Sign in to follow this  
johnyAstor

BOJA LABRADORA

koje boje je vas labrador?  

156 members have voted

1. 1. koje boje je vas labrador?

• crni
      61
    • zuti
      70
    • cokoladni
      19
    • imate nekoliko labradora
      13

Recommended Posts

Da li neko zna gde moze da se nabavi stene braon boje, mnogo hvala unapred

Pretrazite sajtove odgajivacnica, kao i oglase, mozda tako uspete, ima ih dosta u svim bojama... :wink:

Ja imam dva zuta labradora,momak crnog, planiramo i jednu chokoladicu :) silver labrador, takozvani sivi nije priznat od FCI, postoji i kao sto rece neko sa foruma jeste ukrstan sa Vaj.... I naravno da ne moze da ima pedigre. A niko ne pomenu Fox red labradore (rofl)

Ja imam dva zuta labradora,momak crnog, planiramo i jednu chokoladicu :) silver labrador, takozvani sivi nije priznat od FCI, postoji i kao sto rece neko sa foruma jeste ukrstan sa Vaj.... I naravno da ne moze da ima pedigre. A niko ne pomenu Fox red labradore (rofl)

Verujem da ih svrstavaju u zute... ;)

Tako je Ben-Bella :grin: ta boja mi je jako zanimljiva, ali su dosta retki.

Bellin tata je tamno zut, nesto izmedju fox red i zute boje, ne znam sta vi mislite, evo slicice... :)

koneidadark.jpg

Bas je lepa boja, bas me interesuje da li je Bella imala stence? Moguce je da ce njeno neko stene imati takvu boju, naravno ako je nosilac tog gena sa oceve strane. :)

Nije se parila do sada, pusticu je sledece godine

Majka joj je iste boje, samo nemam njenu sliku, ona je boju ovigledno nasledila od bake sa oceve strane, samo su joj usi boje koje su i njeni roditelji, ali se iskreno nadam da ce neko od njenih stenaca biti te boje. Kao mala je bila ze boje, a onda joj se boja promenila... ;)