jeremy

Vajmarski pticar (Weimaraner 7.1.1-99)

Recommended Posts

Imajte u vidu, da tema o rasi NIJE vaša vlastita prezentacija. 

Na temi o rasi, imate pravo na 5 slika mjesečno, u taj broj ulazi i slika štenaca, ispod koje mora biti navedeno da štenci nisu za prodaju (jer tema o rasi nije oglasni prostor).

Na ovom forumu imate opciju 

-Da otvorite vlastitu prezentaciju, gdje mozete da postavljate onoliko slika koliko zelite

-Da postavite oglas za prodaju štenaca u Podforumu Mali Oglasi.

Slike samog parenja ce biti skinute.

Sve ovo je napisano u Pravilima Foruma.

Molim članove, da ubuduće prijavljuju Kršenje Pravila Foruma, jer je forum obiman i teško je propratiti sve teme. Hvala na suradnji.

@Vlada Hunter, tema će biti uredjena po ovom navedenom kad su u pitanju vaše slike, koje možete postaviti kako je navedeno u gornjem teksu.

Ugodno druženje na BK.

Imajte u vidu, da tema o rasi NIJE vaša vlastita prezentacija. 

Na temi o rasi, imate pravo na 5 slika mjesečno, u taj broj ulazi i slika štenaca, ispod koje mora biti navedeno da štenci nisu za prodaju (jer tema o rasi nije oglasni prostor).

Na ovom forumu imate opciju 

-Da otvorite vlastitu prezentaciju, gdje mozete da postavljate onoliko slika koliko zelite

-Da postavite oglas za prodaju štenaca u Podforumu Mali Oglasi.

Slike samog parenja ce biti skinute.

Sve ovo je napisano u Pravilima Foruma.

Molim članove, da ubuduće prijavljuju Kršenje Pravila Foruma, jer je forum obiman i teško je propratiti sve teme. Hvala na suradnji.

@Vlada Hunter, tema će biti uredjena po ovom navedenom kad su u pitanju vaše slike, koje možete postaviti kako je navedeno u gornjem teksu.

Ugodno druženje na BK.

Za like parenja nisam znao da se ne smeju postavljati inace ih ne bih postavio, mada sam ih na drugim slicnim temama video u izobilju pa sam se tim e i rukovido prilikom postavljanja, Svakako sam napravio i svoju stranicu i takode tu postavljam fotografije. Ja ne smatram postavljanje fotografija pasa u marci da je licna promocija, vec promocija rase gde se na ekzaktan nacin prikazuju kvaliteti koje ova rasa poseduje. Takodje za broj postavljenih fotografja nisam znao i necu vise postavljati preko broja.

Najbitnija je stvar da ja ne mogu naterati nekoga da pise na ovoj stranici i nisam kriv sto u poslednje vreme ima najvise mojih postova.

Ukoliko ima jos nekih nepravilnosti recite kako ih ne bi bilo vise u narednom periodu.

Postoji i tema za obraćanje moderatorima, no napisat cu ovde. I nadam se da više neću imati potrebe da crvenim postove.

Sve sto sam navela, ponavljam, piše u Pravilima Foruma. Takodje piše, da se mole članovi, ukoliko primjete kršenje pravila, da prijave post, opcija za prijavu postoji u donjem desnom uglu svakog posta, te i vas molim da, ukoliko primjetite kršenje Pravila Foruma, prijavite post, tako moderatori lakše uredjuju forum.

Niko nije pomenuo broj vaših postova, nego se radi o broju fotografija. Poenta je, da ne želimo da teme o rasi postanu slikovnice, bez konstruktivnih postova. No, zato smo ostavili opcije vlastitih prezentacija.

Ugodno druženje na BK.

Pozz g Vlada,, ovo je katastrofalno ,  psi izrazito slabe volje za trazenje, slabe-bezvoljne marke,,kao neki ovcarski psi u lovu,, ( nista osobno, ovdje je rijec o lovackim svestranim psima)

Pozz g Vlada,, ovo je katastrofalno ,  psi izrazito slabe volje za trazenje, slabe-bezvoljne marke,,kao neki ovcarski psi u lovu,, ( nista osobno, ovdje je rijec o lovackim svestranim psima)

Pozz mmin ne znam o cemu govorite i o kakvim markama pricate ali cini mi se da mnogo znate kad iz same marke vidite ima li volje ili ne u psu, ja za svoji 30 i kusur godina sa psima sad to prvi put cujem.

Jedino nisam razumeo da li pricate o rasi ili o pojedinim psima?

iskreno- nevidjene su mi ove marke gdje pas markira otvorenih usta sa isplazenim jezikom, nadalje mi je jako cudno gdje pas nailazi na mjesto odakle se divljac pokrenula i ne moze locirati smjer gdje je otisla, takodjer brzina pretrage terena,, dok su nadalje sve marke usmjeree na teze prothodna podrucja,, postujem to sto radite, ali ipak mislm da to mozete puno bolje.. pozz

iskreno- nevidjene su mi ove marke gdje pas markira otvorenih usta sa isplazenim jezikom, nadalje mi je jako cudno gdje pas nailazi na mjesto odakle se divljac pokrenula i ne moze locirati smjer gdje je otisla, takodjer brzina pretrage terena,, dok su nadalje sve marke usmjeree na teze prothodna podrucja,, postujem to sto radite, ali ipak mislm da to mozete puno bolje.. pozz

Drago mi je sto ste rekli nesto sto vazi za svakog ko nesto radi a to je da moze mnogo bolje. Ja sam uvek i svima prakticno pokazivao kako nesto ne valja i kako nesto treba ispraviti a ne samo recima. Naravno lako je neciji rad i trud omalovazavati jer to je sada vrlo moderno kod nas. Pokazite kako treba, kako je ispravno, kakva je to pozeljna brzina,...

Lako je recima pisati a mnogo tesko prakticno pokazati jer za to ipak treba i neko znanje i umece, nisu dovoljna samo slova.

Otvorena usta ili ne tacno pokazivanje gde je divljac je prevashodan posao psa stajaca bez obzira da li su mu usta otvorena ili zatvorena, da li je podigao nogu ili nije, da li mu je rep ovakav ili onakav u marci, a to je ono sto ovi psi na fotografijama i rade svidelo se to nekom ili ne. za sve je uvek najbolji lek izlazak u teren i uzivo gledanje a to malo ko voli da pise moze i da prihvati

niste me dobro razumjeli-otvorenih usta sa ispruzenim jezikom.. 

Pokazite kako treba i sve ce biti u redu, ja a i svi ostali nece imati nista protiv. Stil i lepota pkazivanja su mi uvek bili poslednja stvar a tacnost i preciznost pokazivanja prioritet

moze li na pp, malo drugacija pasmina ali takodjer svestrani njemacki psi ( moji nekada bili)

zasto da ne, mada je uvek bolje javno da vide i ostali

Mada ono sto je nekad bilo sad se samo pripoveda

Edited by Vlada Hunter

Svaki izlazak vani treba iskoristiti i za malo vezbe i treninga sa psima.

Na slici je jedna veoma korisna vezba koja je spoj dve komande jedne za odlozivost a druge neophodnog skoka na prepreku.

20150501100801.jpg