Nesh

Problem sa novim sadrzajem

Recommended Posts

Imao bih pitanje u vezi izlistavanja novog sadrzaja na forumu. Naime pri svakoj novoj poseti forumu ne izlistavaju mi se postovi od moje poslednje posete. Da li su u pitanju neka podesavanja foruma ili imam ogranicenja kao novi korisnik?

Da obnovim temu posto vidim da sam na ignore...

Da li neko ima slican problem kao ja. Da li bi neko od administratora moga da  odgovori na ovo pitanje. Kada sam izlogovan mogu da vidim nove postove, posle logovanja ne. Da li Vas smaram ovim pitanjima ili ne (lmao)

Meni shljaka, a podeshavanja su: Po tipu sadrzaja markiran Forum. Po vremenskom periodu markirano Novo od moje poslednje posete. Drugo: nishta nije markirano.

Malo me buni ovo kada si izlogovan vidish a ulogovan ne vidish. Poshto kada se chlan izloguje opcija pregleda novog sadrzaja se automatski pomera na Po vremenskom periodu: Poslednjih 24 chasa. I u tom sluchaju ni jedna tema ti nije markirana kao neprochitana.

Kada sam izlogovan upravo vidim izlistane teme u poslednjih 24 sata. Kada sam ulogovan ne mogu da vidim ni danasnje ni u poslednjih 24 sata ni protekle nedelje. Sva sam podesavanja odradio ali nece.,

Kada ste ulogovani, izlistava vam 'novi sadržaj' po opciji koju ste izabrali, lijevo na slici. Znači, u zavisnosti koju ste izabrali. 

10370991_250250375173185_468184526332748

Kada niste ulogovani, izlistava se prosto po vremenu postavljanja. Mogućnost podudarnosti postoji.

10365727_250249965173226_923217536905458

(goodpost)  Hvala puno na odgovoru, resili ste mi problem. Bila mi je ukljucena opcija "Samo teme koje pratim" i nisam obratio paznju na nju. Sada je sve u najboljem redu.  

(goodpost)  Hvala puno na odgovoru, resili ste mi problem. Bila mi je ukljucena opcija "Samo teme koje pratim" i nisam obratio paznju na nju. Sada je sve u najboljem redu.  

:) ja se izvinjavam sto nisam ranije obratila paznju na pitanje .

Од када сам поставио снимке мог пса тачније линк са Youtube када уђем у мој садржај пише ми следећи текст: Nema informacija za prikaz. И ако има и других тема где сем се уписивао.

Молим администраторе да ме обавесте о чему се ради.

Хвала унапред

Imamo problema sa opcijom 'novi sadržaj'. Ako je osposobimo, neke druge, bitnije opcije ne rade kako treba.

Pokušavamo da nadjemo neko optimalno rješenje.

Hvala za prijavu .

Guest
This topic is now closed to further replies.