Sinisa AST

AMSTAFF- Kobe Blue Squad....

Recommended Posts

Druze jel mozes nesto da mi objasnis. Kao prvo imas temu gore koja se zove "Predstavite vase pse i odgajivacnicu"

sve ovo si mogao tamo da postavis. Nesto drugo mi ovde nije jasno, ne znam koliko imas godina i iz koje si price. 
Zar ti nije palo na pamet da napises neke osnovne informacije prvo o sebi, pa kasnije i o psu

npr. 

kako se pas zove

kada je ostenjen

ko su mu roditelji (mozda iz kojih linija je dobijen pas)

postavis lepo ceo rodovnik

napises da li ima neke zdravstvene preglede, ataxia, kukove, laktove, srce itd.

onda mozda da napises neki svoj kontakt, mozda e-mail, ili facebook stranicu ako imas itd. itd.

pa onda postavis neke lepe slike psa, pa tako nastavis dalje i dalje. Ovako ne vidis sta si ti hteo da kazes sa ova dva - tri posta.

ovo ti je neki dobronameran savet, nemoj nista licno da shvatis.

Dodao bih i info o tezini ako moze , jer makar meni izgleda kao veci primjerak sa 9 mjeseci. A sa obzirom da je plav i rodovnik bi bio interesantno vidjeti , slazem se sa postom iznad

Imam 3 godine i idem u obdaniste. Moje informacije su skroz ne bitne,isto tako i od psa. Izvini ali nisam iz fazona veze i zenidbe da bih ostavljao e-mail ( osim ako se nisi zaljubio u mene) na uvid. Facebook nemam, inace sad pisem na kalkulatoru.

Sto se tice postova nisam hteo nista da kazem. Moj dobronameran savet ti je da mi ne delis dobronamerne savete, nemoj nista licno da shvatis.

ataxia carrier, kukovi :E/II, Srce: 7 komora i 3  1/2 pred komore, laktovi podmazani dozivotno. Verovatno je najlosiji STAFORD na planeti, ali meni je najdrazi i meni su slike jako lepe i za mene su vrh.  You can only be envious.

Otac mu je moćan , isto plav a jos kupiran. Odlicni primjerci obojica.

Edit - slika rodovnika , makar meni , nije izostrena , ne vidi se jasno , ne moze da se razabere nista isod imena psa , ova manja slova

Edited by Bobbi