Recommended Posts

Pozdrav svim članovima, veliki sam ljubitelj labradora i evo da predstavim svoje pse Roxy-Roxana Balkanika i Azy-Azure Wind Bokalenia. (dog)

Evo da počnemo sa Roxy( Int.Ch.Lynwater Ballantines x Ch.Besi Balkanika) :inlove:

pizap_com14438685289701.jpg

Ovde ima 3 meseca

377382_149285955236915_1391150308_n.jpg

4 meseca

46465_108239376008240_412274945_n.jpg

207509_108239409341570_703189125_n.jpg

283386_108239296008248_18481453_n.jpg

5 meseci

Uuuu, prelep je malac! (heart) Bice on super momak kad poraste. :wink:

Hvala trudimo se.Roxy je trenutno JCh.Srb,Ch.Srb i naravno ima IUO(polozen ispit urođenih osobina) a njegovo vreme tek dolazi.Veoma je aktivan kao da je uključen na struju a takođe je veoma pametan.

Nema sta, psi su fantasticni. (bow)

Hvala još jednom, biće još slika i vaši psi su divni (heart)

I Ben i Bella, posebno Bella zato što me podseća na moju prvu labradorku Donu koja nažalost više nije sa nama (brokenheart) , a i u srodstvu su njoj je Amadeus otac a vidim da je on i u Bellinom rodovniku.

Hvala još jednom, biće još slika i vaši psi su divni (heart)

I Ben i Bella, posebno Bella zato što me podseća na moju prvu labradorku Donu koja nažalost više nije sa nama (brokenheart) , a i u srodstvu su njoj je Amadeus otac a vidim da je on i u Bellinom rodovniku.

Hvala i vama na lepim recima. (heart) Kao sto kazu, jedina mana psima jeste to sto ne zive vecno. :( Inace Amadeus je Bellin deda po ocu (vrhunski pas!). ;)

Hvala i vama na lepim recima. (heart) Kao sto kazu, jedina mana psima jeste to sto ne zive vecno. :-( Inace Amadeus je Bellin deda po ocu (vrhunski pas!). :wink:

Slažem se sa vama. :smile:

OVaj mali zuti, bas lepo stene. A i kujica nije losa,medjutim ko da mi malkice elegantno popunjena,bar tako mi na slike izgleda,mozda i gresim. Vodite racun, to je pas koji je mladi i se razvija, te visak kg, nije bas najbolja stvar.

OVaj mali zuti, bas lepo stene. A i kujica nije losa,medjutim ko da mi malkice elegantno popunjena,bar tako mi na slike izgleda,mozda i gresim. Vodite racun, to je pas koji je mladi i se razvija, te visak kg, nije bas najbolja stvar.

Nade, kuja je sada stara 5 godina. ;) Inace se slazem, visak kilograma nije dobra stvar ni u jednom uzrastu.

Hvala puno!Ona u novembru buni 5 godina a decak ima 24 meseca. :smile:

Nade, kuja je sada stara 5 godina. :wink: Inace se slazem, visak kilograma nije dobra stvar ni u jednom uzrastu.

Ok greska,ali visak nije dobar nikako.

Hvala,izgleda malo popunjenije ali njena kilaža je u granicama za ženskog labradora.Ona je jake građe. (nod)