jeremy

Vajmarski pticar (Weimaraner 7.1.1-99)

Recommended Posts

Jeste to je Libelle von Schattenaugen.

Nadam se da nisam napravio promasaj, vreme ce pokazati

jeremy :arrow: hvala na savetima a za posredstvo oko ugovaranja zahvaljujem se huntinggirl.

Pozdrav za huntinggirl,Nikolu, Ristu, mismil, jeremy i sve clanove!!!

Znam da ovo nije na profesionalnom nivou, ispalo je sve spontano ali meni drago da sam imao vremena da se poigram sa mojim kerovima....

th_LUNAiBRUNO.jpg

Ala sam ukrucen, to je zbog bolova u ledjima :lol: :lol:

Dobro dosli :P

....morao sam iskoristiti tu prelepu slicicu za avatar,kad vec vi niste :mrgreen:

Pozdrav svim ljubiteljima weimaranera,

da se i ja konacno predstavim u ovom pasminskom topiku:

ja i moj suprug uzgajamo weimaranere vrhunskih americkih linija

pod prefiksom Grey Classic's & Weimpoint.

greyclassicskopie.jpg

Sve nase pse i rezultate, filmove, clanke u novinama, galerije slika (izlozbe, utakmice, rad, slob. vrijeme),

te tekstove o samoj pasmini, njihovim potrebama i namjeni, te o nasim idealima/nacelima pri uzgoju,

mozete si pogledati na nasoj web stranici: http://www.weimaraners.be

A i ovdje na forumu cu ubuduce nastojati se cesce javljati s novostima u nasem topiku:

http://www.balkankinology.net/pricaonica/viewtopic.php?f=78&t=8409

allsafraniiskacemalavr6.jpg

Ovaj prelijepi vajmarac koji iskace iz zbunja zove se "Allegro"

- i on je moj ponos i moja najveca ljubav; trenutno je jedan od najuspjesnijih Weimaranera u Evropi

sa osvojenih cak pet BIS-eva na najjacim izlozbama u Evropi i pocasnom titulom

#1 TOP DOG SVIH PASMINA PASA BELGIJE '08!

Sve ostale njegove titule i rezultate mozete naravno vidjeti na nasoj www

Eto, to bi bilo to ukratko, za sada... :D

Srdacan pozdrav iz suncane Belgije,

Kristina

Pozdrav i dobro dosli,

sve nas je vise na ovom forumu i valjda ce i sama tema malo vise zaziveti kao sto nam se i broj zaljubljenika u ovu rasu povecava, ja sam nov usa ovom rasom i svaka diskusija, savet, primedba doci ce mi kao dobrodosla...

Pozdrav i dobro dosli,

sve nas je vise na ovom forumu i valjda ce i sama tema malo vise zaziveti kao sto nam se i broj zaljubljenika u ovu rasu povecava, ja sam nov usa ovom rasom i svaka diskusija, savet, primedba doci ce mi kao dobrodosla...

Hvala na dobrodoslici!

Ako mi dopustite, prokomentirati ci ove slike,

posto kazete da bi vam svaki savjet/primjedba dobro dosli:

Nemojte tako grubo drzati psa za gubicu, nije lijep prizor, a i pas se nelagodno osjeca, pa i s pravom pruza otpor i nece lijepo stajati.

Tim nacinom prezentacije i prikrivate gotovo vise od pola gubice.

Imajte uvijek na umu da sudac zeli vidjeti cijelog psa u prirodnom, pozornom stavu, psa koji isijava srecom i samopouzdanjem...

Prihvaceno...

ali na sve jednom kad sam vezbao postaviti kera jos vise se otimala jer je ovo relativno mlad ker 5 meseci mu je i nisam ga puno pritegao kao to izgleda na slici a i nisam veliki strucnjak to jest nisam dosad izlagao kerove a ko zna dali cu ih upste i izlagati ako nisu za to, volio bih koju rec o izgledu kuje iako rekoh da je mlada tek sa 5 mes. i nemojte se ustrucavati reci sta mislite jer svako prikrivanje istine nestvara dobe odnose, jel tako, a ja neznam a i nemam se zasto ljutiti kad je istina takva kakva je i kaze se sta se vidi.

Pozdrav

Predivan pas, zaista. Zaljubila sam se u njega. A razlog je jos i jedan sledeci, naime, danas sam upravo udomila jedno stene vajmara posto ga je "covek" bukvalno izbacio na ulicu. to , ima nas i takvih. Lep pozdrav!

Cestitke na prinovi i ako je na taj nacin ostvarena, taj pas ce znati da se oduzi za tu brigu i ljuba i dom koji mu pruzas, i dobro dosao-la posto se niste predstavili neznam kom se obracam.

Cestitke na prinovi i ako je na taj nacin ostvarena, taj pas ce znati da se oduzi za tu brigu i ljuba i dom koji mu pruzas, i dobro dosao-la posto se niste predstavili neznam kom se obracam.

Imam jedan mali problem, ne znam kako da postavim sliku i jos neke podatke. Inace sam vlasnica francuske srednje pudle. ali volim sve pse bez izuzetka. Vajmara sam udomila kod prijatelja, koji su lovci. mislim da je na pravom mestu. pozdrav.

Pitaj prijatelje jel mozes zamijeniti Weimaranera za pudla :D

Trebala si malko se raspitati o osobinama ove pasmine, vjeruj svaki dan te iznenade s necim novim.

Veliki pozdrav svima i drago mi je da se na temi ponesto i desava :)

Mi smo se juce vratili iz Saarbruckena i cim se malo odmorim postavicu slicice sa skupa na kome smo bili.... :lol: