Dom

Epanjel breton - 17.deo

Recommended Posts

Bravo Petre!!!

Hvala Goge, nema bas razloga za cestitanje, popio je eliminaciju....Prvog dana nijedan pas nije imao plasman bilo je 35 stepeni dobio sam doradu ali Gigan nije vise imao snage jedva je istrcao. Drugog dana u 9 sati pao je pljusak psi su lakse radili , dobro je isao , stao u marku pridjem polece tetreb pucam, pas stoji krece par koraka opet staje izlece zenka glumi da je ranjena (brani pilice )okrece se pred psom i sa njegove desne strane izlece mlado pile. . .

Tu nastaje jurnjava ker odlazi za kokom. . .

Sve u svemu zadovoljan sam nije bilo lako u bateriji u kojoj su SVI psi do jednog sampioni sa mladim psom, i pored toga sto se tice pretrage realno Giga je bio na visini zadatka. . Prijavljen je na jos par utakmica mozda nesto i napravimo, od oktobra krece lov i tu se zavrsava njegova takmicarska "karijera"...

Tokos stvarno je lepo to sto su ti odobrili ovaj naziv, pogotovo zbog toga sto su inicijali tvojih sinova. Dobro za zajebanciju na tvoj racun mnogo je prikladnije del TOKOS ali sta da se radi. ..

Logo odgajivacnice ti je bas odradjen sa ukusom, jos da nabavis kerove i za tebe nema zime.

Mama i sin !

Esi (Shorty & Brita od Djordjevica ) odgajicac od Milenkovica vlasnik moja malenkost i Grom (Esi & Irvin ) odgajivac i vlasnik Igor Stamenkovic ( lovikinologija ) 

2myowt4.jpg

2h85tdw.jpg

iog9ag.jpg

Edited by tokos

Hvala Andol i u Igorovo ime , Irvin je Banetovog odgoja , sin njegove Lulu i Don Juana, sta je dalje to pozadi nemoj mene da pitas , i sam kazes da sam juce poceo da ih gajim . Sta ja znam sta je bilo pre 10 i kusur godina?!  (shrug)

Inace bih iskoristio priliku da podsetim da je sutra specijalka  epanjel bretona u Batocini , u jednom prelepom ambijentu , prelepom za druzenje i pricu. Ko voli nek izvoli , kako cujem bice puno lepih pasa , tako da ce to biti jedan praznik za sve ljubitelje epanjel bretona !!!

Ma znam da nemas pojma ,nego pomislio sam da te "oborim" za 2-3 majice (video sam delis propagandni materijal), pa ajde kako cu reko da te nahvalim .....

To je preko Bakicevih pasa mnogi sada vrhunski kinolozi su svoje linije zasnovali na njegovim psima ,sve u svemu proverena formula ....

Ma znam da nemas pojma ,nego pomislio sam da te "oborim" za 2-3 majice (video sam delis propagandni materijal), pa ajde kako cu reko da te nahvalim .....

To je preko Bakicevih pasa mnogi sada vrhunski kinolozi su svoje linije zasnovali na njegovim psima ,sve u svemu proverena formula ....

(thumbup)