Recommended Posts

Od FCI 

The FCI General Committee members would like to express their deep sadness as they think of the many victims of the disastrous floods in Serbia, Bosnia-Herzegovina and Croatia. Our thoughts are with our member-countries affected by this tragedy and all the families in distress during this difficult time. Please accept our most heartfelt sympathy.

Rafael de Santiago

FCI President

Jel poslali oni neke pare, hranu i opremu za kucice i tako to. Od njihove deep sadness i most heartful sympathy deca i psi se nece bas mnogo najesti  (hammer)

Jel poslali oni neke pare, hranu i opremu za kucice i tako to. Od njihove deep sadness i most heartful sympathy deca i psi se nece bas mnogo najesti  (hammer)

I ja sam to isto prokomentarisala kad sam vidjela objavu.

Evo od mene jedna korisna info o komarcima. 

Kako napraviti zamku za komarce, verovatno će vam trebati više komada, svuda gde držite otvoreno. Jako je važno da boca spolja bude omotana nečim tamnim, može i lepljiva traka.

Ovo nije originalan recept koji sam imala ranijih godina, po tom receptu treba malo veća količina kvasca, pet grama ili malo više i malo više šećera.

tl2ai2s9tn0oa1lfb15.jpg

sa fb

TRAŽIMO VLASNIKA DVA ROTVAJLERA KOJA SU OSTALA ZAROBLJENA NA TERASI OPKOLJENOJ VODOM, U NASELJU BELO POLJE U OBRENOVCU! Ukoliko poznajete vlasnika, molimo prenesite mu da se javi na 063 7782 682 SANJA

Prijavljujte zloupotrebe, treba prijavljivati.

Za Srbiju 

PRIJAVA ZLOUPOTREBE HUMANITARNE POMOĆI - UKP:
011/274-10-19 i 064/472 - 41-019

Prijavljujte zloupotrebe, treba prijavljivati.

Za Srbiju 

PRIJAVA ZLOUPOTREBE HUMANITARNE POMOĆI - UKP:

011/274-10-19 i 064/472 - 41-019

Na zalost zloupotrebe je bilo uvek i bice.... Nevezano za plplave, jos prosle godine meni su nudili hranu po nizoj ceni, iz azila.... Ljudi doniraju da bi pomogli prehranu tih jadnih pasa a oni prodaju.... Nisam prijavila jer bih morala da prijavim i onoga ko mi je nudio (a od njih sam kupovao) a to nisam htela, jer bih usla u sukob sa..... i jbg... Nadam se da ce sa ovom humanitarnom biti bolje.

Poruka od Boleta.
'Ako nekom iz Obrenovca hitno treba internet, u Savskoj 43 na Zabrezju ispred moje kuce radi wifi i mozete se se slobodno prikaciti i zavrsiti posao.'
hvala Bole

4.6.14
Bosna i Hercegovina, 
Kinolozi, uzgajivači pasa sa poplavljenih područja, javite mi se u inbox, da vas stavim na listu dostave hrane za pse.

https://www.facebook.com/sanja.sukarailic

Prioritet Doboj, Maglaj, Šamac, Domaljevac, Odzak ....
Ime, prezime, adresa, broj telefona, broj pasa.
Hvala.
ps 
pokušat ću da koordiniram i u dostavi vet. materijala, ali još nisam sigurna da ću uspjeti. Ako uspijem, objavit ću.