegro Star (muzjak 5,5 nedelja rezervisan)

zenkica55nedelja.jpg

Love Story from Little Bridge (zenkica 5,5 nedelja rezervisana)

zenkica55nedeljaspreda.jpg

Odgajivacnica "Little Bridge" FCI 4999 Zrenjanin, Srbija