Buco

Posavski gonič (FCI: 6.1.2-154)

Recommended Posts

CICERES vidim da ste ne upuceni u srpske rase Posavski gonic he hrvatska rasa,SRPSKI GONIC nekadasnji balkanac i SRPSKI TROBOJNI GONIC su srpske rase.Sto se tice cuvanja u stanu ili kuci svaka rasa moze da se cuva ali to su psi koji zele slobodu sirinu i mislim da u stanu nebi se dobro osecali.

Imam mesanca posavskog gonica i jos neke rase (ne znam tacno koje) i lud je totalno :D

Nije naucen da lovi ili sta vec, on je kucna maza, nas ljubimac ♥

Ali naravno da ponekad zeli da izadje iz dvorista (iako imamo prilicno veliko dvoriste) i onda ka prosetamo ponekad na povodcu, ali to ponekad samo ...

Sve u svemu, predivni psi, zaista ♥

Dana 6.9.2012 iz dvorista je na ulicu izasla kuja moja posavskog gonica Mala. Posle ozbiljne pretrage terena i okolnih sela shvatio sam da je kuja ili mrtva ili ukradena. Stara je pet godina i odlican je svinjar a orijentacija joj je kao sa navigacijom. Kuja je eksterijerno u vrlo dobroj oceni sa blago razrokim ocima koje odmah padaju u oci a ispod vrata ima malu promenu na kozi koju trenutno lecimo . Mole se svi koji budu imali informacije da se jave na tel 0637757506.Moguce je da se nalazi na teritorijama Pomoravskog, Sumadiskog ili Rasinskog okruga pa cak i u Timockoj krajini. Nalazacu nagrada !!!! Unapred hvala!!!

malac.jpg

Vasa- tako je, izgleda da se vise nemoze loviti pred tudjim kerovima :grin:.

Nele, a sta cemo loviti s ovim sto imamo i s tim  sto nabavljamo.

ISPRAVKA

Nakon elementarne nepogode koja je zadesila nas grad i okolinu primorani smo da izlozbu zakazanu za 17. maj odlozimo

za 7. jun,( po odobrenju KSS), KU Dragan Radovic - Dzoni ,Cacak,

izlozba se odrzava u sportskom centru "Mladost" kod Lovačkog doma u Čačku