Petite

Kafica - druženje 77. dio

Recommended Posts

Prijav ....podosta sati za volanom danas, guslanja (tako ja zovem sporu voznju na otvorenoj cesti) koliko ti duša voli, razlozi 

-svadbe

-traktori 

-tamići kamiončići prepuni lubenica

ali doperjah kući. Kafeni se ponašao za pohvalu uprkos mnogobrojnoj publici na 2-3 mjesta koji su molili da ga izvedem da ga vide i dodirnu. Bio je raspoložen za pokazivanje, šepurio se kao pevac .... Gala, usitnilo, usitnilo, pustila je sise, mlijeko još nije nalila. Kotilica je spremna.

Odjav 

Laku noć  |-)  |-)  |-)  |-)

Dobro jutro ,

Kafa ,

cofffecup.jpg

Kada se razbudite , mozete malo razgibavanja ( setih se Sanje kad videh ovo )

10629745_632325120198615_521716179458911

I pobeda ( jes`da je slika od juce ujutro )

10329018_10205054488270316_1301834817836

bez obzira na kosu izgleda da nije prosao kod zoke :)

Dobar dan :)

Nisam ukapirala da smo okrečilin kafanu :D

Mi jutros zajedno vodili Lenona u šetnju. 
Evo slike.

xcu1cy.jpg

Parkić između zgrada novog naselja, sve socijalni stanovi u kojima ima najviše Roma. Parking pun dobrih automobila.

r2nafd.jpg

Volim da nađem neko smeće :D

15h0dfm.jpg

5yx9o3.jpg

Svašta sam novo radila, po malo objavljujem na blogu, pa pogledajte 

http://nena3110.blogspot.com

...nokti skraćeni naminimum, dvorana završena. okačit ću slike kad finiširaju reklamu koj atreba da ide na zid...

Xolisa, extra je ova fotka  (lmao) full body workout!

Zoko, jesi bila ti na svadbi?? iii???

Neno, škicnula sam radove, odlični su!!!

Tetka još uvijek muku muči sa Medinim buhama.. sve ih je manje, ali i dalje se šeće pokoja...nemamo mašinicu da ga ošišamo (doh) kako Lenonu ide?

E Sanja, poželjeni ste, i ti i jaran Sulejman i katanac lady!

Zoko, jesi bila ti na svadbi?? iii???

... Zoka je jos uvek extra mamurna i ne zna gde je ... pri tom ne oseca desni kuk,  jer je izigravala zvezdu plesnog podijuma nocas ... kasnije javljanje sledi ...

kad su buve u pitanju, da kucnem, nema ih. Advantix stavljen, sutra će tri nedelje, ali doza za pse od deset do 25 kg, a Lenon ima tačno 10. U dogovoru sa Markom, kupovali smo tu dozu za veće pse, pa nismo sipali sve, izvlačenje iglom i špricem, muka jedna, poslednji put sam mu stavila sve i bila zabrinuta da se ne otruje, nije prvi dan bio raspoložen. Od pre dva dana pojačano se češe, pa kako znam, da dejstvo prestaje pre dvadeset dana, pojačano ga i pregledam, ne nalazim, ali... (banghead)  Ne verujem sebi, duga dlaka, dosta gusta, možda je i ne ugledam, mada da ih ima više, videla bih makar jednu. Tako sad, pregledam ga više puta dnevno, kad god se mazimo, nema veze da je neposredno pre toga bio napolju ili ne, nova doza je spremna. Ogrlicu smo bacili, to je druga, prva je bila ona Scalibur, nikakva korist, bar kad su buve u pitanju, a smetala mu je.

Hvala za pohvale radovima. (heart)

Grlim društvo i želim prijatno veče. (grouphug)  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  :flower:  

Dan se baš dosta skratio, zar ne?

Smrklo se nebo, kao vuk na kijamet :roll: Najavljuju nevrijeme (opet).

Neno, kad slikaš psa, čučni, ljepše će slike biti :) 

Ne daj se Zokooooooooooooooooo , rano je za vještačke kukove :D :D 

.

E Sanja, poželjeni ste, i ti i jaran Sulejman i katanac lady!

Bujrum :kiss:

Svašta sam novo radila, po malo objavljujem na blogu, pa pogledajte 

http://nena3110.blogspot.com

Neno,

pa ovi tvoi nanovniji radovi odlično  (dance) izgledaju.  Primamljivi su, i komercijalno (sun)   vrlo zanimljivi.

Nastavi (thumbup)  samo u tom tempu, i otkrivanju svih raznih, atraktivnih  kombinacija . 

Dobra večer svima :smile:

Hvala Goya!

U sve je uloženo puno truda i rada, evo i sada, malo seckam papir, malo zavirim na net, ali da je komercijalno-nije. 

Biće nekome lep poklon.  (dance)

Hvala Goya!

U sve je uloženo puno truda i rada, evo i sada, malo seckam papir, malo zavirim na net, ali da je komercijalno-nije. 

Da, to se vidi da je uloženo puno truda i strpljenja...a to treba cjeniti. Moj naiskreniji savjet ti je da to uvijek ističeš , i nikada ne podcjenjuješ vrijednost svog rada,

Biće nekome lep poklon.  (dance)

Itekako (dance) ...ali za njega će  trebat  zavirit u novčanik,

Ne daj se Zokooooooooooooooooo , rano je za vještačke kukove :grin: :grin:

(funny) (funny) (funny) Rano, nego sta, nego preterah sa Dzon Travolta pokretima  (funny) (funny) (funny) a i ispadoh iz stosa malo, juce od ranog jutra spremanje, pa kod kume u stan, frizure, sminkeraji, fotografi, pa crkva, pa lokal ... pa do kasno u noc ... pa kobna mesavina X Sex on the beach koktela i X parcica pancevackih torti ... i eto tako ... danas ceo dan nisam ni za sta  :grin:

Zorana (lmao)

upravo sam se vratila sa sporta, mora da postoji laksi nacin da se umre (snide)

ni mi vise nemamo buve,

nikad nisam stavljala jacu dozu od propisane.

Sara povredila sapu, ima neku ranicu, dva sava, nista strasno al joj je zadnja noga zamotana cela, ne znam bas cemu to...al` ajde postujemo autoritet

`vece kuckarski narode  (grouphug)

Edited by Sara & Loco

napravih svoju prvu pitu sirnicu  (dance) 

elem, i ovdje se smrrrklooooo, već u pola 6 je bilo mračno. sad sam trebala izaći po jogurt, molila sam Boga da me grom ne opuca.
hodam, a sve mi lampa iznad glave, uzduž i poprijeko - STRAVIČNO!!!

Ganto spava cijeli dan.bukvalno cijeli.
ne znam, ali će morat izać da piški.....gromofobija i kišofobija kod nas....

zar Sara ne skida te zavoje? zato ja volim onaj plavi sprej, apliciraš i ćao. mada ima pasa koji vole da su malo bolesnici, pa tako isture zavijenu šapu kako god legnu, i moj je jedan od takvih  (lmao) šta god mu zaviješ, njemu dobro, samo da igraš oko njega...

(funny) (funny) (funny) Rano, nego sta, nego preterah sa Dzon Travolta pokretima  (funny) (funny) (funny) a i ispadoh iz stosa malo, juce od ranog jutra spremanje, pa kod kume u stan, frizure, sminkeraji, fotografi, pa crkva, pa lokal ... pa do kasno u noc ... pa kobna mesavina X Sex on the beach koktela i X parcica pancevackih torti ... i eto tako ... danas ceo dan nisam ni za sta  :grin:

Johnny be good :D :D :D 

Nebo se otvorilo ovde :roll:

Dobro veče :)

Kako je društvo u kavani?

Vidim, ovde se samo kafa pije, nema žestine i piva :D

Ja sam danas išla na posao, a moj muž ponovo na neuspešnu vožnju, neke niko s njim, kao da izgleda kao krimos, a videli ste kako izgleda.

Mislila sam da na poslu ostanem sat-dva, samo da uradim mesečni izveštaj i mesečni popis(popisujemo sve predmete svakog meseca), ali da popis zbrzim, podesim, ali me sačekalo svašta-koješta, ostala sam puno radno vreme.

Posle sam pravila i dekorisala kutiju od kartona, da je napunim bombonama, nekim lepim, umesto cveća, za moju ujnu, ona sutra otvara 11. izložbu slika.

Ako nekog zanima, a blizu je, izložba se otvara u Akademiji 28, sutra u 19,00.

Evo kutijice, nije završena, na poklopcu sa strane nedostaje satenska traka, koju nisam imala u toj širini, pa ću sutra pre podne završiti.

2udv09z.jpg       2py7pc0.jpg

Sve osim buba-mare sam uradila, počev od kartonske kutije. 

Evo i par slika koje će biti na izložbi.

10535619_10152663244852170_4066636426069

10534585_10152663245202170_8092099313769

Moji došli s godišnjeg..veselo..

Este još nema...Sigurno su je snimali u ekstazi  (lmao) 

E, evo fotka pite
36696235518427051835.jpg
:oops: 
s blicem je, pa izgleda da je malo zagorila, ali nije, fino mi se ispekla. jedino mi je bila neslana...elem-pojela se :D

da vam se pohvalim reklamom koju mi je napravila Hana, ovako nešto bi trebalo ići na plakate za žene, samo sa drugim natpisom i fontom, za žene.
71583273307468209445.jpg

I fotke kluba. Nokte sam tu ostavila, red je da objavim  (wasntme)  :razz: 
18093438817659275174.jpg
20256577450566249778.jpg
71848437839699951036.jpg
94169459387600346781.jpg

Este još nema...Sigurno su je snimali u ekstazi  (lmao)

Kako me nema kad sam postovala danas prvi post pre Neninog? (thinking)

Opet slike hrane uvece, dumremo od gladi ... :grin: ... go hardcore slika je extraaaaaaa :flex::ambulance:  A bogme sredila si klub za medalju! (clap)