Petite

American Pit Bull Terrier - 2. dio

Recommended Posts

I onda kad shvatis da ti ne mozes vise da dises, a pas mase repom i zeli jos da se "igra", e onda se smoris jako! :mrgreen:

Desavalo mi se ! :D 8)

Onda sve to opet isto samo sa tezinom oko vrata(mislim za pita)

Znaci da je pas "pregurao" tu vezbu a trazi jos..

Ljudi zato je milina raditi sa pitom ..jer je to pas koji trazi da se "trosi"..za njega nikad kraja..

Fizionomija radi za njega ...

Pecaljku (snimak) smo postavljali vise puta na proslim temama...isti princip kao guma sem sto je podloga na opruzi ...

Mozes da mi objasnis sta je zapravo ta pecaljka, kako se pravi ( ako imas neku sliku, jos bolje) !? :D 8)

Evo slika, nije neka ali se vidi sustina. Prosto je jako, treba ti stap, kanap i nesto sto ce pas da grize, da li unutrasnja guma, komad farmerica nesto sto moze dobro da zagrize i da nije previse tvrdo da mu osteti usta ili zube... ;)

images_fireflyflirt1.jpg

Evo slika, nije neka ali se vidi sustina. Prosto je jako, treba ti stap, kanap i nesto sto ce pas da grize, da li unutrasnja guma, komad farmerica nesto sto moze dobro da zagrize i da nije previse tvrdo da mu osteti usta ili zube... ;)

bez citiranja slika !

Hvala momci :!: :D :D

Ljudi zato je milina raditi sa pitom ..jer je to pas koji trazi da se "trosi"..za njega nikad kraja..

Fizionomija radi za njega ...

E to si u pravu! :D

Jedno hipoteticko pitanje :

"3xw" vs "1gl" :?: :?: :?:

Zavisi kakve su te 3w.U svakom slucaju psu sa 1gl se zna kakav je game.Samo da napomenem da je i veliki Snuti imao poraz na game tako da :D

Upravo to. Ima mnogo sampiona pod znakom pitanja a ovo "gl" sve govor!!!

Snimak gde pas skace (verovatno ste mu Game izmerili susterom :shock: )

To je taj tvoj extra kvalitet... :?:

A zaboravio si da pitas coveka za poreklo.. :lol:

Ajd pitaj pa nam javi...

A ovu bizuteriju si stavio da izgledas opasno? :shock: Pa uspeo si :lol:

za "momcinu" jedna pesmica :wink:

dobra pesma...a poreklo me ne ineresuje.Interesuje me pit.Ako si procitao,rekao sam da ovaj pit nije nista posebno?mada verujem da nisi posto neznas jos sva slova.Ali kad naucis procitaj.I jos jednom,pesmica mi se jako svidja,jel ti ucestvujes u izvodjenju? hehe :P :P :P :P :P

pozz!!!

Jedno hipoteticko pitanje :

"3xw" vs "1gl" :?: :?: :?:

Upravo to. Ima mnogo sampiona pod znakom pitanja a ovo "gl" sve govor!!!

I ja se slazem s' ovim. Recimo ni "gr.ch." vs "not.matched" nije sprecilo Pera's Silver-a da daboije w nad 3 gr.ch. i tako je stekao titulu ch. (jedan od retkih pasa koji je to uspeo, ako ne i jedini)

dobra pesma...a poreklo me ne ineresuje.Interesuje me pit.Ako si procitao,rekao sam da ovaj pit nije nista posebno?mada verujem da nisi posto neznas jos sva slova.Ali kad naucis procitaj.I jos jednom,pesmica mi se jako svidja,jel ti ucestvujes u izvodjenju? hehe :P :P :P :P :P

pozz!!!

:shock: .... :lol:

Pa sto ga stavljas kad nije nista posebno? Ili je to ona prica "da vidis kakve moj drug ima ovaj je za njih nula..." :roll:

Ajde trkni opet kod tvog druga pa snimi nesto bolje.. :wink: Pa gledaj stavi jos one bizuterije ali na psa da i on izgleda opasno kao ti.. :shock: :lol:

A radujes se za pesmicu...dobar si ti deckic ..znam ja :wink:

Ne zameri...nego uci.. :!: :wink:

mihailo zotovic posto si ti jedan od ti 5 ljudi koji znaju sta pisaju na ovom forumu zamolio bih te da postavis neku sliku ili da das neki komentar na vec postavene slike ako ti to ne pretstavja teskotija :wink: a ovaj konflikt sa borisa ce se resiti sam nakon 5 strane postova!

pozdrav svima

pozz!!!

:shock: .... :lol:

Pa sto ga stavljas kad nije nista posebno? Ili je to ona prica "da vidis kakve moj drug ima ovaj je za njih nula..." :roll:

Ajde trkni opet kod tvog druga pa snimi nesto bolje.. :wink: Pa gledaj stavi jos one bizuterije ali na psa da i on izgleda opasno kao ti.. :shock: :lol:

A radujes se za pesmicu...dobar si ti deckic ..znam ja :wink:

Ne zameri...nego uci.. :!: :wink:

ok,hvala... :wink:

stavio sam sliku jer je hornet trazio?! opet nisi citao? hehe,poslusaj i ti moj savet,pa citaj postove pre nego sto odgovoris...ja tvoj slusam... :P

mihailo zotovic posto si ti jedan od ti 5 ljudi koji znaju sta pisaju na ovom forumu zamolio bih te da postavis neku sliku ili da das neki komentar na vec postavene slike ako ti to ne pretstavja teskotija :wink: a ovaj konflikt sa borisa ce se resiti sam nakon 5 strane postova!

pozdrav svima

Zoki bilo je od mene dosta slika...u predhodnim delovima...komentara(sto prezivelih(neizbisanih)) takodje dosta...

A "sa borisa" nema nikakvih konflikta...Boki je dobro dete :wink: Taj ce za neko vreme da bude pitadzija br.1 na celom forumu...

Samo jos da mu poklonimo jednog pita pa da vidis.. :lol:

<-?

eco 1 pit iz bosne. Neciji komsa,zaboravio sam ko je od vas iz bosne

Ovo bi bio odlican primer za "pecanje" samo da nije podloga beton(a mozda i nije :roll: )..verovatno je pas mlad (neuigran) pa je lovi duze a i brze pusta...

Bravo Bokito :!: .. :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.