Recommended Posts

12 hours ago, MaraDanic said:

Hugo je prelep. Živi u kući?? Kako se borite sa dlakama?? Ja ću mog Apača da ošišam na nularicu.:)

Hvala, da da u kuci je. Hugo je trenutno na terapiji i mora da se kupa na svakih 2 nedelje sa posebnim samponom, mada opet koliko mi dozvoli, napolju ga iscetkam, tako da nemamo problem sa dlakama. 

15 hours ago, MaraDanic said:

Ili je mozda bolje to pitati nekog ko se bavi usisavanjem i ciscem vase kuce. I moj muz je stava da i nemamo toliki problem koliko ja dramim a ja svako vece pokupim kilo dlaka. :)

Brisemo parket na svaka 3 dana, ali dlaka po krevetu jedva da ima, kazem ti sa tim nemamo problem. Jer tu smo devojka, on i ja... 

Nadam se da necemo imati uopste sa tim problem (rofl)

3 hours ago, MaraDanic said:

Blago vama. I nas je troje tj sad je i beba tu ali dlaka na izvoz. Parket cistim svako vece i svaki put gomila dlaka. Da nije neka bolest prekomernog linjanja??? Ima li takvo nesto?!# :)

Ne znam stvarno, mozda je Hugo jos mali... Ali koliko znam da se stafordi ne linjaju mnogo, ali iskreno ti kazem ja dlake uopste ne vidim. Koliko ga cesto kupas? 

Ma kupamo ga cesto. Nekad i na dve nedelje ako se usmrdi a jednom mesecno obavezno. Svaki dan ga cistimo celog vlaznom krpom. E sad dlake se i ne vide al kad uzmem metlicu i krenem po parketu nakupim punu kesu. Prostirka na kojoj spava se za 7 dana crni od dlaka. Mozda sam trebala uzeti braon psa pa se na parketu ne bi videle dlake. :)

Hugo je stene. MaraDanic je u pravu, pogotovo za pse koji zive u stanu i onda se linjaju cele godine .Dlaka koliko hoces, zabodu se kao igle, crna garderoba unistena... videces Hugo.

Mora cetkanje svakai dan, malo ce biti bolje.