Petite

Novo lice BK foruma feb 2016 - sugestije

Recommended Posts

Evo da odvojimo ovaj dio u vezi novog lica foruma  od uobičajene teme Kritike i Sugestije moderatorima.

Da sve sugestije u vezi NOVE PLATFORME imamo na jednom mjestu, jer ćemo tako lakše reagovati.

Molim vas da pišete ovde. Hvala.

Novo lice izgleda lepo, samo bi možda bilo dobro da ima podešavanja takozvanih skin-ova iliti šablona izgleda foruma, gde bi mogle da se podešavaju boje pozadine i fonta. Ne bi bilo loše da pored ovog šablona izgleda ima bar još jedan gde bi pozadina bila tamna, a tekst svetliji jer mislim da bi nekima bilo preglednije.Meni ovo malo previše šljašti, pogotovo kada je u prostoriji ugašeno svetlo. Inače, kada se podesi jezik na srpski, gornji opcioni meni (BROWSE i ACTIVITY) i još nekoliko opcija na stranici i dalje ostaju na engleskom, pa bi i to trebalo uključiti u opciju prevođenja kao što je ranije bilo pod ""nepročitane teme, pretraga, članovi, pošalji odgovor,...".

Da dodam odmah i sledeći problem: kada na temi kliknem strelicu za odlazak na poslednju stranicu te teme, stranica se zaglupi i neće da se učita. Kada uradim refresh, stranica se pojavi, ali kada kliknem strelicu za povratak na prvu stranu teme, stranica se ponovo zaglupi i neće da se učita. Pretpostavljam da je to zbog spajanja datoteka sa starog foruma jer ih ima mnogo, ali eto, da znate da i to štuca.

Eto pohvale od mene, samo mala ako se moze reci zamjerka. Na mobilnom verzijom se ne poznaje dokle je citat a odakle pocinje odgovor. Nije ograniceno. Ako se moze to sredit ok,ako ne i nije problem neki.

1 hour ago, Nade_dvm said:

Eto pohvale od mene, samo mala ako se moze reci zamjerka. Na mobilnom verzijom se ne poznaje dokle je citat a odakle pocinje odgovor. Nije ograniceno. Ako se moze to sredit ok,ako ne i nije problem neki.

+1

I na laptopu je isto bez oznake gdje zavrsava post

Sve pohvale, izgleda odlicno! :) Nego mene samo zafrkava crop profilne fotografije, jedva sam namestila ovu koja mi je trenutno na profilu, pa ako biste mogli tu malo da mi pomognete. ;) Ostalo je super! :D 

Nisam primetio taj problem tj ne izbacuje mi odgovor kao citat, ali klik za odlazak na poslednju stranu teme baš zamara jer moram da osveđim stranicu svaki put.

Kao da nešto sa indeksima nije u redu, ili ja nemam strpljenja!?!

Kad kliknem na first pade button, samo iscrta header stranice, dola prilaže Loading, animirani krug se vrti minut - dva, ali ništa se ne prikazuje ispod hedera.

Dešava se i sa Last page, ali sa First page uvek.

U pitanju je Google Chrome  Version 48.0.2564.116 m i WinXP Sp3

A možda i nije, sada probano iz FF, klik na Last page u temi daje mi:

Sorry, there is a problem

There are no posts to show

Error code: 2F173/L

opet isti problem

kad kliknem na temu uvijek pokaze prvu stranicu pa sad ti tjeraj do 72-ge na primjer

postoji li makar mogucnost da ima dugme "last page" da bi klikanjem na isto automatski dosli do zadnje stranice?

Edited by Bobbi

Hvala svima, sve sugestije su dobrodošle. Sredjivat ćemo jedno po jedno, kako ugrabimo vrijeme (čitav admin/mod team održava forum  na dobrovoljnoj bazi, kad od obaveza ugrabimo vrijeme)

nisam jos istrazila novi Forum, vizuelno mi se jako dopada :)
moja jedina zamerka je sto su aktivnosti prikazane po najnovijin postovima, bilo mi je daleko komotnije i preglednije kada su bile slozene po aktivnim temama.
Sad sam nekako prinudjena da citam i ono sto me ne interesuje (ranije sam na topike nekih rasa ulazila samo slucajno) i imam osecaj kao da pisem na oglasnoj tabli. Koliko vidim i drugi forumi su takvi to me je i odbijalo od njih ali racunam `kud svi, tu i ja ` navicicu se valjda

Dobar jutar, dok sam još ulogovana. 

Da bih se ulogovala, moram da promijenim password... svaki put... :( Ako li ugasim browser, pa nakon nekog vremena ponovo hoću da uđem, ne pušta, prijavljuje pogrešan password, bilo da se logujem preko telefona ili preko kompa. 

Dobijala sam notifikacije o novim postovima samo na e-mail, ovdje nije bilo obavještenja. 

A inače, izgleda mi fino okrečeno :D

Evo sam sam probala da se isključim, pa nešto kasnije uključim - hvala bogu, zapamtio me. Nadam se da će tako ostati. 

Nažalost, nije dugo trajalo... :(

Sad mi se pojavilo ovo

56d42618e71af_problemprijavabk.thumb.jpg

pa kad sam sačekala tih 14 minuta, pojavilo se ovo

56d4264db44d2_problemprijavabk2.thumb.jp

Pa sam opet išla na opciju zaboravljenog passworda i tek nakon promjene me je pustilo da se opet ulogujem...

:(

Guest
This topic is now closed to further replies.