Petite

Kafica - druzenje 76. dio

Recommended Posts

Kako ste narode :) 

Kod mene, bili gosti, odose gosti :)
aaaaaaaaa kako interesantna soljica za kafu  (thumbup)  (thumbup)  (thumbup)

Opet sam na jedvite jade maminom macku spasila zivot. Unijela ga u podrum da pustim Reda, dok sam zatvorila vrata od podruma i otvorila vrata Redu 'pametni' macak je izasao kroz otvoreno krilo podrumskog prozora, direkt Redu pod nos, koji je po navici nakon sto mu otvorim vrata kao zdrijebac pravio krug oko kuce.

Povuci, potegni, iscimah Reda da otvori usta, a macak zbrisao nazad u podrum.

Curiosity kills the cat, ali bukvalno :roll:

Sada, mirno more :)

Najbolje da tog mačka namažeš belim lukom pa mu Red neće prilaziti. Doduše, neće mu prilaziti ni ženske ali će mu bar glava ostati na ramenima.  (lmao)

Dobar dan ili vece...

Sanja dobro prodje macak..uvijek spasavanje macki kod tebe :P

Ja evo sad kuci...4 sata radili istrazivacki rad...kolegica i ja od 2 do 6 ..na faksu i biblioteci..istjerase nas iz biblioteke..da i to dozivim haha (do 6 radi)...sad u setnju s tedishom ako nas kisa ne zaustavi...cujemo se poslije

Najbolje da tog mačka namažeš belim lukom pa mu Red neće prilaziti. Doduše, neće mu prilaziti ni ženske ali će mu bar glava ostati na ramenima.  (lmao)

Da ga namazem ne znam cim, ovaj bi nasrnuo :roll:

ALi pazi ti koji je taj macak baksuz, da je on iz podruma izasao dok sam ja do vrata dosla i pustila Reda ....aman.

Sirota maca!

Dobar vam dan.

Nadam se da ste svi dobro, da je i maca dobro :)

Želim ovo da podelim sa vama, a kako i naš Lenon zavija slično, treba da nabavim klavir :D

Snežana, možete da skinete sa neta neki program za klavijature, pa onda naučite Lenona da svira na tastaturi, da ne kupujete klavir!  (lmao)

Dobar dan!

Sjajan video! Jaoj, kako je sladak, nemam reci! (nod)

Taman sela da rucam, kad neko zvoni, ja otvorim, kad ono Coca Cola devojke dele besplatne flase Coca Cole! (partydance) Ala mi je leglo uz rucak (super)

Popodnevna kafa

7ab4bc11976cc04d45064ad62b9c6eb5.jpg

Beli, lepo se nasmejah.
Zoko, nikako da zađu u ZP, mada ja ne volim koka kolu, niti bilo ko od mojih, ali kad je besplatno i sirće je slatko. :D

Nisam vas dugo smarala svojim radovima, ovo se radilo davno, a tek danas objavljeno.

http://nena3110.blogspot.com/2014/04/kad-citate-knjigu.html

Ja sam na odmoru i baš mi je dosadno, ništa mi se ne radi, mrzim odmor kod kuće.

(zna se ko ima najlepse slike ovde) (nod)

(goodpost) apsolutno!!!!! glavne ste :) ne bi nikad znala kakvu sobu zelim, da nije vas i slicica haha sa svake ima neki inspirativni detalj 

pa Neno, tek poceo odmooorrrr :(

Četkajte Lenčija, šetajte, kad je kiša budite kreativni, super vam ide! uživajte u odmoru bez rashoda :) samo uživancija. Lennon ne naplaćuje zabavu :) :) (dance)  (dog6)  (dog4)

Dobro vece, 

Neno lijepi radovi :D Nikad ne smaras,slobodno nam salji,ja uvijek rado pogledam :) 

Ja dosao sa faxa,prosetao Tedishu ,dao mu veceru,ja se okupao i odmaram sad :D

Btw: Asistent nas pohvalio da smo odlicno uradili istrazivacki rad ( pitao nas jesmo li nekad prije radili  neko istrazivanje ) xD -a nismo :D

'' Ni jedno istrazivanje nije savrseno ,ali vase je vrlo blizu '' - Recenica asistenta :) 

Marija ima li novih dozivljaja sa prakse ? 

Zoko, nikako da zađu u ZP, mada ja ne volim koka kolu, niti bilo ko od mojih, ali kad je besplatno i sirće je slatko. :grin:

(funny) (funny) (funny) Upravo tako!

Odlicni radovi! (super)

(goodpost) apsolutno!!!!! glavne ste :smile: ne bi nikad znala kakvu sobu zelim, da nije vas i slicica haha sa svake ima neki inspirativni detalj 

:kiss:

Btw:

Asistent nas pohvalio da smo odlicno uradili istrazivacki rad ( pitao

nas jesmo li nekad prije radili  neko istrazivanje ) xD -a nismo :grin:

'' Ni jedno istrazivanje nije savrseno ,ali vase je vrlo blizu '' - Recenica asistenta :smile:

Svaka cast! Lepo ja rekoh da je kod tebe sve ko na traci! (y)(rofl)

Nasmeših se kad videh da sam nasmejala Zoku. :)

Hvala za pohvale mojim radovima.

Elvire, ti si jedan sjajan momak.

Svi su na forumu super.

Grlim vas i želim laku noć.
20080706smiliemadeofmootb2.jpg

Dobro jutro svima :smile:  :morning:  :morning:  :morning:  :morning:

Neno, radovi ti fenomenalno izgledaju  :grin: , ali moram ti reći da me posebno oduševilo što je prestala   stanka (više od mjesec dana)  u tvom pisanju na  blogu (wordpress) .

Iskreno su mi nedostajali tvoji tekstovi.

:hug:  :hug:

Pozdrav svima i pohvale za radove i Neni, a kad je assistant pohvalio, eto i ja se pridruzujem Elviru :) 
Odlicna ova izjava za sirce ;)

Vidite ovo :D :D 

10277055_10152355530342692_4317323735771

Dobro jutro :smile:

dobro_jutro_1392.jpg

Hvala Goya, hvala Sanja, hvala svima :smile:

Ja se spremam danas da radim. Konačno ću da napravim kutijice za neke čestitke koje su trodimenzinalne, pa ne mogu u kovertu, a muža sam zadužila da ošmirgla jednu stanu podnu poličicu za telefon. Nije se setio od koga smo je dobili kad smo se uzeli. Poličica će dobiti novi izgled.

Da, napisala sam nešto na wordpressu, Goya, ali nisam dobro shvaćena i izbrisala sam jedan mali deo posta, jer su svi videli samo taj deo, a verovatno su osetili i grižu savesti, pa me ubeđivali u nešto što znam da nije tako. idemo dalje, samo sa vedrim temama.

Želim vam prijatan dan, i javiću se kasnije.

Edited by Nena3110

Dobar dan, narode. Neko tunjavo vrijeme kod nas, nije hladno, ali nema ni sunca, sve čekam sad će da pljusne, a ne pljušti... Raširila veš napolju i zijevam kroz prozor oće li pokisnuti... Bljakavo neko raspoloženje već jako dugo. Pijemo li kaficu?

1a3772b5a7464e21e7623f044fc453e9.jpg

Možda da malo dignemo šećer?

10177393_10203710458188460_7964403609028

Hvala svima ii hvala taso na kafi i kolacu :D

Kako ste svi..vrijeme opet lose kisa..ja evo na pauzi..pijem kafu i tako :D

Tunjavo vreme, jašta ... al, ja odbijam da se osecam tunjavo, pa radim uz raspaljenu muziku do daske :grin: plus su mi ove Tasine slike dodatno digle raspolozenje :grin:

Guest
This topic is now closed to further replies.