Petite

American Pit Bull Terrier - 2. dio

Recommended Posts

Pa gde si ti visnja89 nema te, nisi se davno javljala na ovoj temi. :mrgreen:

Laki je stvarno prelep, a to sto se pretvara u zver kad je pored zenka u ternju to je sasvim normalno. I ja mog Astora moram da vezujem kad je tu slucajno neka zenka u teranju, ali mi u parku imamo dogovor da onai koji imaju zenke a nisu sterilisane kad isu zenke u teranj da ih dovode u drugom terminu u park, bas upravo zbog toga da se muzijaci nebi tukli oko nje. I sto mi je jako drago taj dogovor svi postuju.

POZZZ :!:

Hvala vam u Lakijevo ime :oops: :lol:

Laki jeste nekad agresivan, nikad se ne zna na cemu si sa njim :lol: sto se ne odnosi na zenke i ljude :D obozavam ga prava je maza i smesan je kada se igra voli da se rita zadnjim nogama i tako udara ostale pse kao konjic :lol: :lol: :lol:

Pozdrav svim pitoljupcima!!! 8)

Gajba mu nije hotel priznajem al je topla a to je najvaznije da mu nije zima na slici on deluje sitno al je za sada dobar i napredan i jak je ko zemlja kad ga vodim mogao bi orati sa njim...ne deluje lose

dali je na avataru tvoj pas?

Izvinjavam se xLordxBorisu sto odgovaram u njegovo ime ali znem sa sigurnoscu da to nije njegov pas na avataru , zato sto sam jedno vreme ja imao tog pita postavljenog bas upravo kao avatar, sliku sam bar ja naso preko googla, pa tako da verujem da je i on. Inace taj po meni prelepi Pit je iz Amerike.

A sto se tice ovog Pitonje sa slike po meni izgleda sasvim ok. Mada nemogu ovako sa slike nista precizno da kazem ali po meni ima malo siru glavu, ali ok to je stvar ukusa nekom se takvi Pitovi vise svidjaju nekom manje. Nego daj postavi jos koju sliku da ga bolje vidimo :!: :wink:

PS:Jos jednom se izvinjavam xLordxBorisu sto sam sebi dao za pravo da odgovorim umesto njega :!:

POZZZ :!:

Zakljucase nem topic o "pravom pitbull-u". Sad bi mozda mogli da zakljucimo da je pravi pitbull svaki koji se nije izkrivio!!! :roll:

Samo da ulozim protest zbog zakljucavanja!!!

Relja mora malo vise slika, kao sto rece mihailo, sa strane, u pokretu, skoku. Ovako se vide samo siroke grudi i jaka (krupna) glava. Fotogenican jeste ali te verovatno vise zanima misljenje kako je gradjen!!!

Agriope, ovaj tvoj zivi ko grof. Za njega nema zime na ovoj peci. :mrgreen: Izgleda da ga ne dotice i ova restrikcija gasa :mrgreen: :mrgreen:

Kad bi naski kerovi videli njegove uslove odmah bi se sindikalno organizovali :mrgreen: :mrgreen: pa kud bi onda. Morali bi da uvodimo podno grejanje u boksu.

Dugacak, lep. Ja licno volim kad su grudi ovako malo duze. Dugacke grudi-dugacka pluca!!!

Agriope, ovaj tvoj zivi ko grof. Za njega nema zime na ovoj peci. :mrgreen: Izgleda da ga ne dotice i ova restrikcija gasa :mrgreen: :mrgreen:

Kad bi naski kerovi videli njegove uslove odmah bi se sindikalno organizovali :mrgreen: :mrgreen: pa kud bi onda. Morali bi da uvodimo podno grejanje u boksu.

Dugacak, lep. Ja licno volim kad su grudi ovako malo duze. Dugacke grudi-dugacka pluca!!!

eh da znas sta bi on dao da moze da jurca po dvoristu po ceo dan kao vasi psi :)

mada mislim da svoju tea pec ne bi ostavio ni u ludilu :mrgreen:

Simba nema potrebe vise za pravi pit forumom kad je otvoren poseban American Bulli..

Sad kad neko postavi xxl pita samo ga otpratimo na Am.buli forum :wink:

Argiope super slike sem ove gde lezi na TA pecki... Nije bas dobro mesto za njega(zbog zdravlja) ako pecka greje..toplo pa hladno.. :?

Relja mi onolike referate o pitu ispisasmo a ti jos nisi nacisto jeli pit ili nije..Sa ove jedine slike pas izgleda solidno ako se radi o psu od oko 10m-12mes. Buni me malo sto kazes da je stenac a ovoliko razvijen..pojasni koliko je star i od kojih rod..i jos ga slikaj ..u pokretu

u "predstavite vase pse" je napisao da je jedan staford,a drugi staford x red nose pit.

Znam da nije zdravo da crnja lezi na peci,ali nema sanse odvratiti ga od toga :?

jedino sto sad stavljamo debelo cebe ispod njega,pa se ne przi direktno. :|

Guest
This topic is now closed to further replies.