Sign in to follow this  
jasmina

Nemacki kratkodlaki pticar (Deut. Kurz. Vor. FCI: 7.1.1-232)

Recommended Posts

Guest SaЕЎa Kobasica

Zaista prelijepo ЕЎtene!!! :shock: :shock: :shock:

sa 4 meseca to je vec veliko stene... koliko vam osalo iz legla? Ili su svi

vec otisli u neki drudi dom? Dajte jos slika, novijih...

Da li ja to provaljujem "marku" :o ? Pa svaka cast!! Mala je ko lutka.A rascvetana pozadina daje slikama jos vecu draz...

Ja sam najlepse fotke svojih kerova uslikala na jednom gradjevinskom stovaristu, gde se u pozadini vide bager,

betonjerka, pesak, blokovi i ostali materijali, koji mi kvare slike i dozivljaj, pa ih retko i pokazujem.

Mozda mi se ucinilo da ima svetlo oko...? ili gresim...?

Gde su ljubitelji NKD-a? Na celom forumu par aktivnih ljudi. Ova prelepa rasa zasluzuje mnogo veci broj angazovanih vlasnika i ogajivaca.

Veruj mi, Srecko, da se i ja cesto pitam isto. Ali ja pisem, ponekad, i sama sa sobom, pa se tek, eto, pojavi neko,

pa opet nestane, i sve tako. Mada, ja mislim da su ljudi koji cuvaju NKD, uglavnom lovci, koji te pse i cuvaju u te svrhe,

pa im i nije mnogo interesantno da se druze, i pojavljuju na forumima!

da li ides na CACIB Sabac 24.06.? NKD sudi,ni manje ni vise nego Rade Savic... :wink: To prvi put vidim,ali zvuci odlicno!

Ne mogu, bas tog datuma idem za Novi Sad, imam ispit, inace bi dosao da gledam. Sto se takmicenja tice, Zoe tek 1. oktobra puni 9 meseci, tako da cu zakaciti samo kraj izlozbene sezone.

Ja svakako idem, vodim dva labradora, pa sam mislila i nemce da vodim (crnog kera-KORTA,i braon kuju-KALLU)

ali ako stignem i sa njima da poradim, slaba im je ring dresura.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this