Petite

Kafica - druženje 77. dio

Recommended Posts

Pa Bato, učila sam od najboljih  (nod)

(mislim na Tašu naravno, kad je nema moram da je menjam, mada ja ne mogu nikad da postignem onaj veseli i sunčani vibe koji postigne ona, ja sam više melanholija fazon (nod) a baš mi nedostaju njene sunčane slike)

baš ti fala, sad mi se kumkvati jedu!!! kako ja to voooleemmmmm 

evo nađoh, ismijah se.... ima dobrih galerija na stranici. nije pinterest, al ono... :smile:
http://www.boredpanda.com/funny-childrens-spelling-mistakes/

ovakav buket bi ja na vjenčanje... samo koju onu sitnu sitnu crvenu ružu još ubacit, i good to go :D:inlove: 
kad dođe vrijeme, Zoko zamolit ću te da tražiš po pinterestu  :giggle:

Edited by Peaches

kumkvati su u ovoj zdjeli na srednjoj slici koju si nam servirala. izvana kao naranča, iznutra kao limun, i cijeli se jedu. agrum. i super su zdravi. to je koliko ja znam. :D

pihhh, pa ja već imam folderrr  (lmao)

(funny) (funny) (funny) ja bila ubedjena da su mandarine, a tek sad vidim da je oblik drugaciji (funny) (funny) (funny)  sta je babi milo, to joj se snilo (funny) (funny) (funny)

E pa Maro, ti si moj co'ek! Pametan misli na vreme! (nerd)

(funny) (funny) (funny) ja bila ubedjena da su mandarine, a tek sad vidim da je oblik drugaciji (funny) (funny) (funny)  sta je babi milo, to joj se snilo (funny) (funny) (funny)

E pa Maro, ti si moj co'ek! Pametan misli na vreme! (nerd)

(lmao)  (lmao)  (lmao)  (lmao)

Meni ih dzaba postavljate, nema mi voća nad sljivom :smile: :smile: :smile: 
Dobro veče narode .

Večeras sam bila u posjeti drugu iz djetinjstva, znamo se .....pa eto, može se reći 35 godina. Ima 3 kćerke, a i njegova žena je moja školska drugarica. Baš sam provela divno veče.....

Eto, nažalost nisam ni ja probao kumkvati, ali uvijek me oduševi postojanje tolike  ukusne raznolikosti  voća kojeg rijetko imamo priliku vidjeti.

Dobro jutro svima :smile: uz kaficu  :morning:

ja nekako imam osećaj da bi bio gori od majmuna tj da ne bi silazio sa drveća kada bi živeo na nekom egzotičnom mestu. Ceo dan bi jeo banane, ananase i bilo koje drugo voće na čije drvo bi mogao da se ispentram. :mrgreen:  

Pa nemam ni ja nešto preterano, samo kažem. Čisto da znaju majmuni da ukoliko se nađem u njihovoj blizini na takvom mestu - neću im prepustiti voće bez borbe!  (lmao)

Dobro jutro :smile:

3f864091d0ada2ec6d33c740b8a48eea34823-a2

I maca naravno, ali naleteh sada na ovu sličicu.

Kafica za lepo jutro i još lepši dan.

kafabox.jpg

Ja sam bila nekoliko dana u Čačku.

Koliko mogu da vidim ovde stanje redovno :grin:

Volela bih da se speremaju neka lepa venčanja.

Neno,

:smile: kako napreduju tvoji  novi  kreativni radovi ..ima li nekih  novosti ?

Goya, ti uvek primetiš kad me nema. Uradila sam dosta toga, postavila na Limundo, ali koliko vidim, ništa od prodaje. Ostaje mi još da napravim taj poklon za svadbu, malo me hvata panika, ostavila sam to za kraj, a u ponedeljak počinjem da radim, dakle, radiću to posle posla, jer se ne može stići danas i sutra, a evo vreme je i za zimnicu. Nikada povrće nije bilo skuplje, ali moramo preko zime nešto jesti, zar ne? Opet će biti jeftinije ako ostavimo sada.

Nadam se, drug, da je kod tebe sve u redu :)

Kasnije, kad stignem, pisaću malo na svojoj temi o Lenonu, tu temu sam skroz zapostavila, a treba mi i savet.

Želim vam prijatan dan :smile:

Edited by Nena3110