Petite

Novo lice BK foruma feb 2016 - sugestije

Recommended Posts

Da li zbog remonta ne mogu pogledati prethodnu stranu, ili otići na bilo koju temu , nego sam prisiljen da ponovo na pretraživaču tražim BK i tek tada odem na željenu temu.

Novo lice jeste lepo, ali u mnogome ne valja. Listanje tema ne radi. Kad se pritisnu strelice za listanje teme napred ili nazad, dodje se na neku praznu stranicu bez mogucnosti dalje navigacije. Isto se desava kad kliknem na broj stranice. Kao i kad biram poslednju ili bilo koju stranicu po broju u padajucem menije "page x of x". Zahvalna na korekcijama :)

Vraćajte na staro dok je vreme!

Realno, većina stalnih učesnika, prati samo po par tema, u kojima i lično učestvuje.

Ovo nam je neprikladno jer teže idemo na kraj teme.

Edited by zmanic

21 hours ago, Ben_Bella said:

Kliknite na vreme kada je napisan post, tako ja radim i uvek mi izbaci poslednju stranicu.

odlicno izgleda , mobilna verzija je mnogo preglednija i sa svim opcijama . ima par propusta al' da se resiti . srecno u daljem radu !

Uradjeno je strasno mnogo na migraciji forma na novi script. Ogromno HVALA glavnom adminu !!!

Greske se popravljaju svakodnevo. Nadam se da ih uskoro vise nece biti...

Tasa, to sto se desava kod tebe nije problem s forumom. Analizirali smo sve, probali sto sta,... Na tvom kompu postoji neki problem...

Listing tema ce biti uskoro popravljen.

Prevod foruma ide sporo. Bice naj verovatnije prevedeno ono sto je najnuznije a ostalo ce cekati bolja vremena...

Bicemo zahvalni za sve prijave problema koje vidite.

Ja zaista ne razumem zašto se neki ljudi ljute zbog promene izgleda foruma i zašto  nemaju strpljenja da sve dođe na svoje mesto? Pa nijedan Majkrosoftov Windows(koji inače košta prilično para) nije izašao bez grešaka i problema, i sređivao se godinama, a kamoli jedan forum koji pritom mi, članovi, koristimo BESPLATNO. Ovaj forum je u rekordnom roku prebačen na sasvim novi softver koji je pritom u startu jako dobro odrađen, greške se, kao što reče DogMan ispravljaju svakodnevno, i forum se gradi na bolje. U celom svetu se softver pušta na korišćenje jer su krajnji korisnici ti koji koriste sve opcije i najpre uoče probleme koje posle admin sređuje zahvaljujući upravo utiscima korisnika. Što više grešaka prijavite i primetite, pre će forum proraditi punim kapacitetom. Takođe, u novu verziju implementirane su neke stvari koje su upravo članovi predlagali kao vid poboljšanja, tako da se vidi pomak na bolje. Ja prvi nemam razlog da se ljutim zašto forum u takoreći open beta fazi ima neke probleme jer em ne plaćam ništa tj ništa me ne košta korišćenje foruma, em nemam nikakvu štetu što forum ne radi punom parom u startu - ne gubim pare ili ne znam ti ja šta što forum ne radi punim kapacitetom. Kao običan član apelujem na sve članove da prijave sve probleme i da budu konstruktivni u sugestijama i opisima grešaka, kao i u predlozima, kako bi forum postajao sve bolji na obostrano zadovoljstvo. Evo, ja lično mislim da bi slike članova trebale biti malo veće i pravougaone ili kvadratne, kako ni naše avatari tj ljubimci bili vidljiviji tj pregledniji na slikama. (rofl)

Što se tiče problema listanja tj polja SLEDEĆA/PRETHODNA STRANA, kao i strelice za prvu i poslednju stranu, kada kliknete i izbaci vam belu, preznu stranicu, pritisnite taster F5 na tastaturi, i prikazaće vam željenu stranicu. To može da vam bude rešenje za prvo vreme dok se ne sredi softverski na serveru.

13 hours ago, DogMan said:

Tasa, to sto se desava kod tebe nije problem s forumom. Analizirali smo sve, probali sto sta,... Na tvom kompu postoji neki problem...

Evo opet sam promijenila password da bih ušla... :? DogMan, pa neće baš biti da na kućnom kompu, telefonu, tabletu i službenom kompu ista stvar ne štima... Ipak je nešto do foruma, ja sam se sa istih kompjutera i ostale tehnike bez problema ranije logovala, uvijek bi me forum zapamtio...

Naravno da je potrebno vremena da se stvari srede, svaka promjena pa i ona na bolje bude ponekad komplikovana, treba strpljenja. 

12 hours ago, beli82 said:

Što se tiče problema listanja tj polja SLEDEĆA/PRETHODNA STRANA, kao i strelice za prvu i poslednju stranu, kada kliknete i izbaci vam belu, preznu stranicu, pritisnite taster F5 na tastaturi, i prikazaće vam željenu stranicu. To može da vam bude rešenje za prvo vreme dok se ne sredi softverski na serveru

Ovo bi trebalo da je vec sredjeno. Ako se pojavljuje ponovo, molim da prijavite.

Tasa, poslao sam ti privatnu poruku....

8 hours ago, Tasha said:

Evo opet sam promijenila password da bih ušla... :? DogMan, pa neće baš biti da na kućnom kompu, telefonu, tabletu i službenom kompu ista stvar ne štima... Ipak je nešto do foruma, ja sam se sa istih kompjutera i ostale tehnike bez problema ranije logovala, uvijek bi me forum zapamtio...

Naravno da je potrebno vremena da se stvari srede, svaka promjena pa i ona na bolje bude ponekad komplikovana, treba strpljenja. 

Neki su se žalili na quote pa da vidim kako to radi. Meni se čini da je sve u redu (clap).

Što se tiče passworda meni je pokupio iz password managera browsera i logovao se od prve.

Mnogo je odradjeno do sada na novoj platformi...

Za sve nas je cudo nevidjeno da PLACENI skript foruma bude promenjen bez upozorenja korisnicima i postane busan kao sir, a da novi aktuelni PLACENI skript ne moze da iskoristi, na primer, prevod foruma sa starog skripta, na koji smo potroslili brdo vremena...

Polako prevodimo i ovaj skript ponovo, da bi clanovima izlazile jasne poruke...

Apelujemo da se svi nedostatci prijavljuju.

Dizajn ostaje ovakav kakav je sada.

PS

Tasha hvala, ali ja ne pijem kafu. Za novo krstenje bi trebalo nesto tecnije (rofl)

Quote mi cesto ne radi. 

Kada hocu da odustanem od posta ne mogu, pamti ono sto sam citirao.

kako se brisu pp?

1 hour ago, olikan said:

Quote mi cesto ne radi. 

Kada hocu da odustanem od posta ne mogu, pamti ono sto sam citirao.

kako se brisu pp?

Da, quote se zapamti. Da se pocisti novi post, kada otvoris pisanje novog posta i pojavi ti se citirano,  kliknes "Delate" taster na kompu i sve nestaje, a onda normalno pises...

PP se markiraju i gore desno se pojavi taster za brisanje.

19 hours ago, DogMan said:

Tasha hvala, ali ja ne pijem kafu. Za novo krstenje bi trebalo nesto tecnije (rofl)

Nema kud tečnije ;)

“Always drink a glass of water before eating.” “It’s easy to confuse hunger with thirst. Staying hydrated before a meal can prevent you from overeating.” | Body Hacks To Make Your Life Easier:

Ali može i ovako... pa ti biraj :D

Set aside, for the moment, the yellow Cuervo Gold of your youth. That drink of yore is “mixto” tequila, a distilled blend of at least half agave (the plant from which the liquor’s sugars are derived) and the rest other sugars such as cane. These days, mixto is losing market share to tequila that’s labeled “100 percent de agave.”:

Bila je dobra fora na proslom forumu da su nove teme istaknute na naslovnoj po otvaranju foruma, dobro bi bilo kada bi moglo i ovde. Ovako ima sanse da se zagube bez pregleda

Ovo ce narocito zasmetati onima koji zele postaviti oglas ili neku najavu-objavu-novost, ovakve nove teme koje trenutno trebaju izazvati interesovanje bice jedva primecene. Dobro bi bilo ukoliko biste to mogli vratiti

Ja ne dobijam nikakva obavestenja na teme koje pratim. Proverila sam nekoliko puta podesavanja, ugasila pa opet upalila i nista.

Da li postoji opcija da se vidi koliko je neka tema posecena, i ako postoji gde se nalazi?

Broj pregleda je ranije pisao u produzetku svake teme

Postovila sam oglas za udomljavanje pa me zanima ima li smisla oglasavati tj da li je bar neko pogledao

Ne znam da li ja ne vidim, ili ne postoji 'Vrh' opcija (dugme koje se prije nalazilo na svakom postu koje, kada se klikne, automatski scrolluje stranicu na pocetak)? Lijepo izgleda nova verzija :)

Guest
This topic is now closed to further replies.