Dom

Epanjel breton - 16.deo

Recommended Posts

Pa ti se takmici pod zastavom Swicarske, sta bi ti falilo mozda i osvojis neko mesto!!! :wink:

Ne volim zastave,  moje mesto vec imam nema sta da osvajam.

Nisam probao nemam nameru, a i kuje su mi starije. Ova kuja milim da je starija od Valtera ( voli starije) tako da tu nema problema. 

A i Valter nema 7 nego duplo vise! 

Valter je na gazdu, posle seksa ima vecu volju za sve, pa kad naidje prilika ja ga pustim, red je da uziva u svojoj mladosti. Kad bas ne moze da trenira non stop, makar tako da se prazni!

Ti si dobar sa Francuzima, a ja tebe jako postujem posalji ih slobodno da upare neku kuju da malo pojacaju krv. 

Slabo se razumem u te stvari oko keksa, niam imao vremena time da se bavim ,tako da nemam dovoljno iskustva oko toga...

Culi su za Valtera da dobro j.be ,ima bas puno interesovanja

Petre nema potrebe da tako pises, da provociras. Ja samo samo rekao kako jeste, i dobronamerno preporucio parenje zeleo da ucinim. Ako nece ne mora :)

Ako je toliki problem sto pas upario par meseci pre  onda nemam reci. Ma da ne verujem da su Francuzi toliko posteni, al ako im znaci nek sacekaju da napuni 18!

Nisu oni posteni , ali postoje zakoni koje svaki  odgajivac mora da postuje eto  npr tebi bi automatski bilo oduzeto pravo da imas odgajivacnicu, da drzis pse ..

NIKAD  nisam cuo da je neko upario psa mladjeg od 18 meseci,... 

A Ranka pitaj zasto je pario sa Valterom, nije moja kuja :smile:

Prvi put cujem za tog Ranka sta ima njega da pitam ????? 

,Ako tebi odgovara samo cepaj 

Prvi put cujem za tog Ranka sta ima njega da pitam ????? 

,Ako tebi odgovara samo cepaj 

Pa njegova je kuja, nemas razlog ni mene da pitas :) 

Zao mi je sto ne znas, ne zivis ovde jasno mi je da ne znas nase odgajivace! 

Pa njegova je kuja, nemas razlog ni mene da pitas :) 

Zao mi je sto ne znas, ne zivis ovde jasno mi je da ne znas nase odgajivace! 

Volim sa tobom da polemisem, ako nisam cuo za njega, znaci da je nebitan kao odgajivac, najverovatnije.

Naravno Petre i ja samo kada to zadrzava neki pristojan nivo ;) 

Ne zelim da komentarisem jer mislim da si kao i obicno ne ozbiljanm a i covek ne pise ovde pa ne zelim da ga opet pominjem.  Tebi mozda ne bitan, meni jedan od najvecih ali nema potrebe to pominjati jer covek nije tu.

Uf bre Darko ja "neozbiljan ", pa to je idealno on nije na forumu a mi ga ogovaramo, verovatno ce stucati malo ovih dana. ....

Kao i obicno slab si u proceni narodski receno nemas oko, kako za kerove tako i za ljude, ako mislimo na istog coveka po meni on je bas nizak rastom u poredjenju sa npr Acom, a ako ga uporedimo sa Prletom pravi je patuljak. ...

Tako da je tvoja tvrdnja da se radi o jednom od najvecih odgajivaca smesna.

Mozda bi kad bi odgajao bretona na tromedji izmedju Zaira, Togoa, Kameruna u nekom plemenu Pigmeja i bio najveci ali je u Srbiji osudjen da bude na donjoj granici standarda. Najbitniji odgajivaci po meni su Antonijevic,Nedeljkovici,Spasic, Djordjevic, Todorovic,Jevtic, Markovic, Jovanovic, Vidovic, Joksic.

Prvi deo gore ne zeli da komentarisem. Za drugi se slazem za neke, a neki su par po meni daleko od vrha, ali postujem tvoje misljenje.

Nije valjda za Nedeljkovice da se ne slazes ? ?????

Nisam ja mislio na Acu,kad sam navodio bitne odgajivace, ima vise Nedeljkovica ! !!

Edited by andol

nabava steneta bretona, nakon sto ste odabrali liniju kojim nacinom ispitujete psihu stenet( od prilaska boksu-pa sve do pecaljke) koji testovi su najvise vazni i koju stenad pri kojim testovima preferirate... pozz

Guest
This topic is now closed to further replies.