Recommended Posts

Da li postoji legalan nacin da se zadrzi game kod pitova a da nisu borbe?Meni na pamet padaju iron dog,hog hunting itd ali ne verujem da to izvlaci najbolje iz psa.Inace mi nije jasan mentalni sklop ljudi koji uzivaju u cetvorocasovnim borbama i borbama uopste.Treba videti pita posle 4 sata borbe i sve ce biti jasno.

Ja isto mislim da nemoze a 4 sata je deep game. Medjutim ovi iz SAD kazu da moze kako poima nemam :shock: Cisto iron dog po meni je najbolji da se pit drzi u kondiciji i da ima neka disciplina u kojoj pit moze da se takmici i da se tu okupljamo i da trosimo kerove na pametan nacin. Da vidimo ko ima najboljeg u vuci tereta u trijatlonu u skakanju...da im se pored imena dodaju CH ali ne na onaj drugi nacin. Na kraju i gatar...sto da ne :wink: (ovo sve isto mislim i za am.buldoga)

15q2ki8.jpg

Ovi koji su dosli na izlozbu ovim kombiem su okoreli protivnici borbi :roll:

mislim da su za izlozbe i takmicenja u vuci tereta

ma da dead game kod pitova znaci smrtno srcan....ili da ce ici do kraja bez obira sto gubi

malo je kontradiktorno...ali ako su za borbe pohapsili bi ih valjda

ma da dead game kod pitova znaci smrtno srcan....ili da ce ici do kraja bez obira sto gubi

Znam, ali na sajtu u odeljku borci nalaze se ljudi.

Znam, ali na sajtu u odeljku borci nalaze se ljudi.[/quote

Ova Ariana Ramirez mora da je grizac opasan :lol: :lol: Dobra pitusa nema sta...istrcavana dobro :lol: :lol:

Mislite da bi pitovi bili toliko"ludi" da nema incesta u njihovim parenjima i da se iskljucivo bira outcross kao vid razmnozavanja?

9r3p7n.jpg

GR CH TANT'S YELLOW (6XW) ROM

ovo je unuk red boya i sin yellow johna . to su tri najpoznatija psa ove linije pa sad neko nek prebroji koliko tu ima incesta i videce sto je ova linija "Luda" :lol:

PA I NISU TOLIKO LUDI

NEGO MISLIM DA SU NESTABILNI

I TI INCESTI SU BILI PRE 15 I VISE GODINA....SAD JE TO RASKRVLJENO NE BRINI

sorry za caps lock (sad videh)

Moš si mislit :wink: od početka do dan danas se to radi ne samo pitovima nego svim pasminama in breeding je opće poznata stvar pa se može čuti kod pitadžija dupli ovaj dupli onaj

9r3p7n.jpg

GR CH TANT'S YELLOW (6XW) ROM

ovo je unuk red boya i sin yellow johna . to su tri najpoznatija psa ove linije pa sad neko nek prebroji koliko tu ima incesta i videce sto je ova linija "Luda" :lol:

PA I NISU TOLIKO LUDI

NEGO MISLIM DA SU NESTABILNI

I TI INCESTI SU BILI PRE 15 I VISE GODINA....SAD JE TO RASKRVLJENO NE BRINI

sorry za caps lock (sad videh)

Ovo luda linija procitah da je neko naoisao na pit stranici pa je ovo usledilo kao sala. To jeste da je raskrvljeno od Redboya al bilo je je mnogo incesta(kod svih linija) i neverujem da ima rasa sa ovoliko incesta(svi jure da ponove nekog borca ili da ga jos ludjim naprave)a ovo kod redboja je odlican primer(4xw,4xw,6xw rom)e a ovo bilo sve pre 20god a sta je sve do sad proslo!!!Ko ce sve to da isprati.Pa nam onda neko pusti pricu od pre 400godina sta je bilo i koja linija bila.Cirkus!!!

Moš si mislit :wink: od početka do dan danas se to radi ne samo pitovima nego svim pasminama in breeding je opće poznata stvar pa se može čuti kod pitadžija dupli ovaj dupli onaj

Naravno,ali ne tako bliskih kao kod pitova :roll:

Inace ti bliski incesti se i dalje jure ako je cilj doci do borca.

Davno sam imao duplu Jumbovu cerku(otac Jumbo-majka njegova cerka)morao sam je uspavati jer je jos kao mala bila zlo.Kada je izrasla ,nekih godinu i po,napala je moju majku , koja je tada i najvise brinula o njoj.Samo da dodam da moja majka ima iskustva sa psima i da je stvarno bilo do mackice kako sam je zvao ,a ne do moje majke tj. njenog neznanja.Za mene je pit broj 1 rasa i uvek ce biti ali nisam bas za bliski incest.

Pozdrav

Davno sam imao duplu Jumbovu cerku(otac Jumbo-majka njegova cerka)morao sam je uspavati jer je jos kao mala bila zlo.Kada je izrasla ,nekih godinu i po,napala je moju majku , koja je tada i najvise brinula o njoj.Samo da dodam da moja majka ima iskustva sa psima i da je stvarno bilo do mackice kako sam je zvao ,a ne do moje majke tj. njenog neznanja.Za mene je pit broj 1 rasa i uvek ce biti ali nisam bas za bliski incest.

Pozdrav

To nije jedini problem. karakter. Ima slucajeva da se celo leglo"baci" jer incest(blizak)"udara" na kosti.Rahitis ,kukovi.noge sve pokrivljeno...Kalcium,kostano brasno,ad.kapi...retko koje stene se izvadi i "opravi"...Sa Jumbom neznam ali sa Jenkijevom linijom je radjeno mnogo incesta...

Pozdrav

To nije jedini problem. karakter. Ima slucajeva da se celo leglo"baci" jer incest(blizak)"udara" na kosti.Rahitis ,kukovi.noge sve pokrivljeno...Kalcium,kostano brasno,ad.kapi...retko koje stene se izvadi i "opravi"...Sa Jumbom neznam ali sa Jenkijevom linijom je radjeno mnogo incesta...

Isti sam slučaj imao i ja sa kujom ćerkom jednog starog osječkog pita Ramba koji je bio poznat što je djetetu odgrizao ruku žalosno.Kuja nije bila normalna a fizički mašina ali mene kao ljubitelja baš i nije zanimala ludost nego stabilan pas dobio sam je na poklon ali ubrzo vrato nazad .Mohajlo nikad ti meni ne odgovori za pisanje u pitbull reporteru o pitu i tosi?

.Mohajlo nikad ti meni ne odgovori za pisanje u pitbull reporteru o pitu i tosi?

E moj druze imam jedno 20 sigurno odgovora i piskaranja koji su banovani ovde. Udji na sajt pa procitaj listu (rasa) pasa koji su testirani na pita .pozz

Ja obozavam pitove,cak razmisljam da Avaksu nadjem drugaricu ali nisam toliki fanatik da ne mogu da priznam par stvari.Citao sam pit bull reporter i jos nekoliko sajtova na tu tematiku ,takodje sam imao dosta casopisa o pitovima(nazalost izgubio dok sam se selio) i ljudi koji pisu u njima velicaju pita preko svih granica.Naravno u pitanju su borbe.Borbe Tosa u Japanu su legalne i u toku godine ima dosta turnira gde se psi ogledaju i dosta su posecene.Inace u Japanu vazi zabrana izvoza Tosa i najbolje primerke ima carska porodica.Tosa jokozuna(sampion u borbama) se nikad ne moze prodati van Japana i cena takvog psa ako ga odgjaviac uopste prodaje dostize sumu preko 30000 dolara.Inace veliki je rivalitet izmedju odgajivaca jer je velika cast imati najboljeg borca.Ipak neke Tose mogu da zavrse van zemje(diplomatski pokloni,nagrade za borilacke sportove...) ali ti primerci nisu kvalitetni kao u Japanu.Tako da Tose koje se pustaju u borbe kod nas,u Evropi,Americi nisu ni priblizno kvalitetni psi kao oni u maticnoj zemlji.Inace naisao sam na sajt gde je pisao lik koji je imao Honeybadger i malo sam se zgrozio.Celog zivota je bila na lancu osim onda kad je trenirana za borbe,vrlo losi uslovi za zivot i covek je na nju gledao cisto kao na izvor zarade i prestiza.

f_APBT045m_363845b.jpg

moj favorit,da imam takvog psa bila bi srecna do neba 8) :D

al nadam se jednog dana...sto da ne...lepo je mastati :lol:

Imamo isti ukus :wink: Stara sorell linija je bili extra. Nova malo uvecana (vise nije za ring) ali zato za lov i weitpull najaca. Zato je i najvise preferiram. Imamo mi u Srb. potomaka sorell linije(normalno u kombinaciji sa drugim linijam) Ovaj pas Raisin mi je uvek vise licio na hijenu nego na psa :lol: Extra pas u extra kondiciji

Guest
This topic is now closed to further replies.