jasmina

Pug, Mops, Carlin, Doguillo, Sekcija 11, FCI 253

Recommended Posts

Pozdrav ,vidim da se ovdje u negativnom kontekstu spominje ime g.Rade Jecmenice pa molim da mi se javi netko tko ima lose iskustvo sa njime ! Naime ta osoba se pocela reklamirati na hrvatskom forumu , za njega sam cula od gospode koja je iz Slovenije ,a kupila je psa od njega koji je u vrlo kratkom vremenu uz dosta visoke veterinarske troskove uginuo ,a taj covjek se ne smatra odgovornim niti ne zeli potvrditi da je pas kupljen od njega!

Da se i ovde pohvalimo. Bili smo juce na CACIB Kanjiza i moj mali Amigo opet dao sve od sebe.

Sudio je Sinisa Sancanin i Amigo je dobio PRM, BOB!!!!! :lol:

Inace konkurencija nam je dosla iz Madarske i jedam CH muzjak iz Ukrajine. Racunala sam na vise domacih izlagaca. :(

Imas slike mojih stenaca na prethodnim stranicama tu su stare 3 meseca,to ti je taj period koji ti trazis.

Da li mi mozes reci svoje misljenje za izgled ovih stenaca da li tebi lice na cistokrvne mopse? Evo linkovi sa slikama stenaca :

http://www.postimage.org/image.php?v=PqMEc79

http://www.postimage.org/image.php?v=PqMEB3A

Pozdrav svima Ja sam Rade Jecmenica,sto se tice tih mopsica,ja sam samo zamoljen od Jednog odgajivaca iz Srbije da postavim oglas na te oglase,a ovo je slika mopsica kojega sam ja prodavao,inace imam samo bisone pozzz

Pozdrav ,vidim da se ovdje u negativnom kontekstu spominje ime g.Rade Jecmenice pa molim da mi se javi netko tko ima lose iskustvo sa njime ! Naime ta osoba se pocela reklamirati na hrvatskom forumu , za njega sam cula od gospode koja je iz Slovenije ,a kupila je psa od njega koji je u vrlo kratkom vremenu uz dosta visoke veterinarske troskove uginuo ,a taj covjek se ne smatra odgovornim niti ne zeli potvrditi da je pas kupljen od njega!

Ja nikada nisam prodao psa u Sloveniju,a to sto ja prodajem stence Njemackog Malog spica,i vama pravim konkurenciju u Hrvatskoj,pa vi pisete po forumima o meni,to je vas problem,pozzz

Pozdrav od White Lockera,evo vam i slicice kako je ljep

Gosp.Jecmenica idite na viewtopic.php?f=41&t=526&start=120 7str i Vi smatrate da su ovo mopsici sto Vi prodajete? :roll:

Greska,ja tu sliku,gdje su mopsici u kutiji,nisam nigdje postavio,a ova donja je ajmo reci mops zenka,a zamoljen sam od strane jednog odgajivaca iz Srbije da stavim na oglase,jer je ta osoba meni ucinila uslugu i iz Srbije dovezla 2 zenkice Bisona,koje sam kupio od gsp,Molnara iz Subotice,Tako da ja nemam nikakve veze sa prodajom,niti sa bilo cime,A ovoga crnog SARPLANINCA sto stoji na stupuna gornjoj slici,sam ostavio sebi,jer obozavam velike pasmine :lol:

22_bestinsou243.jpg

Gospodin sto je postavio slike je napisao da ste mu Vi nudili te stence,oni stenci su dalekooo od mopsa,a nije mi jasno kako nisu Vasi kada je ista pozadina slike tih stenaca i Vaseg crnog steneta??? :roll:

Mops na slici sto ste postavili(fawn) zenka lepo ste rekali "ajmo reci mops zenka" je takodje dalekooo od standarda pasmine,tuzno ko kod vas dobija CAC I BOB.

Posto primecujem da imate mnogo pasmina mozda ste se zbunili malo :wink:

Gosp.Jecmenica idite na viewtopic.php?f=41&t=526&start=120 7str i Vi smatrate da su ovo mopsici sto Vi prodajete? :roll:

Greska,ja tu sliku,gdje su mopsici u kutiji,nisam nigdje postavio,a ova donja je ajmo reci mops zenka,a zamoljen sam od strane jednog odgajivaca iz Srbije da stavim na oglase,jer je ta osoba meni ucinila uslugu i iz Srbije dovezla 2 zenkice Bisona,koje sam kupio od gsp,Molnara iz Subotice,Tako da ja nemam nikakve veze sa prodajom,niti sa bilo cime,A ovoga crnog SARPLANINCA sto stoji na stupuna gornjoj slici,sam ostavio sebi,jer obozavam velike pasmine :lol:

22_bestinsou243.jpg

Ove mopsice u kutiji i ovoga mopsica koji je sam na slici ste meni nudili za prodaju i ja iza ovoga stojim 1000%, jer ja nemam nista od toga da vama rusim vas "autoritet" ako ga imate kao uzgajivac ili preprodavac jer se ja ne bavim uzgojem nego sam mislio kupiti mopsa od nekog uzgajivaca ali sam shvatio da vi niste uzgajivac nego preprodavac i odustao sam od kupovine vasih stenaca i kupio sam stene direktno od uzgajivaca koji su direktna suprotnost od stenaca koje ste mi vi nudili kao "cistokrvne".Mozda se i ne sjecate koje slike postavljate na oglase jer smatram da sve slike koje ste postavljali vezano za mopse nisu stvarne slike stenaca koje prodajete jer sam slike koje ste vi postavljali kao svoje nalazio na stranicama uzgajivaca!!!

Nije to nikakva svađa, nego samo ne volim kada neko laze i pokusava prevariti ljude kojima je istinski stalo do toga da dobiju ono za sto plate posteno!I valjda je ovo dobra stvar sto prenosimo losa iskustva sa takvim ljudima da ne bi jos neko "naletio"!!

Stigao nam je novi pas:

Tangetoppen Captain Jack Sparrow

malisan je secer, jedva cekam da se nadjemo negde na istoj izlozbi da ga vidim uzivo !

pozdrav,

Dusica