Recommended Posts

Grom sa svoja 4 meseca, kada je stigao kod nas, sećam se kao da je bilo juče... Stavljamo ga u kola, ja počinjem da plačem jer ga odvajam od majke ( a jasno mi je da ima 4 meseca i da više ne sisa, i da mu uopšte nije neki šok što se odvaja od majke)... Ja sva pažljiva, očekujem da on bude potišten, tužan, da cvili (šta su me sve upozoravali) a on lud kao struja, samo trči tamo-vamo, sve njuši, sve ga zanima :-))) Umirio se tek kad smo ga strpali u kadu :-)

IMG_0277.jpg

IMG_0273.jpg

evo ga Gromko, pa prelep je! Ma pusti te sto tripuju da su labradori tovne svinje! Ja planiram da Ajki bude atleta, cim odraste Kosutnjak i trcanje sa mnom! A decku cu da uvalim bajs jer sam mnogo trapava, da ne izgubimo glave i on i ja :P

Nadam se da je sad skroz-na-skroz ozdravio!

Pusa draga!

Hvala :-D Malo su me u početku tripovali ljudi jer me nekoliko vlasnika labradora pitalo ''A što je tako mršav?''... onda sam skontala da on uopšte nije mršav nego je moj mali sportista a njihovi su debeli :lolsign:

Super tema i super Grom! ;-) Moj Ben je takodje atletski gradjen momak tako da vas u potpunosti razumem, a Bellica je elegantno popunjena dam! Pozz od mene i ekipe! :-D Edited by Ben_Bella

@Bubbling, naišla sam na netu na sliku nekog nesretnog labe, zove se Massive Mike, toliko su ga natovili da je izgledao kao mitsko biće sa glavom labradora i telom foke... 60kg, čoveče :o Moj Gromić ima nešto malo preko 30kg, zavisno od godišnjeg doba, i baš mi je nekako taman :-) Naravno, tome mom dečku da zahvalim, on ga istračava biciklom, pre par nedelja su za dan prešli 45km :o Ja sam ostala kući, fazon ''imam ispit, moram da učim'', mislim da bih tačno svisnula posle tih 45km, moj domet je tri kruga oko Ade  :lolsign: 
Elem, dolaze oni kući, moj momak crkao, Gromić skakuće, hoće da se igra... :-)))) Neumorni su :-))) 

@Ben_Bella nema veze, dame se ionako ne pitaju za kilažu  :lolsign: To se kaže ''ima ženstvene obline'' :-))

@Bubbling, naišla sam na netu na sliku nekog nesretnog labe, zove se Massive Mike, toliko su ga natovili da je izgledao kao mitsko biće sa glavom labradora i telom foke... 60kg, čoveče :o Moj Gromić ima nešto malo preko 30kg, zavisno od godišnjeg doba, i baš mi je nekako taman :smile: Naravno, tome mom dečku da zahvalim, on ga istračava biciklom, pre par nedelja su za dan prešli 45km :o Ja sam ostala kući, fazon ''imam ispit, moram da učim'', mislim da bih tačno svisnula posle tih 45km, moj domet je tri kruga oko Ade  :lolsign: 

Elem, dolaze oni kući, moj momak crkao, Gromić skakuće, hoće da se igra... :smile:))) Neumorni su :smile:)) 

@Ben_Bella nema veze, dame se ionako ne pitaju za kilažu  :lolsign: To se kaže ''ima ženstvene obline'' :smile:)

Bas to... :D  :lolsign:  (goodpost)

@Bubbling, naišla sam na netu na sliku nekog nesretnog labe, zove se Massive Mike, toliko su ga natovili da je izgledao kao mitsko biće sa glavom labradora i telom foke... 60kg, čoveče :o Moj Gromić ima nešto malo preko 30kg, zavisno od godišnjeg doba, i baš mi je nekako taman :smile: Naravno, tome mom dečku da zahvalim, on ga istračava biciklom, pre par nedelja su za dan prešli 45km :o Ja sam ostala kući, fazon ''imam ispit, moram da učim'', mislim da bih tačno svisnula posle tih 45km, moj domet je tri kruga oko Ade  :lolsign: 

Elem, dolaze oni kući, moj momak crkao, Gromić skakuće, hoće da se igra... :smile:))) Neumorni su :smile:)) 

@Ben_Bella nema veze, dame se ionako ne pitaju za kilažu  :lolsign: To se kaže ''ima ženstvene obline'' :smile:)

45 km :o :O 

Koliko je star pas :o Da to nije malo previse ....

Rođen je 28.08.2012. dakle malo više od godinu i po dana. I bilo bi previše-da je odjednom, medjutim, njima su te ''šetnje'' redovne tako da su obojica skroz u treningu. Takođe, treba naglasiti da je to nije bila trka, nego su išli u jednom pravcu, pa seli, odmorili se, iskulirali, a onda se vratili. Dakle celodnevna zanimacija :-))) 

Došlo je malo toplije vreme, pa smo krenuli u šetnju kraj Dunava... nismo planirali da se iko kupa, ali, ko uopšte nas pita?  :lolsign:  Mali seronja je samo uleteo u vodu i napravio onu blentavu facu... Kad je već bio mokar, onda smo se mali igrali i aportirali  (lmao) 
p1000742.jpg

p1000745.jpg