Petite

American Pit Bull Terrier - 2. dio

Recommended Posts

Evo najbolje kuje svih vremena,jedna od 3 zenke koje imaju ROM.

Po meni ona zasluzje pocasno mesto u istoriji APBT,posto je dala nevidjeno dobre pse.

Ime joj je HONEY BUNCH, cerka slavnog Bullyson-a i Carver`s Amber.

Imala je finu karijeru(3xw zvanicno,a ustvari 5xw).

Ostavila je do sada ne zabelezen broj sampiona iza sebe,od kojih je velik broj bio i

GR. CH., a takodje nemali broj njih i ROM.

Evo nekoliko njenih sinova i cerki.

prvo leglo( sa Trim Moody-em):

GR CH WEHUNT

JOKER 2xw, 1xl

BULY BOB 2xw, 1xl

drugo leglo( sa CH BO-om ROM)

GR CH JEEP ROM 4xw

CH CARLIE 4xw

CH HOLLY 3xw

trece leglo( sa CH OTIS-om ROM)

GR CH SNAKE

Crenshaw`s DOLLY 2xw

cetvrto leglo (sa CH RASCAL-om)

CH RASCAL Jr

Gene`s HONEY

peto leglo (sa OSO NEGRO-om)

9 stenadi, od kojih svi odlicni game psi i jos bolji priplodnjaci,a najpoznatija

Crenshaw`s SANDY

sesto leglo(ponovljeno parenje sa CH BO ROM)

CH MISSY

Crenshaw`s RENO

ona je takodje baka CH PEDRO ROM (preko CH RASCAL Jr)

i H-2(preko CH JEEP i Gene`s Honey)

f_CrenshawsChm_218fd1e.jpg

f_honeym_db2936a.jpg

:?: :?: :?:

Ovo drugo leglo smatra se najboljim leglom. S' tim sto se charli smatra sposobnijim psom od jeep-a ali se jeep pokazao kao mnogo bolji prenosilac gena pa je po potomcima i popularnosti pretekao charlia.

Sta li je to Neno napisao i propagirao bas me zanima :!:

Mogli su ga prvo upozoriti :!: Mada ako je stvarno propagirao borbe i javno pisao o tome, zasluzio je trajni ban :!:

POZZZ :!:

Vrati se Nenooooo,vratiiiiiii... :lol: :lol: :lol:

P.S.

Niste me udostojili odgovora na AST topicu, a lepo sam vas zamolio dva puta!!!Evo sad i treci put~!!!

Brisete svakave postove na raznim topicima koji nemaju veze sa vezom...verovatno greskom,sta znam :?

Nisam onaj lik koji se sa nekim kachi,pogotovo ne sa vama...ako niste procitali moje postove na AST topicu jer ste zauzeti brisanjem svakakvih postova(ne mislim na doticnog Nenu jer ne znam sta je napisao)mislim na konkretno neke moje i tudje koje nemaju veze sa borbama i sl., apelujem da mi odgovorite na moj predlog koji bi bio u korist pasa u celini tj. nasih jadnih AZILA!!!

HVALA UNAPRED!!!

[

quote="bassboy.91]sto banovase ovog.....bez ikakvog upozorenja.....

sta li je napiso.....

Ma ovo je najbolji topic :D :D .

Stalno se do suza nasmejem , uz primerenu edukaciju :wink: o pitovima.

Pa ovaj komentar je toliko jednostavan i iskren da je fantasticno smesan . Pozitivno sve naravno .

Pozdrav

Korisnik Neno trajno banovan zbog otvorenog propagiranja pasa za borbe i afirmativnom pisanju o istima.

A da li je banovan samo sa ovog topica ili ... mozda nesto lepo napise na drugim .. mislim o pudlicama , morskim prasicima ... sasvim ozbiljno pitam , mozda ga ova tema provocira u pogresnom smeru .

Jel mozete da banujete ovog mog ludaka , opet je hteo da se bije( ne bori , naglasavam :wink: ) na ulici ? I to po snegu , da me je tako povukao , aterirao sam kao pogodjeni mesersmit nasred Slavije . Da sam u boljoj kondiciji 8) a ovako je prosao samo sa savijenim repom kada je video sta je uradio .

Puno pozdrava uz ISKRENU PODRSKU PROTIV BILO KAKVOG NASILJA PREMA PSIMA U STA BORBE SVAKAKO SPADAJU

[

quote="etaoin]A kad se ukrve Jeep psi sa Red Boy linijom dobije se pas Cak Norisa kojeg je doticni izgubio u Crnoj Gori :D

Cak Noris je najveci sekjak koga sam video sto potvrdjuje svakom svojom pojavom na malom ili velikom platnu . zamislite C.N. u pozorisnom komadu Sekspira :?

Ali je bas zbog te krajnosti i uspeo .

Etaon , jel ovaj tvoj spava ?

Budi ga , pa nije na topicu sa civavama nego sa pitovima :!: :wink:

[
quote="bassboy.91]sto banovase ovog.....bez ikakvog upozorenja.....

sta li je napiso.....

Ma ovo je najbolji topic :D :D .

Stalno se do suza nasmejem , uz primerenu edukaciju :wink: o pitovima.

Pa ovaj komentar je toliko jednostavan i iskren da je fantasticno smesan . Pozitivno sve naravno .

Pozdrav

Oli sta ti toliko smesno ovde?? kazi brate da se i ja nasmejem :shock: ...ono o morskim prasicima vidim ponavljas jes smesno.. :lol: al sta te jos rasplace kazi :?:

Oli sta ti toliko smesno ovde?? kazi brate da se i ja nasmejem :shock: ...ono o morskim prasicima vidim ponavljas jes smesno.. :lol: al sta te jos rasplace kazi :?:

Opa , zdravo majstore . Pa podvukao sam/obelezio i sama konstrukcija teksta . NIJE MI SMESNO STO JE COVEK BANOVAN , VEC KONSTRUKCIJA TEKSTA/KOMENTARA . Svako ima svoj smisao za humor , mene odusevljavaju malo drugacije stvari nego vicevi . Izrazi , komentari , zamisljam izraze ljudi kada to pisu i sl . MZ, bez zadnje namere nikada na ovom topicu .

A verovao ili ne morsko prase mi se urezalo iz dva razloga : prvo ja sam ga imao u stanu istovremeno kad i staforda(moja supruga ga donela) jedno tri godine , a drugo ti si me podsetio na njega svojim komentarom .

Pozdrav

Evo jednog videao koga vredi pogledati.

A ako ste ga vec gledali nije na odmet jos jednom da ga pogledate :D

PS: na ovom snimku se mogu videti zaista prelepi psi :!:

POZZZ :!:

Guest
This topic is now closed to further replies.