Dom

NOP - 16.deo

Recommended Posts

12313690_10203882148812390_6154955788527

Veteran female Grand CH Cita vom Tigra Haus (Karlo von der Takić x Rita vom Tigra Haus)Baby BIS, Junior BIS, Veteran BIS, 5x PRM, 16xCAC, 7xCACIB, 10xBOB, 4XBOG, ECC,CACT.

Mozda ali juce

Tako je Boro,Graf je Najbolji juce,danas ,a i sutra ! Ili da ti prevedem proslost,sadasnjost i buducnost = Graf vom Aitrachtal !!

2zox3tc.jpg

Boki, Imperija Graf sa sinovima Ahil od Sulca (Graf vom Aitrachtal x Athena II vom Gauboden) i T... Jack (Graf vom Aitrachtal x Kimba II vom Spanger Forst)

Ova dvojica nemaju bradu ,jedino je Jack-u ostala i to ne diram da me potseca na tebe .

PS : nemoj komentarisati nesto sto nisi video jer ispadnes smesan

Ova dvojica nemaju bradu ,jedino je Jack-u ostala i to ne diram da me potseca na tebe .

PS : nemoj komentarisati nesto sto nisi video jer ispadnes smesan

ha ha ha ti si smesan , ja brade nisam ni pominjao nego one snaucerske grudi i noge to osisaj kod svih i eto ti dzempera

jojjjjj,Snaucerske grudi !! To si Junacke grudi ako nisi znao. 

Dzabe tebe uciti da ne komentarises nesto sto nisi video,dovescu ga na smotru pa ces tada videti kakva mu je dlaka i kakve grudi ima,a onda kuckaj ono sto si video.

jojjjjj,Snaucerske grudi !! To si Junacke grudi ako nisi znao. 

Dzabe tebe uciti da ne komentarises nesto sto nisi video,dovescu ga na smotru pa ces tada videti kakva mu je dlaka i kakve grudi ima,a onda kuckaj ono sto si video.

Istina je to da je slika jedno a pas moze biti i drugo, ali ja komentarisem sliku. U svakom slucaju pozdravljam uvek sliku gde su 3 D.D na njoj. Nego vidi sad zajebi i Jacka za prolecni ispit kao sto si zajebao i Ahila ili ga donesi u ruke majstora necu te odrati vise od drugih (lmao)  (dance)  (granpa)

Boki,ako sam se zajebao sto sam Ahila dao Rankovicu ,rado cu se zajebati ponovo jer je on moj drug.Njega licno ne zanimaju ispiti ali zato lovi za sve pare sto meni znaci vise nego dobar ispit,i jesenji ispit ne bi polozio da mene nije bilo,a tu si video kakav je pas.Iskreno sa Jackom slabo sta radim jer nemam vremena ali probacu pa sta bude ,uveren sam da trag ima za veoma visoku ocenu sad ostalo videcemo.

Boki,ako sam se zajebao sto sam Ahila dao Rankovicu ,rado cu se zajebati ponovo jer je on moj drug.Njega licno ne zanimaju ispiti ali zato lovi za sve pare sto meni znaci vise nego dobar ispit,i jesenji ispit ne bi polozio da mene nije bilo,a tu si video kakav je pas.Iskreno sa Jackom slabo sta radim jer nemam vremena ali probacu pa sta bude ,uveren sam da trag ima za veoma visoku ocenu sad ostalo videcemo.

Nisam ja uopste ni rekao ni pomenuo sto si Ahila da Rankovicu nego da si Ahila zeznuo za prolecni ispit pa je zaista imao manji broj poena nego sto bi mogao da osvoji. Pa ti zato kazem da ne zeznes i Jacka . Mozemo mi da se prepucavamo ali znamo dobro i ti i ja da ako mislimo da pas osvoji dobar broj bodova a za mene je to sve preko 66 onda pas mora da se vodi u teren, mora da se sa njim radi a sam kazes da nemas vremena i da slabo radis sa Jackom pa bi ti bolje bilo da ga posaljes meni ili negde ko ce ga izvoditi

U principu: "Daj raji hleba i igara i lako ces ih voditi u rat".  ... i sto je hleb suvlji, to igre moraju biti raznolike i "spektakularne" da bi mobilisao i zadnjeg, koji se mozda  tome odupire ...

12341312_10203888821019191_3879787700644

"Može biti samo Jedan"

Edited by cuki1