Lab‘s House BL

CRUFT‘S 2015- odlazak

Recommended Posts

Ljudi, ima li neko ko je ostvario kvalifikaciju za Cruft‘s 2015 sa prostora ex-yu, prvenstveno Srbija i Hrvatska, a planirao je ici...

Ja bih isao, ali bi bilo jako dobro kada bi se nasao neko sa slicnim planovima pa da zajedno otputujemo i podjelimo troskove...

Eto (nod)

Ne bih da budem neskroman.Imam psa koji je dozivotno kvalifikovan za Crufts..obzirom da je ove godine bio CC..Za sledecu godinu,kvalifikovao sam 4 psa i krecem 04.03. na "turneju".Ako Vas bilo sta zanima vezani za samu izlozbu,slobodno pitajte!

Hvala Vam Milose.... znam za Vas i Vase uspjehe sa ovogodisnjeg Cruft‘s-a... takodje, znam da idete i sledece godine sa 4 psa :).

Inace, upoznali smo se sad u ZG na CACIB-u ;)

Sto se tice same izlozbe, uslova, dokumentacije i svega ostalog upoznat sam u potpunosti posto su prvi kraftasi iz BiH moji jako dobri prijatelji, vlasnici Bagzi‘s St Bernard odgajivacnice...

Nego, ako imate 0,5m2 do Engleske za mene i moju labradorku to bi bio pun pogodak :)

Haha...salim se naravno..samo za svoje pse Vam treba mini-bus :)

Ja sam u prednosti u odnosu na Vas i moje banjalucane jer su oni prvi probili led iz BiH, a Vi koliko znam iz Srbije...

Hvala Vam u svakom slucaju..

Ako Bog da mozda se i vidimo u Birmingham-u...

Guest
This topic is now closed to further replies.