Recommended Posts

Hvala,izgleda malo popunjenije ali njena kilaža je u granicama za ženskog labradora.Ona je jake građe. (nod)

Ja licno ne gledam tabele koje kazu koliko treba da tezi pas za zenka ili za muzjak ili za starost. Pas sam kaze jel mu visak ili manjak. Ona jeste kostata, medjutim ovo joj je svakako previse. JA bih njoj -2 do -2,5kg i sve do nadopunila sa misicnom masom.

Ja licno ne gledam tabele koje kazu koliko treba da tezi pas za zenka ili za muzjak ili za starost. Pas sam kaze jel mu visak ili manjak. Ona jeste kostata, medjutim ovo joj je svakako previse. JA bih njoj -2 do -2,5kg i sve do nadopunila sa misicnom masom.

Slazem se sa Nade, ali stvarno su lepi, tu nema sta. ;) I ja se borim sa kilazom svoje kujice...  (thinking) Taman joj skinem dva kg, dodje zima i ona opet doda toliko... (banghead)  Ne znam kako ih doda kad se krece isto kao i leti, ali 'ajde. Sada ne znam kako je kod vase kuje, ali sam ja pitala sudiju (Duska Piljevica) na jednoj izlozbi zasto izgleda debelo, ako joj, kad skine koji kg, odmah vidim rebra... rekao mi je da ima jako siroka rebra i da zato tako izgleda. ;) To je bilo pre 2 god., a od tada je bogami dodala neki kilogram.  (wait)

Slazem se sa Nade, ali stvarno su lepi, tu nema sta. :wink: I ja se borim sa kilazom svoje kujice...  (thinking) Taman joj skinem dva kg, dodje zima i ona opet doda toliko... (banghead)  Ne znam kako ih doda kad se krece isto kao i leti, ali 'ajde. Sada ne znam kako je kod vase kuje, ali sam ja pitala sudiju (Duska Piljevica) na jednoj izlozbi zasto izgleda debelo, ako joj, kad skine koji kg, odmah vidim rebra... rekao mi je da ima jako siroka rebra i da zato tako izgleda. :wink: To je bilo pre 2 god., a od tada je bogami dodala neki kilogram.  (wait)

Hvala još jednom na lepim rečima.Nekada stvarno ima malo viška,ali ona je moćne građe i slično kao kod vas kad skine koji kilogram ne stoji joj.Još joj niko od sudija nije rekao da ima višak već samo da je moćne,snažne građe. :grin:

Prelepi psi, nema sta. Imala sam tu srecu da obojicu vidim i uzivo. Jako mi je zao da je Grady uginuo, ali je definitivno ostavio odlicne potomke iza sebe.

Zaista jesu divni psi,odlicne gradje,izraza i temperamenta.I meni je zao Grejdija,ali mi je drago sto od njega imam odlicnu kuju.Njen brat iz istog legla je Rivaldo Balkanika,verovatno ste culi za njega. 

Zaista jesu divni psi,odlicne gradje,izraza i temperamenta.I meni je zao Grejdija,ali mi je drago sto od njega imam odlicnu kuju.Njen brat iz istog legla je Rivaldo Balkanika,verovatno ste culi za njega. 

Da, da, pratim Rivalda i njegovog sina Apolla vec neko vreme. A i njegovog brata Lava (Int. Ch. Maleville Seagul) koji mnogo podseca na Gradya :D

Da, da, pratim Rivalda i njegovog sina Apolla vec neko vreme. A i njegovog brata Lava (Int. Ch. Maleville Seagul) koji mnogo podseca na Gradya  :grin:

Jeste Lav podseca na Gradya lep pas prava maza,on je Roksin brat po ocu a Rivaldo joj je "rodjeni" brat.Ona je sa njima bila zajedno na dresuri,bili su tandem,tako da sam ih cesce vidjala,veoma dobri psi. :grin:

Jeste Lav podseca na Gradya lep pas prava maza,on je Roksin brat po ocu a Rivaldo joj je "rodjeni" brat.Ona je sa njima bila zajedno na dresuri,bili su tandem,tako da sam ih cesce vidjala,veoma dobri psi. :grin:

Da, da skapirala sam. ;) Najvise mi se dopada da su Lav i Rivaldo, pored toga sto su eksterjerno odlicni, jako dobri i kao radni psi. :D

Da, da skapirala sam. :wink: Najvise mi se dopada da su Lav i Rivaldo, pored toga sto su eksterjerno odlicni, jako dobri i kao radni psi. :grin:

Da,to se i meni svidja.Volim pse koji su dobri i u eksterijeru i u radu. :grin: