Sign in to follow this  
dr NM

Odgajivačnica engleskih setera "From Valjevo Green Fields"

Recommended Posts

Odgajivačnica je registrovana kod FCI pod brojem 5839.

Vlasnik je dr Nenad Milošević međunarodni kinološki sudija za oblik i rad ptičara.

post-19226-0-00740600-1415656569_thumb.j

Da ti i zvanicno cestitam (handshake)  na otvaranju odgajivacnice, web i BK sranice i da ti pozelim puno uspeha. I srece, naravno! (braveheart)(wave)

Hvala od srca!post-19226-0-99830500-1418129040_thumb.j

s.jpg Drugu godinu za redom JrCH CH SRB Irgo Antonio Zell Brancco najuspešniji ptičar i najuspešniji lovni pas, a ovaj put i najuspešniji pas Valjeva

Uvek me raduje kada vidim da se neko bavi seterima bilo koje vrste jer ih je sve manje i manje!

Veliki pozdrav i želim ti uspeh u radu, vlasnik neaktivne odgajivačnice.

Broj odgajivačnice 2294

Naziv LEDI REA

Rase IRSKI CRVENI SETER

P.S. Uzgred, posle cca 37 godina sa ircima poslednjih 9,5 godina imam engleskinju sa fenomenalnim uriđenim osobinama, poreklo Mirko Knežević.

Edited by Sava

Uvek me raduje kada vidim da se neko bavi seterima bilo koje vrste jer ih je sve manje i manje!

Veliki pozdrav i želim ti uspeh u radu, vlasnik neaktivne odgajivačnice.

Broj odgajivačnice 2294

Naziv LEDI REA

Rase IRSKI CRVENI SETER

P.S. Uzgred, posle cca 37 godina sa ircima poslednjih 9,5 godina imam engleskinju sa fenomenalnim uriđenim osobinama, poreklo Mirko Knežević.

Hvala, Savo, nadam se da će ti zaživeti odgajivačnica, veliki pozdrav!

Hvala, Savo, nadam se da će ti zaživeti odgajivačnica, veliki pozdrav!

Neće, suviše sam mator za to, mada ko zna...

Nije to bitno. Meni je važno da se neko bavi seterima ozbiljno jer ih je sve manje i manje. Ja mogu da se pohvalim time što sam sredinom 80-tih uzeo prvaka rase u Novom Sadu sa ženkom irca u konkurenciji čak 38 irskih setera! Kada ste poslednji put videli toliko setera ukupno na nekoj izložbi!? Poslednje na kojima sam bio izlagano je samo po 2-3 setera od vrste pa i manje. Zato me uvek raduje kada vidim da neko radi na kvalitetu, ali i kvantitetu setera.

Engleski seteri From Valjevo Green Fields najbolja odgajivačka grupa na CAC Darosava 2015.

www.dodaj.rs/?1U/Hj/15hiF8au/1.jpg]1.jpg

Edited by dr NM

Nenade, greota je da ne vidimo fotografije tih predivnih pasa pa se malo potrudi oko postavljanja fotografija. Jedan od jednostavnih načina ti je korišćenje besplatnog programčeta MyImgur, a postoji i portable verzija koju ne moraš da instaliraš. Program skidaš ovde http://myimgur.eden.fm/appdownload/. Sliku jednostavno prevučeš u veliki prozor programa i nakon klika na "Upload" dobijaš spisak linkova fotografija koje sada postaviš ovde.

11 hours ago, Sava said:

Nenade, greota je da ne vidimo fotografije tih predivnih pasa pa se malo potrudi oko postavljanja fotografija. Jedan od jednostavnih načina ti je korišćenje besplatnog programčeta MyImgur, a postoji i portable verzija koju ne moraš da instaliraš. Program skidaš ovde http://myimgur.eden.fm/appdownload/. Sliku jednostavno prevučeš u veliki prozor programa i nakon klika na "Upload" dobijaš spisak linkova fotografija koje sada postaviš ovde.

Hvala puno, Savo!!!

Biću aktivniji, obećavam!!!