Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Brox95

Kupujem mlevenu piletinu i cruretinu

Recommended Posts

Da li neko ima junetinu ili piletinu u komadima? Uzela bih sigurno 10kg, vise nemam gde da skladistim.

Beograd je u pitanju,ili okolina ako neko hoce da dovozi.

Da li neko ima junetinu ili piletinu u komadima? Uzela bih sigurno 10kg, vise nemam gde da skladistim.

Beograd je u pitanju,ili okolina ako neko hoce da dovozi.

Lol,a ovo nije meso ili sta?
Pa ti uzmi onda juneci but pa hrani psa.
I to nije svakako osnovna hrana ali bar kod mene ide jos 20 dodataka u ishrani i hvala bogu nista mu ne fali.

Grkljani nisu dovoljni da bi bili.osnovna i jedina mesna hrana za psa, uz sve dodatke koje dajes. Ako ne znas sta jos mozes da das psu a da nije BUT, to su.juneca srca, jezici, bubrezi, jetra,pilecei zeludci i jetra, srca, svinjska jetra, srca, jezici opet. Itd. Itd.

znam ja to sve,uz pse sam dovoljno dugo da sam se upoznao sa svim tim stvarima,ali kod mene je to tesko naci.odnosno malo ko to ima u ponudi u klaonicama uglavnom zavrsi u cevapima sve to,lol
svinjsko ne dajem psu,a i dalje mislim da ledja imaju vise cistog mesa od jetrica i zeludaca,ako ne znas kako izgledaju proguglaj malo.
Btw ne znam zasto grkljani, odnosno vratovi (cisto meso) ne bi bili dovoljno dobar mesni obrok ako das dovoljnu kolicinu odnosno onoliko koliko zadovoljava potrebe psa?
image.jpg
Jeste da je junetina bolja ali zasto vratovi ne mogu biti kako kazes osnovna i jedina mesna hrana,uz ostane dodatke za psa
prosvjetli me molim te

Jeste da je junetina bolja ali zasto vratovi ne mogu biti kako kazes osnovna i jedina mesna hrana,uz ostane dodatke za psa

Zato sto su psu potrebni razliciti proteini i aminokiseline, a to se postize davanjem razlicitih delova i vrsta mesa.

To stoji,ali obrok kao obrok sa tim mesom i sa ostalim dodacima zadovoljava sve potrebe psa.
btw sta je sa psima koji citav zivot provedu jeduci granule,ubacuje se u njih sve i svasta ,ali i dalje mislim da je najgore meso bolje od najboljih granula

To stoji,ali obrok kao obrok sa tim mesom i sa ostalim dodacima zadovoljava sve potrebe psa.

btw sta je sa psima koji citav zivot provedu jeduci granule,ubacuje se u njih sve i svasta ,ali i dalje mislim da je najgore meso bolje od najboljih granula

Sve je bolje nego granule i travu da pase, ali da ti to bude 7 dana nedeljno jedino meso u ishrani psa nije dovoljno, upravo iz razloga koje je Karim navela, ne zadovoljava iste potrebe grkljan i recimo jetra. :)