Orijana

ŠVAJCARSKI BELI OVČAR - Artag i Vesela druzina

Recommended Posts

Sretan Uskrs i od nasss!!!! :)

Vidiš, kako čovjeku lakše bude sad kad znam da se i vaši brišu i mrljave po stanu te da šire riblji smrad.....ma ozbiljno mi lakše nekako  (lmao) 

http://s20.postimg.org/dn7r3mfyl/Cover_big4.jpg
kako sam se nasmijala na ovu sliku, meni u glavi odmah film:
- Genki mi je u fazonu 'meni  je ovo slikanje baaaš fora  (sun) '
- Artag ' ...Oćeš ti mene ikad, ali IKAD ostavit na miru -.- svaki praaaznik, svaki rođendan, Artaže poziraj...-.-'
- Gal '... I'm too old for this pink edition...'
- Brick kao zvijezda dana ' NE PLAŠITE SEEE, JA VAS ŠTITIM OD OVOG...ovog... :mrgreen: ' (funny) 

dizajn je divan!!! i drago mi je da je Vesela opet na okupu  :inlove:

Bash mi je drago da vam se dopadaju, ovo su nam prve uskrshnje chestitke (dance) (dance) (dance)  I prve chestitke bez Kali (rain)  pa u neku ruku gorko slatko zadovoljstvo praviti ih. Sreca Brick stvarno nije izneverio, divan malac za saradnju. Da mi je Tele bio takav ne bi imala 15 fotografija kad je bio shtenac (banghead)  (te dve nedelje kad je bio lep shtenac, ovo ostalo do godinu dana ne rachunam (tmi) ). Fotografisanje vesele chetvorke je uvek zabava (sun) , sredjivanje fotki not so much  (tmi) , josh kako smo svi u guzvi pa naci vreme, sastaviti, zna da bude i malo na brzinu (thinking)  Zbog toga mi je uvek drago kada uspe, josh kada prochitam lepe komentare porastem koji pixel (sun)  (heart) .

Breskvica je ubola poentu samo tako (lmao) (lmao) (lmao)

Svako je specifichan za fotografisanje, recimo najzahvalniji je Gal (heart)  Dovoljno je da vidi keksic i nema shta ne bi uradio. Deshavalo mi se da zavrshim i sednem da ispregledam fotke ili se chak i spakujem a on da sedi i cheka ne mrdajuci sa mesta gde sam ga postavila. :wub:  Telence je show, najsrecniji je kada vidi da spakujem aparat i oblachim jaknu a kada se shetam po kuci sa apratom e tad ga nema nigde :blink:  Brick ce tek da se pokaze ali da ne ureknem divan je za saradnju bio :inlove: . Genki je posebna pricha, i njega zapravo fotografishe Luka, zato shto ga je (pametno :angry: ) nauchio da kada uzme keksic u ruke on na njega skache. Na mene zna da ne sme pa postajem mamac i shef dok Luka klikce B) . Akumu vishe i ne fotografishem ona je potpuno nemoguca veshtica :X .

Btw nisam postavila nasha uskrshnja jaja a ni fotografije kreveta kojim smo apsolutno odushevljeni :cheer:  Pa da krenem redom.

Krevetac naravno Gallus (heart) (heart) (heart)

Plavi_Krevet_2.jpg

Odushevljenje vlasnika (sun)

Plavi_Krevet_4.jpg

Shtampa je od plisha (mekanooooo). Materijali se odrzavaju vlaznom krpom a navlake se peru u mashini. Lako se skidaju i lako vracaju. Rajsfeshlus je sakriven pa se nigde ne petlja dlaka. Dushek je udoban a opet se ne ugiba pod teretom. Dimenzije smo sami birali (ne secam se tachno koje su bile). O kvalitetu izrade samo rechi hvale.

Plava varijanta

Plavi_Krevet_1.jpg

Siva varijanta

Sivi_Krevet_1.jpg

Evo kako se smestio gospodin.

Plavi_Krevet_3.jpg

Sivi_Krevet_2.jpg

I shvatio je da krevet ima i ZZZzzzz funkciju (lmao)

Sivi_Krevet_3.jpg

Ovo su moja uskrshnja jaja. Neshto mije shporet lud, pa voda chas provri na najslabijoj temperaturu a chas nece ni na najjachoj. Ne znam koja je to fora. Od20 kom, jedno puklo, dva pala za slobodu da proverim da li su skuvana. Shto se boja tiche, jedino u photoshopu da ih farbam ove godine. Crvenu lukovinu sam praktichno bacila i prebacila u braon pa mi ispalo neshto... neshto. Jes ukusna ali opet ne onoliko koliko bi bila da su se kuvala ceo dan sa svim zachinima, kako to vec ide. Plava su `i od napred i od pozadi T E G E T` a crvena su braon. Mogu da mi prodju zuta kao narandzasta a jedino sam zadovoljna pink i zelenom. Da ne pricham o tome shto sam poslala Programera po klasu S jaja iz maxija a dobila klasu A nekih od `slobodno gajenih kokoshaka`. Da mi je da ih dohvatim postale bi supa slobodne, ne slobodne... Uopshte ne znam kako je uspeo da iskopa tu `sortu` jaja.

Jaja.jpg

Edited by Orijana

Srecan Uskrs svima i od nas! Slike su sjajne kao i uvek, ali ovde posebno moram da istaknem upotrebu ovih divnih roze tonova :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ovde se izgleda jedino Esta ne brise ni o sta posle klope, iz prostog razloga sto je ja vrebam u pozadini sa njenom portiklom, i lepo je obrisem. (super)

A sto se rodjendanske proslave tice, bilo nam je divno, slavljenik je umesio nezapamceno dobre pite i princes krofne (nod) provod vrhunski ... sta vise reci, druzenje sa vama je najbolja stvar! (super)

Esta ima portiklu (lmao) (lmao) (lmao) 

Pokushala sam Programeru nekako glasovno da objasnim kada govorim o dve Esta koja je koja, ali ne ide nam (`Nece Esta dovede Estu, ima Tele da ih ugnjavi obe`, `Ummm shta ko?! (lmao) ).

A josh si imala i dozivljaj provalnika u zivo, pa gde to ima.

A kako je Kristina vishe puta glasno primetila da sam lake ruke i da je Tele tapaciran salcepsima preko svake mere i ni jedan Estin pokushaj da ublazi situaciju `pa to je od dlakaaaaa` nije uspeo, Telence ima objavu:

Od rodjendana sam dobio dva keksica (i to zbog fotografisanja) i jedno parche kachkavalja koje sam jedva iskukao. Danas mi nisu dali od ruchka ambalazu da njushnem a kamoli probam (a pasta je bila na meniju). Pa ni za pod zub nema!`

Ni_Za_Zub.jpg

Jaoooooooj, slika sa tapetama i Artagom (heart) (heart) (heart)

Sta mi se smejes za portiklu (funny) ima ona vise portikli i slicnih pomocnih stvari. (funny)  Cela masina vesa njena se iskuvava jednom nedeljno (funny)

Pa zasto mucis siroto dete (sto bi rekla moja keva), nije valjda sve one poklone dobio za dzabe. (wonder) Btw, od njegovog rodjendana prepipavam Esti rebra non stop, i moj zakljucak je DLAKA je kriva za sve, kao i kod Artaga. :mrgreen: Idemo u petak na sisanje, a na sta cu da se vadim posle toga - ne zna se. :mrgreen:

Pa žali se da joj je frizura takva  (lmao) 

A Tele stvarno izgleda 'dlakaviji' od svih bijelih koje sam vidjela... baš mu dlaka djeluje bogato. Jučer smo Leila i ja srele jednoga dok smo trčale pa smo razglabale od čega Artagu mora dlaka biti tako bujna...Ideja je bilo raznih, od trimovanja, njege, ishrane, genetike...  (granpa)  (funny)  (funny) 

Guest
This topic is now closed to further replies.