Recommended Posts

Svaka cast! nije pregojena sto je naravno dobro, ali niko ne moze da ti kaze kako izgleda dok nije slikana u stavu. Ledja deluju fino na onoj jednoj slici, ali je perspektiva iskosena, tako da nije zahvalno komentarisati. Sto se aporta tice mislim da je lose previse komandi u minuti, uredu je sto je animirate i tako je zivo ali to "dodji, dodji, dodji, cekaj, pusti, dojdji, sedi..." ne valja kao ni u osnovnoj poslusnosti. :)

Postujte jos slika pa da se druzimo! :)

Slazem se da je nezahvalmo komentarisati psa sa slika u opste, najvise kada ne stoji u stavu. Koliko vidim ima ok stop, glava joj je ok (nema neke vece "nepravilnosti"); ima malo plice grudi, sirina je ok, mada bih ja vise volela da ima malo sire grudi; uglovi zadnjih nogu su previse otvoreni, sto je kod njih ne pravilno, ali nije ogromna mana. Kuja mi deluje malo mrsavije, mozda da ima kg do dva vise bi izgledala drugacije ili da je malo misicavija. Samo imam jedno pitanje, da li je drze na lancu? Posto je nesto slicno na prvoj slici?

Evo primera uglova koje su postavili na drugom forumu: 

Pravilno

MtnMeadowBugsie_zpsf344f471.jpg

Nepravilno

sufe_zps4b69572b.jpg

A evo jedne kuje koja se meni puno dopada Dickendall Chinchilla, pa uporedite sami. Vas pas ce se jos puno menjati i zato sacekajte dok ne napuni 2 godine, onda ce se u potpunosti razviti.

Ovde je verovatno zalajala, pa su joj zbog toga otvorena usta...

20587_10151163140613519_1907155371_n_zps

230313_10151163140723519_374648297_n_zps

Pozdrav! Interesuje me od kojih je pasa ova ženka? Ko su joj roditelji?

+1

Inace svaki pas je na svojnacin lep, bio on rasan, mesanac, po standardu ili ne, on je pas i treba ga voleti takvog kakav jeste. Nadam se da vas nisam na neki nacin uvredila svojim komentarima gore jer mi to nije bila namera. Veliki pozdrav od mene i moje ekipe! :D

Kako mozes na osnovu slika reci da je neuhranjena? Mozda prosto ima sitniju gradju, ali nikako je ne bih mogla nazvati neuhranjenom. Zasto ljudi guraju taj trend da labrador mora biti tenk da bi bio ''kako treba''? Meni licno je ovako estetski mnogo lepse, a kapiram i da je mnogo zdravije za njih. 

A roditelji ne znam moram pitati ovog ciji je pas pa napisem jer je ovo pas od mog druga pa me on zamolio da ja postam temu,a za neuhranjenost neznam dat cu mu sve nek procita pa nek je deblja :D

Da ponovim pitanje... Ko su roditelji ove ženke? Inače ima odlične zadnje uglove. Jako je neuhranjena.

U pravu ste za uglove, tek sada vidim da se je skratila, na brzinu sam pogledala sliku i izvinjavam se. Da je neuhranjena, videla bi joj se rebra, ona je mozda slabijeg kostura ili je malcice mrsavija, ali nikako nije neuhranjena!