Srdjan Popovic

Da li je moj zlatni retriver cistokrvan?

Recommended Posts

Lep psić. (super)  Želim ti predivno druženje sa njom... Meni liči na retrivera, ali sa fotke se naravno ništa pouzdano ne može reći. Lepo je neguj, pazi da ishrana u periodu odrastanja bude adekvatna, čuvaj je i UŽIVAJTE (y) (Y) (y)

Baš je slatka ali rekla bih da je mešanac.
Čini mi se i da je malo sitnija od goldena tog uzrasta.

Svakako ima sreće što je završila kod vas i što ćete je čuvati.

Na ovom forumu imaš mnogo tema vezanih za ponašanje šteneta i ishranu, pa bi bilo zgodno da pročitaš kako bi ste se još lepše družili. Podforumi: PONAŠANJE i ISHRANA.

Kada dobije revakcinu i počneš da je šetaš u parkiću ćeš sigurno upoznati i druge "kučkare" pa možeš od njih pokupiti savete.

Nije nikakav problem što je ona mešanac (i sama imam jednu mešanku i predivan je pas), jedino je problem što si nekome turio pare u džep i time ga podsakao da i dalje vara ljude (jer mu fora prolazi).

Pokupi pare od tog prevaranta i počastu kucu nekom poslasticom  (nod)

Prvo jedan veliki  (bow)  sto si pametno promislio i odustao od pita i uzeo goldena.  Dragocena osobina da mladi covek ume da revidira sta je hteo i zamislio.  (super) .

Stene je predivno  :wub:  a ako pogledas ove zlacane retrivere 

videces da im se facice isto tako razlikuju i uopste, najvaznije da stene raste zdravo, pravo da mu posvetis paznju, ljubav, socijalizaciju, vaspitanje da uzivate. 

Podrum zaboravite, sto je vise sa vama to bolje, labice i zlacani vole da budu sa porodicom, bas je porodicni jedan pas. 

Oko vaspitanja za pocetak i ucenja onog osnovnog pomaze da proucis temu na ovom forumu Rad sa stenetom 

http://balkankinology.net/forums/topic/2563-rad-sa-%C5%A1tenetom/

http://balkankinology.net/forums/topic/5315-rad-sa-stenetom-2-deo/

Ima na netu i videa raznih, svejedno je je li za labicu ili zlacanog, evo ti za pocetka recimo ovo 

Stavljam prvi deo, posle ti procesljaj dalje nastavke. 

Za sada naravno sve polako, kroz igru u malim kratkim lekcijama, to je beba jedna prava a videces pametni su, ja ih zovem vuku za rukav da slusaju. 

Sta ti bude potrebno pitaj.

Hvala na lepim savetima.Nadam se da joj je ovdje lepo kad primi revakcinu ako treba snimacu nekoliko video dresure pa sam mislio da dobijam nekoliko komentara koji ce mi pomoci oko dresure.

Pas ti je prelep, meni lici na kombinaciju zlatnog i labradora, sada se posveti vaspitavanju i socijalizaciji.