Petite

Novo lice BK foruma feb 2016 - sugestije

Recommended Posts

10 hours ago, fleis said:

Sorry, there is a problem

There are no posts to show

Error code: 2F173/L

Contact Us

kod mene ovo izbaci kada hocu na zadnju stranu da listam

I meni to izbaci na nekim temama, jest dosadno al resnje je da listas rucno do pretposlednje stranice, npr pise da ima 35str, listas do 34str, 35str je bag kad odes na nju izbaci ti error jer ni ne postoji tj nije pisano nista na njoj..

Svejedno je kako se zadaje adresa poslednje stranice, isprobano i iz addres bar-a i iz butoona, poruka o grešci ostaje ista.

Pravo pitanje je: da li, i ako to radi, iz kog razloga skripta pogrešno preračunava broj zadnje stranice???

Da li je u pitanju numeracija koja startuje nulom ili jedinicom (0,1,...n ili 1, 2, ....n+1) ili problemi sa zaokruživanjam na manji/veći celi broj kod podele na stranice, to treba proveriti ???

Edited by zmanic

36 minutes ago, zmanic said:

Svejedno je kako se zadaje adresa poslednje stranice, isprobano i iz addres bar-a i iz butoona, poruka o grešci ostaje ista.

Pravo pitanje je: da li, i ako to radi, iz kog razloga skripta pogrešno preračunava broj zadnje stranice???

Da li je u pitanju numeracija koja startuje nulom ili jedinicom (0,1,...n ili 1, 2, ....n+1) ili problemi sa zaokruživanjam na manji/veći celi broj kod podele na stranice, to treba proveriti ???

nije ista konstanta posto je do sada " pravilo " bilo +1 u odnosu na realan broj ali sada je na bul temi recimo +2 . dok ne rese prosto ukucajte prvi sledeci ili dva broja u opadajucem nizu , isti broj dace istu nepostojecu stranu , istu gresku ... na to sam mislio kao prakticnije resenje od 30+ klikova za pojedinacno listanje stranica

Prvo da chestitam, pogotovo administraciji svaki prelazak sa platforme na platformu je tezak. Drugo da se izvinim ako je negde vec napisano te sam propustila.

- Gde je opcija pregledaj post? Kada otkucam post nemam preview kako ce izgledati.

- Opcija spoilers (probacu da testiram sa tagom ali opet nemam pregled da vidim da li radi). Chesto korishcena na temi o filmovima i serijama.

test

[spoiler]test 2[/spoiler]

- Kada zelim da vidim ko sve prati jednu temu dobijem dva chlana i tekst tipa and 1 other na koji ne mogu da kliknem pa da vidim spisak u celosti.

- Imam mali broj smajlija u rich text editoru. I ako pishe da ih je 190. Ne radi mi ocpija Overview samo Default.

Ok, spoiler tag radi.

Kucate ono gde pishe test 2

Edit>

Dopada mi se opcija za kreiranje Activity Streams (clap)

Edit 2>

Opcija sa selektovanjem dela teksta i direktnim quotom je Fenomenalna!!!

Edited by Orijana

Nemoj da kucash u kod opciji nego kao i svaki drugi tag, direktno u post.

Ja sam kucala pod kodom da bi prikazao shta pishe a da mi pri tome ne napravi spoiler.

Guest
This topic is now closed to further replies.